Вирішено

Послуга "Рік без оплат" / "Рік без оплат Lite"

Рівень користувача 3

Доброго дня! Я заплатив за послугу “Рік без оплат”. В мене зняло оплату і прийшло зарахування, але Інтернету немає. Чи можете мені детально розповісти про цю послугу, і сказати, чому виникла неполадка? Або скажіть, куди я можу звернутися з цією проблемою?

icon

Найкраща відповідь від Xomyak 8 July 2021, 16:35

Переглянути оригінал

1177 Відповідей

Рівень користувача 1

Здравствуйте,Год без оплат.Так вот я сделал неправильно она ещё раз придет? 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Solins, ви можете написати мені в особисті повідомлення ваш номер телефону, я зареєструю ваше звернення (що ви хочете повторно отримати пропозицію). Але, на жаль, спрогнозувати, коли саме надійде повторна пропозиція, я не зможу, так як система формує подібні пропозиції автоматично.  

Доброго дня. 

Ситуація: мені приходить СМС з унікальною пропозицією 365 днів безлімітного інтернету за 100 грн. Мені пропозиція подобається і я хочу нею скористатись. Поповнюю мобільний на 100 грн - у мене відразу списується 30 грн. місячний пакет послуг. Ок. Поповнюю ще на 30 грн - але оператор повідомляє, що тепер я не можу підключити послугу т.к. у мене активувався тариф і послуга більше недоступна. 

При розгляді цього питання прохання врахувати той факт, що початково я поповнив номер телефону з однією ціллю - підключити ДАНУ послугу. По факту, я витратив 130 грн, у мене підключений тариф на місяць, а активувати послугу я так і не зміг. 

Прохання допомогти.

мой номер +38097ххх2149пришло смс предложение об услуге "Рік без оплат " за 365грн с описанием как подключить. Я набрал комбинацию цифр, ответ смс - ожидайте. Пополнил на 365 грн, сняли 100 грн за пакет. Пополнил еще на 110 грн, снова набрал комбинацию, ответ смс -нет доступного пакета. Допоможіть будь ласка отримати цю акцію дії робив 2022.01.14

Рівень користувача 8
Позначка +1

мой номер +380974032149пришло смс предложение об услуге "Рік без оплат " за 365грн с описанием как подключить. Я набрал комбинацию цифр, ответ смс - ожидайте. Пополнил на 365 грн, сняли 100 грн за пакет. Пополнил еще на 110 грн, снова набрал комбинацию, ответ смс -нет доступного пакета. Допоможіть будь ласка отримати цю акцію дії робив 2022.01.14

Тепер ще раз дуууже уважно прочитайте смс з пропозицією, яка вам прийшла. 

не нашел подходящей темы…

попробую спросить в этой)

У меня был подключен тариф для мобильного интернета "Год без оплат" сегодня он закончился,но мой основной тариф "Без меж lite+" и согласно ему мне на 4 недели предоставляется 4 Гб мобильного интернета, которые по логике должны еще оставаться до следующего списания средств, т.б. в приложении "Мой Киевстар" обозначен остаток 12 значным числом в Мб😵 (это видно на скриншоте во вложении). Но, за сегодня у меня неоднократно списывали со счета средства за несколько пакетов по 100 Мб. Как так?

P.S. и техподдержка сейчас у Киевстара никакая( - у "тупой" Зоряны в вайбере добиться ответа не смог, звонки на 466 заканчиваются сбрасыванием звонка авоответчиком после неоднократных нажатий 9-ок и последующих ответов "все операторы заняты" и прослушиванием кучи бесполезной рекламы предлагаемых тарифов…

Итог убито полчаса времени - получить ответа на внятно поставленный вопрос не могу(

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Goodman, в першу чергу приношу вибачення за те, що на сторінках Спільноти тривалий час не надавалась “реакція” на ваш коментар.

На жаль, якщо у вас не була знята оплата по тарифу, після поповнення кошти списуються саме за активацію умов тарифного плану. Це списання має вищий пріоритет.

Так як заявка була подана, але фактично для її активації коштів не вистачило, вона автоматично була анульована.

Якщо ви ще досі не отримали цю пропозицію повторно, можете мені написати в особисті повідомлення ваш номер телефону. Я зареєструю ваше побажання. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@abap, на жаль, в цій ситуації потрібна індивідуальна перевірка. 
Спробуйте звернутись до оператора Онлайн Чату через цей канал https://kyivstar.ua/uk/support (внизу справа натискаєте на “Онлайн-консультант”).

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Yurafedusyakeee, в першу чергу приношу вибачення за те, що на сторінках Спільноти тривалий час не надавалась “реакція” на ваш коментар.

