Київстар пропонує абонентам збільшити обсяг послуг у своїх тарифах завдяки Суперсилам


Рівень користувача 8
Позначка +3

Абоненти різних типів обслуговування (контракт, бізнес, передплата та користувачі "Все разом") навіть з тарифами попередніх лінійок зможуть скористатися Суперсилами без жодних доплат. Акція «Спробуй Суперсилу» триватиме з 15 листопада до 31 грудня 2021 року.

В залежності від наповнення своїх тарифних планів абоненти зможуть підключити наступні Суперсили:

  • Додаткові 5 ГБ для інтернету;
  • Додаткові 100 хвилин для дзвінків на інші мобільні мережі, а також міські номери України, включно з кодами 092 та 094;
  • Послугу Відео на ходу, яка дозволяє дивитися популярні стрімінгові сервіси без списання гігабайтів (YouTube (включно з Kids), Apple TV, Netflix, MEGOGO, Київстар ТБ та багато інших);
  • Розширений пакет Київстар ТБ.

Нагадаємо, що в жовтні 2021 Київстар запустив нові тарифні плани «ТВІЙ» для передплати та «ВАШ» для контрактних та бізнес-клієнтів, що надають можливість абонентам змінювати наповнення послуг в пакетах згідно зі своїми потребами. Допомагають їм в цьому Суперсили – додаткові сервіси, які можна обрати для доповнення основного пакета послуг в тарифі.

Акція «Спробуй Суперсилу» дає можливість більшості абонентів Київстар випробувати додаткові сервіси без зміни свого тарифу. Найбільшою популярністю серед абонентів користуються 5 ГБ мобільного інтернету, 100 хвилин на інші мережі, послуга Відео на ходу та Київстар ТБ, тому їх й запропонували в рамках акції.

Обрати свою Суперсилу та перевірити можливість її підключення можна у додатку Мій Київстар, зателефонувавши на безкоштовний номер 500 або набравши спеціальний USSD-код *500*4# чи звернутися до консультантів у магазини мережі Київстар.


14 Відповідей

Рівень користувача 1

 

Рівень користувача 1

 

Рівень користувача 1

Обман кругом обман

Рівень користувача 8
Позначка +1

Обман кругом обман

Вам пропонують спробувати суперсилу. Перекладаю на хлопський розум: вам пропонують відчути кайф від того що кожен місяць ви можете обрати “суперсилу”, за допомогою якої ви можете в деякій мірі “кастомізувати” ваш тариф, і вибрати що вам більше необхідно в даний момент.

Після того як ви спробували “суперсилу” (а спробувати можуть навіть абоненти тарифів, в яких ця послуга не передбачена, саме тому і вам дають спробувати!) ви можете перейти на нові тарифи, в яких доступна суперсила, і щомісяця її обирати.
 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Kolan syperpyper:thinking: пробували зателефонувати на безкоштовний номер 500 або набрати спеціальний USSD-код *500*4# та виклик? Також не пропонується “Спробувати Суперсилу”?

Рівень користувача 1

@Xomyak  Дякую  виконав за допомогою USSD-коду,замовив додаткові 5гб

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Kolan syperpyper, дякую вам за зворотний зв’язок :wink:

Рівень користувача 1

Чи відключиться  акція “Спробуй суперсилу. 100 хвилин” сама, і за яких умов: коли я використаю всі 100 хвилин, або коли наступить новий рік? У ці 100 хвилин чи входять хвилини на Київстар? Поясніть будь ласка ці деталі.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@DenisI, підключення пропозиції доступне в період з 15.11.2021 р. до 31.12.2021 р. (включно). Останній день підключення 31.12.2021 р.
Замовлення доступне за умови успішної оплати за умовами тарифного плану.
Умови будь-якого з пакетів прив'язуються та діють до дати наступної оплати в тарифному плані абонента.
У день наступної оплати тарифного плану пакет автоматично вимикається без продовження. Залишок ГБ, хвилин анулюється. Користувач може замовити інший пакет.
Одночасно може бути підключений один із пакетів. У період проведення акції абонент може замовити той самий пакет не більше 2-х разів.
Якщо абонент хоче змінити пакет, він може відключити попередній у будь-який час і подати заявку на підключення іншого пакета.

… У ці 100 хвилин чи входять хвилини на Київстар?...

100 хвилин для дзвінків на інші мережі України (на інші мобільні мережі та міські номери України (включно з кодами 092, 094)).

Рівень користувача 1
Позначка

Як дізнатись які канали входять в суперсилу у тарифі "Ваш Оптимум"?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Gjelko, наповнення, як в пакеті “Київстар ТБ Сімейний”. 

Рівень користувача 1
Позначка

Дякую.

Добрий вечір, а я активувала супер силу Відео на ходу і я хотіла запитати чи не знімаються кошти чи це точно безкоштовно і що не буде ніяких боргів?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Anna693, напишіть, будь ласка, повну назву вашого поточного тарифного плану (комбінація для перевірки *100*01*2# та виклик).

Відповісти