Питання

Послуга «Корпоративна абонентна група»


  • Новачок
  • 2 відповідей

Чи доступна до підключення Послуга «Корпоративна абонентна група»? На особовому рахунку зараз 3 номери: 2 мобільних і 1 SIP. Оператор гарячої лінії відповів, що можна підключити тільки у магазині. Але у магазині двічі відмовили, з поясненням, що ця послуга підключається тільки компаніям з більше 100 номерів на індивідуальний тариф, і зараз підключення неможливе. Опис послуги у посиланні: https://kyivstar.ua/uk/business/fixed/service/corporate-user-group_


5 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +1

Можливість підключити послугу «Корпоративна абонентна група» надається усім бізнес-абонентам, які користуються послугами телефонного мобільного та фіксованого зв'язку «Київстар».

На умовах послуги тарифікуються дзвінки з телефонних номерів рухомого (мобільного) зв'язку на телефонні номери фіксованого зв'язку та навпаки в межах однієї організації (ідентифікація відбувається за кодом ЄДРПОУ).

 

А именно LA и SME абоненты. Если вы обычный контрактник как физ.лицо то возможности подключения не будет.

Контракт на ФОП. Як можна підключити? У магазині отримав відмову.

Рівень користувача 8
Позначка +1

Я выше написал. Если обычный ФОП (физ.лицо) то никак

ФОП, бизнес тариф. Объясните, пожалуйста, что Вы подразумеваете под понятием "обычный ФОП" и что такое с точки зрения Киевстар "необычный", которому подключают услугу? 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@IgorVSL:thinking: все залежить від сегменту. Напишіть мені, будь ласка, ваш номер телефону, а також на кого зареєстрований номер в особисті повідомлення. Зможу надати більш змістовну відповідь. 

Відповісти