Вирішено

Послуги "VoLTE" і "VoWiFi"

Показати перший допис

353 Відповідей

Рівень користувача 3
Позначка

По сути VoLTE не будет запущен, тому что 4G покрытие у (Київстаром) какое то сомнительное. 

Рівень користувача 2

мне только что сообщение от Киевстар пришло, что якобы я уже могу включить, но при попытке включения в настройках все равно отображается сообщение что “в настоящий момент данный оператор не сертифицирован для использования этой услуги”, но дальше принудительно включить можно. подождем официального ответа представителя почему так, почему они в Apple не сертифицировали сеть для использования этой услуги.

Рівень користувача 2
Позначка

@Xomyak доброго дня, так что слышно про VoLTE для официальных Samsung S21?))) Сделайте партнерку с ними уже. Офф стор есть же) В Харькове даже магазины рядом. И туда же esim контракт для android.

В мене з понеділка почало працювати на дзвінках між Samsung S10e та S21 😎

Рівень користувача 8
Позначка +2

Що таке VoLTE (Voice over LTE)

VoLTE, як зрозуміло з самої назви, це мережа Voice over LTE . Це дозволяє користувачам залишатися на зв'язку з мережею 4G, одночасно здійснюючи голосові дзвінки замість 3G. Якщо VoLTE не ввімкнено, мобільні телефони будуть підключені до мережі 4G для використання даних, а коли набиратиметься голосовий виклик, він повернеться до мережі 3G або навіть 2G (CFSB механізм **), що може значно погіршити якість виклику. Однак у VoLTE, він буде залишатися на зв'язку з мережею 4G і ініціювати виклик VoLTE, який в основному через SIP вбудований клієнт з тим же телефоном дозвону мобільного пристрою *

Голос працює на зарезервованій смузі пропускання на 4G на додаток до звичайного перегляду даних. Крім того, наразі не існує додаткових зборів за передачу даних для дзвінків VoLTE, або ж жоден з дозволів на передачу даних для мобільних пристроїв не буде відніматися для голосових дзвінків. Голосові дзвінки VoLTE стягуватимуться як звичайно відповідно до вашого мобільного плану або контракту з однаковими тарифами.

Які переваги VoLTE?

Голос високої якості: У VoLTE, для мультимедійного потоку, високоякісні HD голосові кодеки використовуються для перенесення RTP таким чином, це підвищує якість мовлення від кінця до кінця, якщо приймач також підключений до мережі VoLTE. В основному широкосмугові кодеки, такі як AMR-WB, використовуються в VoLTE для передачі голосу HD.

Якщо виклик перетинає мережу IMS, то він втрачає якість HD завдяки TDM-прориву для 3G, 2G і PSTN-з'єднань. Тому в основному ви відчуваєте тільки якість HD на голосових дзвінках між 4G мобільними телефонами VoLTE, мережами VoIP VoIP (широкосмуговими VoIP телефонами), будь-якими IP-телефонами, підключеними до мережі IMS через різні технології.

Час установки короткого виклику: Коли ви використовуєте VoLTE для здійснення виклику, як тільки ви набираєте або вибираєте номер з адресної книги і натискаєте, щоб зателефонувати, негайно виклик буде налаштований, і ви почуєте тон дзвінка. У деяких мережах тональний сигнал дзвінка може відрізнятися від звичайного, оскільки він відтворюється з телефону.

Збільшення використання тесту: Якщо ви почали використовувати VoLTE, ваше споживання енергії оптимізовано для забезпечення кращої продуктивності, тому час роботи від батареї буде розширено в порівнянні зі звичайним режимом роботи. Оскільки 3G більше не використовуються для голосових викликів, і всі голосові дзвінки, включаючи використання даних, використовують 4G-з'єднання, додаткове споживання батареї можна уникнути.

