Вирішено

Послуга "Довірена особа"

• Новачок
  • 0 відповідей

Як дізнатись рахунок іншого абонента на відстані?

icon

Найкраща відповідь від Xomyak 6 June 2022, 09:47

Переглянути оригінал

Цю тему було закрито для коментарів

7 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +1
Как узнать счёт у другого абонента на расстоянии?
Через систему Мій Київстар — другой абонент должен вам сообщить 4-значный код на мобильный, либо если у него установлен пароль, и он согласен вам его раскрыть.
Рівень користувача 8
Позначка +5

@Takako, ви можете перевіряти стан рахунку іншого абонента за допомогою системи самообслуговування “Мій Київстар”
Також можна скористатися послугою "Довірена особа". Деталі послуги знайдете за цим посиланням https://kyivstar.ua/uk/mm/services/save/osoba

Рівень користувача 8
Позначка +1
Молодец, @Xomyak!
Не знал об этом нюансе, это полезная опция.

Спасибо за Вашу активность в продвижении сообщества. 😎
Рівень користувача 8
Позначка +1
хотя альтернативным решением как я пользуюсь, в своём кабинет, на добавлять 4 номера семьи и установил персональный пароль.

изначально, в операторском центре думали это мой номер 😋 а принципиально абонент Vodafone
Мой друг уехал заграницу и не выходит на связь. Возможно закончились деньги у него на счету. Как я могу проверить сумму на его счету для возможного пополнения счета?
Рівень користувача 8
Позначка +5
@zhuckne, рады приветствовать вас в нашем сообществе!
Ознакомьтесь, пожалуйста, с ответами в этой теме. Возможно, информация будет полезна в решении вашего вопроса😉
Рівень користувача 8
Позначка +5

Оновлена інформація від 06.06.2022 р.

Компанія Київстар у квітні та травні 2021 року провела роботи з оновлення IT-систем, у зв'язку з цим усі абоненти передплаченого зв'язку (РР), FMС та абоненти «Домашнього Інтернету» були переведені до нової системи обслуговування.

У зв’язку з цим для всіх абонентів змінились деякі умови надання послуги:
-вартість запиту перевірки залишку коштів – 0,00 грн.
-кількість запитів на перевірку мобільного рахунку – до 10 на добу.
Інші умови послуги не змінились.