Корисно знати

Ми запускаємо eSIM!

Рівень користувача 8
Позначка +3

Зачекалися? Просто ми дуже ретельно готували для вас простий та швидкий спосіб підключення.🤗

Завдяки eSIM наші абоненти можуть підключити ще один номер Київстар на shop.kyivstar.ua

Найголовніше — перевірте, чи підтримує технологію ваш смартфон.

Як працює eSIM на iPhone дізнайтесь за посиланням 

Переваги еSIM:
🎉 підключається онлайн зі смартфону;
🎉 не загубиться, бо вбудована до смартфона;
🎉 не займає місця.

Готові активувати?😉
https://kv.st/eim

251 Відповідей

@Xomyak, где находятся эти “Параметры” - “Служба поддержки” внутри приложения Мой Киевстар?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@ApeLsin4eG_xD:thinking: не знайшла. 
Єдиний варіант зв’язку я знайшла через “Головна” - “Допомога” - “Чат-бот” (для з’єднання з оператором через мессенджер).

Звернутись до оператора Онлайн Чату можна через цю форму https://kyivstar.ua/uk/support

Доброго дня. Хочу перейти на еСім. Використовую Pixel 3a. На сайті є інформація про його підтримку:
https://hub.kyivstar.ua/ru/news/kak-rabotaet-elektronnaya-sim-karta-esim/
Відповідно у мене є декілька запитань:
1. Чи дійсно у Київстар є підтримка еСім для цієї моделі телефону ?
2. Я хочу зберегти свій номер, відповідно повинен перейти на еСім через додаток. Моя фізична сім-карта дуже стара (ACE&BASE) і її обрізати до розміру nano-sim - не можна, то відповідно спершу я повинен замінити сою стару сім-карту на нову (у якої уже буде форм фактор nano-sim) і лише після цього в додатку переходити на еСім - правильно ? Чи можливо є спосіб перейти на еСім із збереженням номеру якось по іншому ? 

Рівень користувача 4
Позначка +1

@Mikola Abouter, на жаль, про підтримку цієї моделі поки не передавали інформації. Є підтримка тільки зазначенийх пристроїв за посиланням https://kyivstar.ua/ru/esim

По фармату сім-карти,  певні критерії не встановлені для підключення eSim. 

Рівень користувача 1

Підкажіть будьласка з приводу Google Pixel 6. Працюватиме з e-sim? Мало не купив на днях, та добре що подивився на сайті - а його у списку немає. Та у тому списку Гуглофонів узагалі нема, алеж деякі працюють… То мо знає хто чи робитиме на шостому пікселі?

Рівень користувача 8
Позначка +1

Підкажіть будьласка з приводу Google Pixel 6. Працюватиме з e-sim? Мало не купив на днях, та добре що подивився на сайті - а його у списку немає. Та у тому списку Гуглофонів узагалі нема, алеж деякі працюють… То мо знає хто чи робитиме на шостому пікселі?

Можу помилятись, оскільки не слідкую за табором відроводів, але здається Google Pixel 6 не продається офіційно в Україні. Тому і в списку підтримуваних, Київстар не може додати телефон, який офіційно в Україні не продається. Гарантувати що він працюватиме вам не зможе ніхто, оскільки телефон може випускатись в різних ревізіях: одні можуть працювати, а ваш конкретно може не працювати. Тому купуйте на власний страх і ризик.

P.S. Якщо це можливо, спробуйте  активувати eSIM перед покупкою.
P.S.2 Також, можливо вам буде корисно, в lifecell eSIM профіль трохи більш дружній, якщо не получиться додати eSIM Київстару, спробуйте додати eSIM від lifecell.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Pavlo Luchko, мушу погодитись з відповіддю @KurwaMatj :nerd:

Рівень користувача 2

на эпл вотч, есим работает ?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Savage Mind, на жаль, поки що ні :shrug_tone2:

Рівень користувача 1

Відпишусь. Комусь буде корисно.  Pixel 6 прийняв Київстарівську есім без жодних проблемм. (у мене контракт) Звичайно при купівлі телефону я перевіряв аби він не був залочений чи операторський, крадений то що. На 4pda є щонайменше три людини з есім у pixel6 на Київстарі і никого хто б скаржився, що не зміг підлючити. Зі мною чотирі )). Тож купуйте, звичайно перевіривши шо він не залочений. А я подякую всім хто мині тут відповідав.