А із запуском LTE 900, котрий замінює GSM 900, питання наявності VoLTE для забеспечення якісних голосових викликів стає ще більш актуальним (дивись лінку нижче)

Також, VoLTE необхідний для запровадження послуг Apple Watch LTE в Україні, додатково до eSIM.
Більше інформації про eSIM та LTE 900, підтримку Apple Watch LTE
Тема про Wi-Fi Calling

* Наразі всі сучасні пристрої на платформах Android та iOS підтримують цю послугу, навіть деяки кнопкові телефони із пидтримкою LTE (4G), наприклад, від компаній Nokia та Xiaomi QIN

** CSFB (Circuit Switch Fall Back) - це механізм перемикання в 3G/2G мережу для здійснення (прийому) викликів стільникового зв`язку у випадку коли опеартор не реалізував підтримку VoLTE (викликів через LTE/4G мережу), що не призводить до розриву активної передачі данних у випадку 3G мережі, але не у випадку 2G мережі, у котрій, до того ж, дуже низька якість голосу, навість з нещодавно запущеним HD Voice, через перенавантаження мережі. Також, особливістью CSFB є те, що у випадку здійснення виклику під час активної передачі данних по мережі стільникового зв`язку, хоча розриву передачі данних при переході до 3G мережі не відбувається, але перехід назад до LTE мережі після завершення виклику відбудеться лише тоді коли активна передача данних по стільниковій мережі завершиться. Також, у випадку відсутності 3G/2G покриття, виклики здійснити не можливо, як і при будь-яких завадах у роботі механізму (наприклад, перевантаження 3G/2G мережі). Можливо, у вас було таке, що пристрій в мережі LTE а виконати чи прийняти виклик ви не можете - абоненту, котрий вам телефонує каже що ви не в мережі. Ось чому :)

Рівень користувача 2

Щось відомо на рахунок підтримки VoLTE старішими моделями iPhone?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@AlOdessa, я б залюбки, але, не можу :confused:
В кожному формулюванні від Київстар є підтекст, ось його я й намагаюсь донести до користувачів. 

P.S.: іноді мені моя робота не подобається тим, що я не можу читати повідомлення як звичайний користувач, лише як представник Компанії…. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@scooges, дякую за вітання :hugging:
Передано :heavy_check_mark:

Рівень користувача 7
Позначка +1
Инновации от киевстара?)
Вы серьёзно?)
У них даже безлимитного 4G нет.
Рівень користувача 4
Позначка +1

Одесса, iPhone SE 2020, контракт. Заработало. 

Рівень користувача 5
Заметил что у Киевстара появились значительные проблемы с 2G сетью.
И поскольку 3G сеть в зданиях отсутсвует как таковая, из-за высоких частот, и присутствует только LTE и 2G, для совершения звонка телефон должен перейти в 2G. Но сеть 2G то у нас это перегруженный анахронизм. И в итоге звонки просто не приходят, зато приходят SMS что мне звонили.

Так вот если бы Киевстар наконец-то поднял свою жёпу и таки запустил бы VoLTE как все нормальные операторы мира, множество проблем решилось бы.
С Wi-Fi Calling то же самое - не везде есть сеть оператора, зато есть Wi-Fi, а иногда нужно позвонить.

Собственно уже 3 года прошло а продвижений никаких, меня эта тупость унтерменьших просто убивает.

Даже VoWiFi закрыл бы рот тем, у кого "очень плохая связь и Киевстар вобще говно". А если они выпустят приложения для звонков через WiFi- цены КС не будет.

VoLTE надо! VoLTE людям!
Рівень користувача 8
Позначка +2
Даже VoWiFi закрыл бы рот тем, у кого "очень плохая связь и Киевстар вобще говно". А если они выпустят приложения для звонков через WiFi- цены КС не будет.

Ну, в случае с Vo Wi-Fi приложение будет избыточным 🙂
Рівень користувача 8
Позначка +2
Не думаю. Не все устройства поддерживают WiFi calling. И тем более, поддержку не всех устройств завезут.
Да ну, это всё равно что оправдывать использования Skype для звонков на мобилы тем что твоя мобила не поддерживает HD-Voice.
Все современные устройства поддерживают технологию будут поддерживаться оператором, остальные - уже прошлое и заморачиваться ещё и с приложением ради них никто не будет.
Ну разве что как доп. услуга за некую абонплату.
Рівень користувача 8
Позначка +2

Ну, не ужасного.
Что в 3G, что в 2G прекрасно работает HD-Voice.
По крайней мере в моём случае и внутри сети.
Однако, не все устройства это поддерживают.

А вот что проблема, так это то что телефон должен выпасть в 2G/3G для совершения звонка.
И это проблема потому как операция перехода занимает время, в 2G передачи данных во время звонка у нас нет (хотя это возможно), в 3G она есть, но при активной передачи данных во время и после звонка устройство не перейдёт в LTE пока передача не закончится (особенность технологии) и не везде есть 3G покрытие или хорошее 2G покрытие.

В любом случае, VoLTE очень нужен людям, особенно тем у кого eSIM - с более современными устройствами.

