Вирішено

Послуга SIM для планшета // раніше "Інтернет SIM-пара"

Показати перший допис

786 Відповідей

Як відключити послугу “Інтернет Sim-пара”
Рівень користувача 2
Позначка
Відключити послугу можна:
  • у Магазинах Київстар
  • у системі Мій Київстар (розділ «Послуги та акції»);
  • через запит *100*93*3# (запит відправляється з основної sim-карти)
© https://kyivstar.ua/uk/mm/services/comp/datasim
Не можу підключити. Оператори за шо гроші получають .. окунів рубають сидять
Рівень користувача 6
Позначка +1
Dek, вітаю у спільноті Київстар!
Уточніть, будь ласка, яким чином пробували підключити? Які саме або на якому етапі підключення виникли складнощі?
Підключив послугу Інтернет сім пара в кінці червня. Після включення в Києві 4G на початку липня, на головній sim ЖОДНОГО разу не було значка 4g/LTE, лише 3g. Sim пара працює в іншому місті, в якому ще немає покриття 4g.
Чому мій основний телефон не підключається до мережі 4G? У списку доступних мереж Kyivstar 4G є.
Рівень користувача 8
Позначка +5
@rhodium7, раді вітати вас в нашій спільноті!
Основну сім-карту міняли на сім-карту з підтримкою 4G? Сам телефон підтримує стандарти Band 7 та Band 3?
Здравствуйте. Я заказывала модем в Киевстар-центре. Мне прислали его вместе с сим-парой. Так как мне прислали уже настроенный модем, основная сим-карта уже была в нём. Вторая предназначалась для телефона. Но я обнаружила, что вторая сим-карта недоступна. Я поменяла сим-карты местами. В модеме эта сим-карта тоже недоступна. Показывает, что нет сети.Подскажите пожалуйста, в чем может быть проблема?
Рівень користувача 8
Позначка +2
Может не активирована? Наберите с основного номера *244*0# и позвонить.
Рівень користувача 8
Позначка +2
Основная SIM-карта должна быть в телефоне, дополнительная в модеме, если будет иначе, то телефон не сможет принимать звонки, т.к на дополнительной SIM доступен только интернет.
Sim карта і телефон підтримують 4G і до 1 липня телефон вже кілька разів підключався до LTE. Але з моменту початку користування Інтернет сім парою телефон не реєструється в мережі 4G, хоча у списку доступних мереж є Kyivstar 4G.
Оператор на 466 також нічого не зміг відповісти.
Рівень користувача 8
Позначка +5
@Margarita, рады приветствовать вас в нашем сообществе!
🤔если не разобрались, пожалуйста, обратитесь к оператору Онлайн Чата https://kyivstar.ua/uk/support для индивидуальной проверки ситуации по номерам.
Рівень користувача 8
Позначка +5
@rhodium7, раді вітати вас в нашій спільноті!
Тут потрібна індивідуальна перевірка. Зверніться, будь ласка, до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support із зазначенням номеру телефону. Консультант допоможе розібратись.
Как активировать мим пару? И как работает два устройства одновременно? Почему не активируется сим пара?
Рівень користувача 8
Позначка +5
@Lyci4ka, рады приветствовать вас в нашем сообществе!
По данной ссылке найдете ответы на ваши вопросы https://kyivstar.ua/ru/mm/services/comp/datasim
Позначка
Я загубила картку інтернет сім пара чи можу я її замінити на іншу?
Рівень користувача 8
Позначка +3
Так, можете. Як через ЦОА, так і через послугу "Віддалена заміна SIM-пари".
Наскільки мені відомо, ящо вас цікавить останній варіант, необхідно спершу деактивувати послугу в особовому кабінеті, а потім активувати послугу SIM-пари на новому пакеті.
Це неподобство,звязок з оператором нереальний.Підключила послугу сім-пара,прийшло смс з підтвердженням активації,а користуватись недозволено,пише телефонувати на 466,там інформують що послуга активна,до оператора непідключають і питання невирішується.Київстар економить на операторах,неподобство.
Сложилась ситуация! У племянницы перестала работать сим-карта (сим-пара)! Вставляли другие симки к ней в телефон -все работает. Ее сим-пару вставили в 2 телефона - симка заработала только в том смартфоне, которая поддерживает 4g!! К оператору киевстар дозвониться нереально!! Я в шоке, они просто убрали меню дозвона!!!! Кто знает, что делать?(((
перестала работать сим-карта (сим-пара)! Вставляли другие симки к ней в телефон -все работает. Ее сим-пару вставили в 2 телефона - симка заработала только в том смартфоне, которая поддерживает 4g!! К оператору киевстар дозвониться нереально!! Я в шоке, они просто убрали меню дозвона!!!! Кто знает, что делать?(((
Дозвон к живому оператору через номер 460.
Сим-пары нет, так что не подскажу.
Как актевировать интернет sim пару в тарифе максимальный безлим.?
Рівень користувача 8
Позначка +3
Проще всего подойти в центр обслуживания абонентов.
С этим тарифом услуга будет бесплатной.
Рівень користувача 5
Позначка +1
В конверті, де взяли сім-пару написаний код USSD *244*0#
Наберіть цей код і зробіть виклик з основної сімки
Рівень користувача 5
Позначка +1
Дозвон к живому оператору через номер 460.
Сим-пары нет, так что не подскажу.

Це номер гарячої лінії з питань домашнього інтернету.
Рівень користувача 5
Позначка +1
Перевірте точку досту в налаштуваннях мобільної мережі на пристрої.
Скиньте скріншот чи фото параметрів точки доступу та назву ВАШОГО ТАРИФНОГО ПЛАНУ

Відповісти