На жаль, якщо у вас не була знята оплата по тарифу, після поповнення кошти списуються саме за активацію умов тарифного плану. Це списання має вищий пріоритет.

Так як заявка була подана, але фактично для її активації коштів не вистачило, вона автоматично була анульована.

Якщо ви ще досі не отримали цю пропозицію повторно, я зареєструю ваше побажання за вашим номером.

Доброго дня сьогодні прийшла пропозиція “Рік без оплат “, хотів би дізнатися, які обмеження по швидкості і коли вмикаються в при користуванні цією пропозицією?

Рівень користувача 8
Позначка +1

Доброго дня сьогодні прийшла пропозиція “Рік без оплат “, хотів би дізнатися, які обмеження по швидкості і коли вмикаються в при користуванні цією пропозицією?

Читайте попередні сторінки, або просто тицьніть сюди.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Art3m, на всякий випадок дублюю: 1 500 МБ на день надаються на максимальній швидкості. 

Можно роздавать безлімітний інтернет? 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@V4dym, так, ви можете це робити :wink:

Можно ссылку на официальный источник где написано ограничение 1.5 ГБ в день услуги “Рік без абонплат”? в соответствии с условиями ниже, должно быть 40 ГБ в мес без привязки к дням

Про оновлення умов користування безлімітним інтернетом у тарифах Київстар

05.10.2021

Щоб забезпечити високу швидкість та стабільність мобільного інтернету для всіх своїх клієнтів і дати більше можливостей для спілкування онлайн, Київстар оновлює умови користування безлімітним інтернетом у тарифних планах.

З 12 жовтня відбудуться такі зміни:

• Скасовується обмеження швидкості мобільного інтернету у тарифах Максимальний Безлім 500, Smart Business, Smart Business+, Smart Premium, Київстар 4G Business, Київстар 4G Business Premium та Київстар 4G Business VIP.
  • Збільшується обсяг мобільного інтернету на максимальній швидкості до 60 ГБ у тарифах Максимальний Безлім 400, Максимальний Безлім 400 2018, Smart Max + та Київстар 4G Ultra.
  • У тарифі Відео без меж 2018, за умови вчасної оплати пакета послуг, користуватися безлімітним інтернетом на максимальній швидкості можна до 1,5 ГБ на день.
  • У всіх інших тарифах з безлімітним мобільним інтернетом послуга надається на максимальній швидкості до використання 40 ГБ у пакеті на 4 тижні/місяць.

Також з 12 жовтня припинить діяти Політика справедливого користування мережевими ресурсами, а послуга Турбокнопка змінить назву на Турбодень. Усі інші умови послуги залишаться без змін.

Рівень користувача 8
Позначка +1
  • У всіх інших тарифах з безлімітним мобільним інтернетом послуга надається на максимальній швидкості до використання 40 ГБ у пакеті на 4 тижні/місяць.

А з чого ви взяли що має бути 40Гб?)

Підкреслив вам спеціально, що мова йде про тариф, а “рік без оплат” - це послуга. Як мінімум, ваше твердження про 40Гб - вже некоректне.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Hannah, погоджуюсь з коментарем @KurwaMatj :pencil2:

Доброго дня. Чи можливо підключить зараз цю послугу Рік без оплат lite ? Дякую

Рівень користувача 8
Позначка +4

Доброго дня. Чи можливо підключить зараз цю послугу Рік без оплат lite ? Дякую

тільки якщо ви отримали таку пропозицію.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Olena Sokol, мушу погодитись з відповіддю @Stas. Підключити послугу можна, але тільки якщо ви отримали персональну пропозицію.

Підключила цю послугу, в якийсь момент ввечері помітила що все почало ну дууже повільно прогружатись. У цій послузі є обмеження швидкості після використання певної кількості гб?

Рівень користувача 8
Позначка +1

Підключила цю послугу, в якийсь момент ввечері помітила що все почало ну дууже повільно прогружатись. У цій послузі є обмеження швидкості після використання певної кількості гб?

Є, щодня після 1.5 Гб вмикається обмеження 0.8 мбіт.

Рівень користувача 4
Позначка +1

что то в последние месяцы нет предложений интернет на год….уже всё?

Рівень користувача 8
Позначка +1

что то в последние месяцы нет предложений интернет на год….уже всё?

Минулого року пропозиція почала приходити з липня, є надія що і цього року прийде в липні🙄

Рівень користувача 8
Позначка +5

@virtuon, щодо закриття послуги інформацію не отримували. Теоретично, потрібно почекати 🤗

Відповісти