Персональна пропозиція "Київстар 3G Онлайн"

• Новачок
  • 4 відповідей

Мені прийшла персональна пропозиція змінити тарифний план на "Київстар 3G Онлайн" за 35 грн. на місяць. Дуже цікаво знати термін дії цього тарифу. Чи не буде так, що через місяць або 3 місяці він буде змінений без попередження (або з :)) на інший дорожчий тариф? Ніде цієї інформації немає.

Xomyak 1 місяць тому

Оновлена інформація від 08.06.2022 р.

З 15.01.19 р. по 15.02.19 р. цей тариф було закрито. Користувачі були переведені автоматично на тарифи, які були підібрані згідно потреб абонента. 

Переглянути оригінал

Цю тему було закрито для коментарів

98 Відповідей

Рівень користувача 6
Позначка +1
Не будет ли так, что через месяц или 3 месяца он будет изменен без предупреждения (или с :)) на другой более дорогой тариф?
Почему же, всегда предупреждают
Какой официальный срок действия этого тарифа?
Интересует срок действия подарочного тарифа "Киевстар 3G онлайн" за 35 грн./мес. Ответьте, пожалуйста. Пока ответа на этот вопрос не могу найти.
Рівень користувача 5
Позначка +1

@katto, мінімальний термін дії тарифу - 30 днів з дня його запуску для підключення. Після закінчення цього терміну оператор має право змінити тарифи в порядку, встановленому чинним законодавством України.

Спасибо за честный ответ.
Рівень користувача 2
"Киевстар 3G онлайн" действует на постоянной основе. Утверждение: "оператор имеет право изменить тарифы в порядке, установленном действующим законодательством Украины" - относится ко всем тарифам предоплаты.
"Киевстар 3G онлайн" действует на постоянной основе. Утверждение: "оператор имеет право изменить тарифы в порядке, установленном действующим законодательством Украины" - относится ко всем тарифам предоплаты. Вот и переключит через месяц подарочный тариф за 35 грн/мес на обычный за 70 грн/мес. Не так ли?
Рівень користувача 2
Это не подарочный тариф, это стандартный тариф. Для его подключения просто нужно спец предложение. Он действует так же как и остальные тарифы.
В тарифі Київстар Онлайн 3G потрібно кожен місяць платити по 50 грн чи тіки перший а потім по 35грн?
Рівень користувача 8
Позначка +4
Если у вас были уже пополнения на номер 50+ грн. То вам это условие не нужно выполнять. А если не было, то первый раз пополняете на 50 ждете следующий день, снимится абонплата 35 грн, следующие пополнения делаете как вам удобно и сколько удобно, главное что б на плановое снятие денег было 35 грн
Рівень користувача 2
Друзі!А який обьем МГб?І як і в кого,гарненько попросити про таку пропозицію!?Дякую!!!@
Рівень користувача 8
Позначка +4
@Igor3000 мб трафика 🙂 по моему ничего лучше безлима за 155 грн нет)))
Рівень користувача 2
Я використовую сьогодні від 3000-5000МГб за 48-72 години і цілий місяць докупляю трафік не тільки КС.,але і Лайфі.Тому 3000 на місяць не цікавить,а вот безлім155 можна більш детально.Дякую!!!
Рівень користувача 8
Позначка +1
як є така можливість- скористуйтеся вигідною пропозицією від Київстар!
Рівень користувача 8
Позначка +4
@Igor вот детали тут - https://kyivstar.ua/ru/mm/tariffs/prepaid/maxunlim
Рівень користувача 1
Доброго дня!Для мого номеру діє спеціальна пропоція тариф rиївстар онлайн за 35 грн на місяць,до якого числа дійсна ця пропозиція
Рівень користувача 8
Позначка +4
В сообщении должна быть указана дата по которую Вы сможете перейти.
Рівень користувача 1
не вказана
Рівень користувача 8
Позначка +4
Тогда советую уточнить у сотрудников (по 466 или в чате)
Рівень користувача 1
дякую,додзвонитися нереально
Рівень користувача 8
Позначка +4
дякую,додзвонитися нереально
Всегда есть чат (внизу онлайн консультант) https://kyivstar.ua/ru/support/settings/mobile_phone?utm_source=ICR&utm_medium=inform
Рівень користувача 7
Позначка +4
не вказана
@Vomik, вітаю вас у нашій спільноті!
Якщо в смс не вказано крайній термін підключення, то його немає. Можете підключити коли вам буде зручно. 🙂
Рівень користувача 1
Ви тероризували мене смс-ками з акціями та послугами пів року. І от, я підключила послугу - 3Гб, 100 хв на інші мережі, безліміт в мережі Київстар за 35 грн на місяць.
Питання 1: якого милого зняло 5 грн при поповненні?
Питання 2: чому довідка мені каже, що мій тариф - Вільний смартфон?
Питання 3: у вас бувають НЕ зайняті лінії?
Ви мене вже дістали! Почніть номально працювати, бо весь веб україни знатиме про ваш сервіс! Кожен форум!
Номер мій у вас є - прошу навести порядок, встановити правильний тариф і подзвонити, розповісти що в мене підключено, а що ні. Бо мені це НАБРИДЛО!!!!
Рівень користувача 8
Позначка +1
Цікаві емоції, але по суті сказаного зацікавили лише ці форуми міфічні)))
Піду заварю кави.
Позначка
мені прийшло запрошення від Кивстар на зміну тарифа (термін безкоштовного переходу спливає 4.12.17), однак я неможу знайти цей тариф