Корисно знати

Ми запускаємо eSIM!

Показати перший допис

251 Відповідей

Рівень користувача 1

Разобралась. Надо было выкинуть физическую симку:) и все сразу заработало:)

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Лідія, дякуємо за зворотний зв’язок :hugging:

Рівень користувача 8
Позначка +3

Є непідтверджена інформація що запуск на контракті з 12го.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@kikiwora:shrug_tone2:

Не могу разобраться, как мне перенести теперь этот электронный номер на другое устройство. Операторам дозвониться не возможно - то все заняты, то исчезает звук и слушай тишину! Можете помочь?

Рівень користувача 8
Позначка +1

Не могу разобраться, как мне перенести теперь этот электронный номер на другое устройство. Операторам дозвониться не возможно - то все заняты, то исчезает звук и слушай тишину! Можете помочь?

Відновлюєте номер на фізичну сім-карту, а потім переносите на eSIM на новому пристрої.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Marysja 14, скористайтесь, будь ласка, порадою @KurwaMatj. Це єдиний спосіб, на жаль :shrug_tone2:

У.в. КИЕВСТАР. с вами пробыл наверное лет 10 если не больше.  Зашёл в приложение Активирывал Esim, после чего поступил звонок на тел. (подтверждение)  подтвердил. Физ. Симка отключилась в приложении пишет что «Ваша eSIM успешно активированная на ваш айфон 11» 

После чего мне нужно со сканировать QR код чтоб добавить сотовый тариф.

в приложении ТИПО его можно получить , приходит смс на почту с паролем для подтверждения

«Ваш адрес dipercment@gmail.com был указан для получения QR-кода. Если это сделали не вы, просто проигнорируйте это письмо. ваш Код ****

после ввода выбивает ошибку, далее QR код получить не могу. 

Если вы делаете эту Есим, Вы сами её хоть проверяете ….?  
Итог . Деативированная Физ.сим. И возможности получить Qr код. Нет. ответ оператора  «Оператор извините простите»

Это косяк. Не представляете сколько не удобства предоставили людям.  
карты/пароли/Банки/Почта/акаунта и.т.д

Ещё и екстара деньги брал к возврату сейчас 400грн. Тоесть к концу месяца 800.

А сейчас им вообще пользоваться не могу тогда зачем мне такая фигня….!

есть инфо когда заработает .? 
 Или как получить свой Qr  код.

Тел. Айфон 11 сертифицирован в Укр. 

Компенсация от Киевстар и решение проблемы спасёт ситуацию! 

Рівень користувача 8
Позначка +1

в приложении ТИПО его можно получить , приходит смс на почту с паролем для подтверждения

«Ваш адрес dipercment@gmail.com был указан для получения QR-кода. Если это сделали не вы, просто проигнорируйте это письмо. ваш Код ****

При переході в додатку нічого сканувати непотрібно. Додаток сам додає eSIM. QR-код вам відправляють про всяк випадок. Подивіться уважно в налаштуваннях, можливо номер вже додано, тому і вибиває помилку.

Якщо ні - заходьте в веб версію Мій Київстар, там є ваш QR-код справа в розділі “Інформація про пристрій”.

При переході в додатку нічого сканувати непотрібно. Додаток сам додає eSIM. QR-код вам відправляють про всяк випадок. Подивіться уважно в налаштуваннях, можливо номер вже додано, тому і вибиває помилку.

Якщо ні - заходьте в веб версію Мій Київстар, там є ваш QR-код справа в розділі “Інформація про пристрій”.

Я не могу зайти с компьютера, физ Симкарта Не активна. А там требуется СМС подтверждение !

Я не могу зайти с компьютера, физ Симкарта Не активна. А там требуется СМС подтверждение !

И вы определитесь, оператор Сказал что данная функция пока у вас не работает!

Вы выслать Qr. Код мне можете.?

Вы выслать Qr. Код мне можете.?

И подивиться вы уважено прикладывала скнриншот что в приложении пишет АКТИВНО!

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Радислав:thinking: уточніть, будь ласка, я вірно розумію, що питання досі не вирішено? Якщо так, будь ласка, напишіть мені в особисті повідомлення ваш номер телефону. Перевірю інформацію.

Чи можна використовувати один номер E-sim на двох пристроях одночасно (iPhone та IPad)?

Рівень користувача 8
Позначка +1

Чи можна використовувати один номер E-sim на двох пристроях одночасно (iPhone та IPad)?

В такому вигляді як ви хочете - ні.
Ви можете ваш номер перевести на eSIM, і прив’язати до нього “SIM для планшета”, і користуватись інтернетом з одного номеру на двох пристроях одночасно. Обов’язковою умовою є те, що додаткова сім-карта має бути фізичною. Одночасно обидві сім-карти не можуть бути eSIM.

@Радислав:thinking: уточніть, будь ласка, я вірно розумію, що питання досі не вирішено? Якщо так, будь ласка, напишіть мені в особисті повідомлення ваш номер телефону. Перевірю інформацію.

Добрый день, 097 ххх хх 39

Здравствуйте. Из приложения исчезла кнопка, для перехода на E-Sim. Как теперь перейти?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Andrey Bilyk, мушу погодитись з відповіддю @KurwaMatj :pencil2:

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Радислав, дякую за надану інформацію. Запит передала. Як тільки отримаю відповідь, одразу вам напишу.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Ivan99, з 01.04.2021 р. підключення послуги “eSIM” не доступно через систему «Мій Київстар» (3.0).

Інженери роблять все можливе для відновлення коректності роботи. Вибачте за тимчасові незручності :pray_tone2:

Рівень користувача 1

придбав у квітні стартовий пакет з метою протестувати eSIM, але 3 місяці вже не можу цього зробити . тільки зараз, як минуло вже 2 місяці, на сайті офіційно повідомляють, що перехід на eSIM не можливий, нібито не можна було цього зробити одразу ще з 01.04.2021. мабуть наЇвно сподівлися, що впораються за місяць але де ж там... )))

тому читаючи такі відписки, як у Xomyak, мозок автоматично перевертає на таке:
“Інженери нічого роблять але можливе відновлення коректної роботи. Так, ми такі, в нас перманентні незручності :smiling_imp:

моливо це мені так “пощастило”, але судячи з того, які баги вилазять у спільноти через те оновлення системи, що вони викатують прямо зараз, розумієшь, що Зоряна на світовій швидкости прямує до свого зіткнення з чимось дуже твердим, це тільки питання часу.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@ATERGODEBULSTEL, розумію, що ситуація більш ніж неприємна. Але не втрачаю надію, що це тимачасові негаразди, і складності будуть незабаром усунені.

Рівень користувача 2

Добрый день

купил 12 mini, перевёл личный номер (контракт) на eSim. (были и танцы с бубнами и тех. поддержка киевстар)

рабочий номер (корп. контракт) воткнул физ. картой.

Вопрос: Почему уровень сигнала на eSim всегда меньше на 1-2 деления чем на физической карте?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Savage Mind, зверніться, будь ласка, до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support із зазначенням номера телефону для індивідуальної перевірки і реєстрації технічного звернення. 

Відповісти