P.s. Телефона нема у списку підтримуваних на сторінці Киівстару.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Pavlo Luchko, додатково передам запит колегам :pencil2:

@Радислав:thinking: уточніть, будь ласка, я вірно розумію, що питання досі не вирішено? Якщо так, будь ласка, напишіть мені в особисті повідомлення ваш номер телефону. Перевірю інформацію.

Добрый день, 097 ххх хх 39

Добрый вечер. Вам помогли? У меня такая же ситуация

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Artem A, уточніть, будь ласка, ви звертались до оператора по допомогу? Які отримали рекомендації? 

Доброго дня. Є питанні чи можливо перенести eSim зі старого iPhone на новий. На сайті Київстар є відповідь лише про відновнелля eSim при втраті старого телефону з використанням фізичної sim-картки. 
також на сайті Apple є інформація, що при активації нового пристрою можливо перенести й eSim https://support.apple.com/uk-ua/HT210655 зі старого пристрою при переносі з нього всіх даних  

Та все ж таки не зрозуміло чи буде це працювати у випадку з eSim від Київстар.

Дякую. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Igor Kutenskyi, потрібно спочатку перенести номер на фізичну SIM-карту, потім зробити eSim на новому телефоні. 
Поки що тільки такий спосіб. 

В мене є віртуальна сімкарта на iphone xr, придбала новий iphone і хочу перенести esim на новий пристрій, як це зробити?

Рівень користувача 8
Позначка +1

В мене є віртуальна сімкарта на iphone xr, придбала новий iphone і хочу перенести esim на новий пристрій, як це зробити?

В айфонах є функція переносу eSIM, проте як вона себе поведе з eSIM профілями Київстар - мені невідомо.

Найкращий і найбезпечніший варіант - це йдете в магазин Київстар, переносите свою eSIM на фізичну сім карту, і після того вже переходите на eSIM на новому телефоні.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@annygnatyuk, потрібно перенести eSIM на фізичну SIM-карту, потім знову перейти на eSIM, але вже на новому телефоні. 

Рівень користувача 1

Добрий день. Чи працює зараз для передплати перехід з фізичної сім на е-сім через додаток?

Е-сім активується без проблем?

Iphone.

Дякую.

Рівень користувача 8
Позначка +1

Добрий день. Чи працює зараз для передплати перехід з фізичної сім на е-сім через додаток?

Е-сім активується без проблем?

Iphone.

Дякую.

Була інформація що з проблемами.
Краще почекати тиждень-другий.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Serjinio, на сьогодні відкрита “аварія”: 

“Мій Київстар. Недоступність підключення послуги "eSIM" через програму Мій Київстар (GSM / PrePaid)

Для абонентів передплати відсутня кнопка підключення послуги eSIM через додаток "Мій Київстар".

Наші інженери вже займаються вирішенням цього питання. Просимо вибачення за тимчасові труднощі.

ID: 3968328”

Ви можете звернутись до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/support із зазначенням номера телефону для реєстрації технічного звернення. Як тільки складності будуть усунені, вас проінформують в SMS. 

Чи є наразі можливість перенести esim зі старого iPhone на новий iPhone 14, в якому нема фізичного слоту для сім-картки?

Раніше радили перенести esim на sim, далі вставити sim в новий смартфон і перенести sim на esim. Що зараз робити, коли в телефоні нема слоту?

Рівень користувача 8
Позначка +1

Чи є наразі можливість перенести esim зі старого iPhone на новий iPhone 14, в якому нема фізичного слоту для сім-картки?

Раніше радили перенести esim на sim, далі вставити sim в новий смартфон і перенести sim на esim. Що зараз робити, коли в телефоні нема слоту?

Процедура не змінилась.

Ви можете вставити свою фізичну SIM  в будь який телефон, не обов’язково в ваш iPhone. Там всього лиш потрібно буде прийняти дзвінок, і підтвердити перехід, не має різниці в якому телефоні буде сім-карта на момент переходу.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Igor Kutenskyi, уточніть, будь ласка, у вас номер контрактної форми обслуговування? 

@Igor Kutenskyi, уточніть, будь ласка, у вас номер контрактної форми обслуговування? 

Передплати форми обслуговування. 
і до реці, iPhone 14 нема у списку телефонів, на яких Київстар підтримує esim. Чи буде це змінено найближчим часом?

Відповісти