Вирішено

Послуга "Екстра гроші"Показати перший допис

609 Відповідей

Хотіла замовити додаткові мегабайти за бонусні гроші (Екстра гроші) Але пише, що не вистачає, але грошей 172 гривні, а замовляю на 15 гривень. Як виправити чи як замовити?

Рівень користувача 8
Позначка +1

За екстра кошти не можливо подати заявку на підключення нових послуг тільки сплатити ті що на даний момент підключені

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Margarita1999, погоджуюсь з відповіддю @Kimeri. Також, будь ласка, додатково ознайомтесь з найкращою відповіддю в “шапці” теми. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Ruslan 12, будь ласка, в “шапці” теми ви знайдете інформацію, куди можна витратити “Екстра гроші”. 

Позначка

Як дізнатись де поділись екстра гроші,було 175 грн і не стало,нічого не підключено,де подивитись?А борг лишився!!

Випадково (при підключенні пакету “Ідеальний роумінг”, точно не кодом *117#) була замовлена послуга “Екстра гроші” на 175 грн. Цю послугу не було надано, але борг за неї вправно вимагають повернути з кожного мого поповнення рахунку.

За випискою по витратам на рахунку в період з 12 березня по 16 квітня було витрат - 268 грн. На рахунку за цей період в мене було власних коштів 300 грн. + нібито 250 бонусів в пакеті "Ідеальний роумінг". Поясніть будь ласка, де тут ті "Екстра гроші", за які в мене є тепер борг? Якщо послугу не було надано, вимагаю повернути ті списання, що вже було зроблено з моїх власних коштів і не намагатися списати ще якісь борги за непотрібні і ненадані послуги.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@O008476, в цій ситуації потрібна індивідуальна перевірка. Будь ласка, зверніться до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support із зазначенням номера телефону для отримання інформації. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Sasha_999, зверніться, будь ласка, до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support із зазначенням номера телефону для індивідуальної перевірки. 

Якщо заборгованість складає 165₴ , то при поповненні рахунку на 50₴, яка частина суми буде списано на борг і чи залишиться кошти на бонусному рахунку?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@m_pzdc, заборгованість за послугою стягуватиметься кратно 1,00 грн., до суми залишку не менше 0 грн. Решту заборгованості буде знято при наступному поповненні рахунку.

Нараховані бонусні гроші залишаються на бонусному рахунку, поки ви їх не використаєте. 

Объясните пожалуйста, как пополнить пакет услуг экстра деньгами

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Sergii184, оплата за тарифний план з бонусного рахунку “Екстра грошей” знімається автоматично. Додатково нічого робити не потрібно. 

13.05.22 при ЩОМІСЯЧНОМУ поповненні рахунку виявилося, що знято кошти за “екстрагроші” від 16.03.22!!!! Послугу, яку не замовляли! Кошти поповнювалися на Київстар регулярно і в березні, і в квітні і вже в травні! Це при тому, що війна і була купа розповідей про безкоштовний зв’язок. За які неіснуючі “ЕКСТРАКОШТИ” ви їх зняли? Позор!

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Olga0206, в цій ситуації потрібна індивідуальна перевірка. Будь ласка, зверніться до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support із зазначенням номера телефону для отримання інформації. 

Почему не снимается абонплата с экстраденег?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Jekson1981603, 🤔 я вірно розумію, що мова йде про планове зняття оплати по тарифу? Напишіть, будь ласка, повну назву вашого поточного тарифного плану (комбінація для перевірки *100*01*2# та виклик).

Доброго дня! Чи можу я екстра гроші перевести на банківську картку?

Рівень користувача 8
Позначка +1

Доброго дня! Чи можу я екстра гроші перевести на банківську картку?

Ні, не можете.

На картку виводяться тільки “живі” кошти, а не кредитовані в оператора.

Можно ли экстра гроши перевести на основной счёт или на банковскую карту??

Рівень користувача 8
Позначка +1

Можно ли экстра гроши перевести на основной счёт или на банковскую карту??

Ов, я віжу тут одного гангстєра 😂

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Gravediger, така можливість не передбачена 🙄

Добрий день. Я дуже не задоволена тим що зараз київстар вішае лапшу на вуха.... 01.06.2022 р. я поповнила рахунок чоловіку на 200 грн київстар якогось біса зняв ці кошти типу за послугу екстрагрощі. Але він не  користувався цією послугою. Перед цим, так він брав, але оплатив, и після цього знов зняли ні за що, просто так!!!! Чоловік дзвонив не одноразово, йому щоразу відповідали "чекайте". Ви довго будете людей вводити в оману та знімати кошти за послуги якими люди не користувались?!!!! Скільки це буде тривати?! 

Рівень користувача 6
Позначка

Виявиться, що таки чоловік ще раз взяв екстрагроші, так що платіть вчасно, щоб він не встигав їх брати. Або ще можливо, що підключена послуга автоекстрагроші, тоді її треба відключити.

Рівень користувача 8
Позначка +5

...Чоловік дзвонив не одноразово, йому щоразу відповідали "чекайте"...

@Inesska, уточніть, будь ласка, відповіли “чекати”…, я вірно розумію, що по факту звернення була зареєстрована технічна скарга?

Я поповнив рахунок на 300 грн. Зняло єкстра гроші, які я не замовляв самостійно. Потім поповнив ще на 200 грн, надали нові єкстра гроші і тарифний план за 250 грн так і не включили. Потім поповнив ще 130 грн, на рахунку по нулям і тарифний план не включений. Я не замовляв єкстра гроші самостійно і тим паче у другий раз. Загалом 630 грн і я ще винен 100 с копійками і ще тарифний план. Це як по вашому? За таку справедливість захищають??? І мені кажуть, що я не правий. Я що не розумію що я роблю по вашому чи як??? І оператори кажуть, що я замовляв. Друзі, я розумію, що казати можно багато чого, але я віддаю своїм діям уваги!!!!!

Відповісти