Вирішено

Не можу відключити/підключити тарифний план / Відмінити зміну тарифного плану / Відмінити підключення послуги / Повернення знятої оплати

Як відключити тарифний план?
icon

Найкраща відповідь від Status Quo 12 October 2017, 16:16

Переглянути оригінал

533 Відповідей

Рівень користувача 4

@olegkovtun151020, відключити тарифний план можливо, тільки змінивши його на будь-який з лінійки нових тарифів, представлених Київстар. Ось посилання на офіційний сайт https://kyivstar.ua/uk/mm/tariffs

Рівень користувача 8
Позначка +4
Никак. Номер не может существовать без тарифного плана, это его неотъемлемая часть)
НО, Вы можете его изменить) https://kyivstar.ua/ru/mm/tariffs
Рівень користувача 5
Позначка +1
@olegkovtun151020, вітаємо у нашій спільноті!
@Stas та @Status Quo цілком праві щодо тарифу на номері.👏🏻
Рівень користувача 1
Як зробити відмовуна запит, який подала на додаткові мегабайти? Оскільки, не було достатньо коштів, прийшло повідомлення, що при поповненні рахунку кошти буде стягнено. Зараз це вже не актуально, так як вирішила змінити тариф.
Рівень користувача 8
Позначка +1
вже ніяк того не скасувати...
Рівень користувача 8
Позначка +4
Заявка обычно 6 дней ждет, потом "умирает" просто не пополняйте счет )
Рівень користувача 7
Позначка +4
@Mariana, раді вітати Вас у нашій спільноті!
Все залежить від того яким чином подавали заявку та на який саме пакет Мб. Якщо заявка ще не виконалась, то деякі можна відмінити в системі "Мій Київстар", а деякі може відмінити оператор. Якщо її не бачите в розділі "Архів заявок" на сайті https://new.kyivstar.ua , то зверніться до оператора.
Якщо ж вже заявка опрацьована, то відміні вона не підлягає.
Рівень користувача 8
Позначка +1
можна обрати один з нових простих тарифних плянів, якщо теперішній вас не влаштовує.
Я замовляла тариф безлим соцсети,поповнила рахунок на 65 грн,а мені прислали смс з іншим тарифом за 35 грн.Що це???
Рівень користувача 8
Позначка +1
вочевидь проислали те, що Ви замовили
Здравствуйте! Подключила тариф Максимальный безлим + . Была реклама, что при подключении до 27.11.17 будет скидка на первую абонплату 68 грн, а сняли 135 грн. со счета. Как это понимать?
Рівень користувача 6
Позначка +1
А можете показать где эту рекламу видели? Про такие скидки не слышал нигде 🤔
Рівень користувача 8
Позначка +1
вперше чую про таку рекламу, де ж Ви таке богохульство могли бачити??? У моєї дівчини Максимальний безлім + , плачу щомісяця 135 ₴, жодних знижок не було, куди ж вже дешевше???
Мне приходила смс и в приложении Мой Киевстар было
И какая же моя вина в том, что Киевстар не выполняет, то что обещает?
Рівень користувача 8
Позначка +4
значит Вы не правильно заявку подали. Нужно было если через "Мой Киевстар" зайти в раздел акции там подключать.
Если по 477 то в специальные предложения заходить и там заявку подавать.
значит Вы не правильно заявку подали. Нужно было если через "Мой КИевстар" зайти в раздел акции там подключать.
Если по 477 то в специальные предложения заходить и там заявку подавать.

Я как раз и подключала через Мой Киевстар -Акции
Рівень користувача 8
Позначка +1
давайте я дам Вам 68 ₴ і Ви заспокоїтеся.
Рівень користувача 6
Позначка +1
@Zelenoglazaya, тогда обращайтесь к оператору, может даже вернут какую-то сумму, но в это я не сильно верю 🙄
Не потрібні мені Ваші 68грн.
Рівень користувача 8
Позначка +1
Не потрібні мені Ваші 68грн.

Я Вам Ваші поверну,
@Zelenoglazaya, тогда обращайтесь к оператору, может даже вернут какую-то сумму, но в это я не сильно верю 🙄
С оператором не получается соединиться. Думала, может здесь сотрудники Киевстар ответ дадут.
Рівень користувача 8
Позначка +1
С оператором не получается соединиться. Думала, может здесь сотрудники Киевстар ответ дадут.

Вам Калинів поверне, мені Київстар стільки добра зробив- що повернути Вам кошти то дрібниця
Рівень користувача 8
Позначка +1
Я Вам запропонував повернення- як не хочете- то я так розумію - питання закрито.
Я Вам запропонував повернення- як не хочете- то я так розумію - питання закрито.
Та мені не гроші були потрібні, а пояснення.

Відповісти