Вирішено

Послуга "Поповнення рахунку через мережу Інтернет"

• Новачок
  • 0 відповідей

Пополнил мобильный счёт на 100 грн картой виза позавчера, бонусы на счёт так и не поступили. Через какое время должны придти?

icon

Найкраща відповідь від Xomyak 18 січень 2021, 18:51

@fake, бонуси нараховуються один раз в 7 календарних днів (з моменту старту акції на 8-й день на бонусний баланс) :nerd:

Переглянути оригінал

14 Відповідей

Київстар пропонує кешбек при поповненні карткою Visa від певної суми. Причому карта має бути збережена.
Чому Visa і чому збережена?

Рівень користувача 8
Позначка +1

Наверное такие условия

Рівень користувача 7
Позначка +1

Київстар пропонує кешбек при поповненні карткою Visa від певної суми. Причому карта має бути збережена.
Чому Visa і чому збережена?

Спонсор акції VISA.
Л - логіка.

Рівень користувача 7
Позначка +1

Пополнил мобильный счёт на 100 грн картой виза позавчера, бонусы на счёт так и не поступили. Через какое время должны придти?

Протягом 8 днів.

Рівень користувача 4

Поповнив також прийшло 15 грн звоню до оператора питаю а набонплату можна використовувати. Каже ні. В мене контракт. А питаю навіщо мені ваші 15 грн якщо я їх не можу використовувати😁😁😁

Рівень користувача 8
Позначка +5

@fake, бонуси нараховуються один раз в 7 календарних днів (з моменту старту акції на 8-й день на бонусний баланс) :nerd:

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Kolya1921, контрактні абоненти можуть використовувати бонуси на оплату дзвінків і SMS :shrug_tone2:

Рівень користувача 4

@Kolya1921, контрактні абоненти можуть використовувати бонуси на оплату дзвінків і SMS :shrug_tone2:

Но не понятно мені спочатку треба 150 хвилин а потім 15 грн бонусних

Рівень користувача 2
Позначка

Де подробиці акції? Чому в додатку неможливо прочитати як працює кешбек?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Kolya1921, :thinking: ви маєте на увазі, чи спочатку використовуються хвилини за умовами тарифу, або в першу чергу використовуються бонусні гроші?

Рівень користувача 4

@Kolya1921, :thinking: ви маєте на увазі, чи спочатку використовуються хвилини за умовами тарифу, або в першу чергу використовуються бонусні гроші?

Так

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Kolya1921, спочатку будуть використовуватись бонусні кошти :nerd:

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Messenger, всі умови пропозиції ви можете знайти за посиланням https://kyivstar.ua/uk/mm/news-and-promotions/keshbek-za-popovnennya-rahunku-v-dodatku-miy-kyyivstar.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Bohdan482, такі умови отримання Cashback за поповнення :shrug_tone2:

Відповісти