Для Apple Watch LTE это вообще обязательное требование, если я не ошибаюсь.

А Voice over Wi-Fi нужен тем у кого плохое покрытие в квартире/доме, но есть Wi-Fi.
Сразу решит кучу проблем со звонками и этого будет достаточно.

Плюс будет намного удобнее роуминге - подключен к Wi-Fi, можешь звонить домой по тарифам Украины а не роуминговым.
Всё равно я так и делал, только через FaceTime Audio. Собственно сейчас его и юзают как замену VoLTE/VoWiFi.

Яблочко шарит что людям надо, а вот Киевстар морозится.

Рівень користувача 2
Позначка

Народе, сорян за дизінформацію. Іконка HD в журналі дзвінків то ще не VoLTE, я перевірив - дзвінок проходить в мережі 3G 😔

Рівень користувача 3

@werejaguar, cейчас услуга VoLTE доступна абонентам массового рынка контрактной формы обслуживаний по всей территории Украины, где действует 4G. Условием успешного использования технологии является наличие соответствующего смартфона с поддержкой VoLTE. 
На сегодняшний день, VoLTE Киевстар поддерживают следующие модели смартфонов:
Apple iPhone 11 
Apple iPhone 11 Pro 
Apple iPhone 11 Pro Max 
Apple iPhone 12 
Apple iPhone 12 Pro 
Apple iPhone SE (2018-2020) 
Apple iPhone XR 
Apple iPhone XS 
Apple iPhone XS MAX 

Перечень моделей девайсов, работающих в VoLTE сети Киевстар постепенно будет расширяться :nerd:

Не вводьте в оману. Не працює VoLTE від Київстар для масового ринку контрактної форми обслуговування. Контрактний номер і iPhone 12 Pro. VoLTE не працює у Києві. Читати прес-релізи піарників ми теж вміємо, тому не бачу потреби вам ці новини тут нам цитувати. Ви поцікавтесь у технарів чи послуга насправді активована і працює для всіх чи тільки для маленької купки тестерів всередині компанії

Рівень користувача 4
Позначка +1

@werejaguar, cейчас услуга VoLTE доступна абонентам массового рынка контрактной формы обслуживаний по всей территории Украины, где действует 4G. Условием успешного использования технологии является наличие соответствующего смартфона с поддержкой VoLTE. 
На сегодняшний день, VoLTE Киевстар поддерживают следующие модели смартфонов:
Apple iPhone 11 
Apple iPhone 11 Pro 
Apple iPhone 11 Pro Max 
Apple iPhone 12 
Apple iPhone 12 Pro 
Apple iPhone SE (2018-2020) 
Apple iPhone XR 
Apple iPhone XS 
Apple iPhone XS MAX 

Перечень моделей девайсов, работающих в VoLTE сети Киевстар постепенно будет расширяться :nerd:

Не работает г. Одесса iPhone SE 2020, контракт.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Diver79:shrug_tone2: решила писать-таки правду. 

Рівень користувача 2
Позначка

Конечно будет. Но наверняка не сразу же после запуска сети.
А вот по поводу Wi-Fi Calling уже действительно вопрос.

Ось вже три роки минуло від запуску 4G, а українські мобільні оператори досі не запровадили VoLTE 🙁

Рівень користувача 7
Позначка

Ну что там, когда запуск то? На форумах пишут о 17 декабря

На яких форумах?

на редфоруме, плюс в фб группе киевстар отвечал что скоро тестирование

Рівень користувача 1

Чи планується підтримка телефонів Google Pixel оператором? З того що я бачу в налаштуваннях телефон поки не знає що київстар запустив IMS у своїй мережі.

Рівень користувача 8
Позначка +1

До Андроїдів поки що руки не дійшли в них. Чекаємо.

Рівень користувача 8
Позначка +2

@kikiwora, вы вернулись в ряды пользователей Киевстар? :hugging:

Я нікуди і не зникав. Лише активність на форумі значно знизив.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@KurwaMatj, поки що послуга доступна тільки для абонентів контрактної форми обслуговування.

Рівень користувача 8
Позначка +1

Что все уже потеряли интерес к VoLTE & Wifi Calling? Какая официальная позиция КС по этому поводу?

Вони вже рік eSIM не можуть родити, про який VoLTE ви говорите..))

Рівень користувача 8
Позначка +2
@dmytrro, пока не поступало информации о тестах.

Відповісти