Інформаційні SMS від Київстар / SMS про зняття абонентської плати

Рівень користувача 5
Позначка +1
  • Стажер
  • 145 відповідей
Велике прохання до Київстара - не треба присилати SMS з інформацією, яка не екстрена, в період з 00:00 до 08:00. Це однаково, коли мені хтось дзвонить в домофон вночі.

Aksolotl' 3 років тому

@KYIANYN, @Buro, в нічний час система смс не відправляє. Скоріш за все це одноразовий збій, бо система відправку робить за графіком в період з 9:00 до 22:00.
Переглянути оригінал

217 Відповідей

Рівень користувача 2

@Deeman, раді вітати вас в нашій спільноті!
Напишіть, будь ласка, оператору Онлайн Чата https://kyivstar.ua/uk/support для перевірки, чи є якісь обмеження за номером.
Оператор відповів що це мабуть збій в київстарі.
2 місяці триває збій?

"одноразовый сбой", обратите внимание. Периодический
Рівень користувача 8
Позначка +5
@natusik_05, рады приветствовать вас в нашем сообществе!
Действительно, информационное SMS могло быть не доставлено на ваш номер. Ситуация возможна из-за кратковременных пиковых нагрузок на систему. Приношу извинения от компании "Киевстар" за причиненные неудобства. Во избежание подобных ситуаций в дальнейшем, рекомендую вам проверять эту информацию через альтернативные каналы (IVR, USSD, систему "Мой Киевстар").
Рівень користувача 8
Позначка +5
@Deeman, 🤔ви можете звернутись до оператора повторно з проханням залишити заявку на індивідуальне розглядання ситуації за номером.
Рівень користувача 8
Позначка +5
@Blackgirl, раді вітати вас в нашій спільноті!
У даній темі знайдете багато інформації по вашому питанню. Будь ласка, ознайомтеся з відповідями учасників.
Возмущен смс-кой от Kyivstar посреди ночи (об успешном снятии ежемесячной абонплаты за интернет-пакет).
Телефон в течение суток был в зоне действия.
Можно ли как-нибудь запретить Киевстаровскому роботу ночную активность?
Рівень користувача 8
Позначка +1
Ночью смс не отправляются. Возможно единичный сбой
Рівень користувача 8
Позначка +2
Кхм...
Ну для начала, у вас в телефоне есть "Тихий" или "Ночной" режим, который активируется ночью автоматически, дабы подобных ситуаций не было. Имхо, если вы его отключили или не включили это сугубо ваши проблемы.

Если вам кто-то ночью в мессенджере пишет вы тоже его вините в том что просыпаетесь?
Если да, то не стоит. Человек написал когда смог и когда было актуально.

По поводу того должно ли приходить сообщение о снятии абонплаты ночью или нет не могу ничего сказать - не знаю, но как по мне, почему бы и нет. Если сообщение приходит по факту события, а не через пол дня это хорошо.

Если я не ошибаюсь, у Киевстара также есть услуга информирования вида день\ночь, которая запрещает приход сообщений от системы в ночное время. Но не знаю влияет ли она на сообщения об абоплате/недостатке средств и им подобным, иначально предназначена для фильтрации "Вам звонили..."
Рівень користувача 8
Позначка +4

По поводу того должно ли приходить сообщение о снятии абонплаты ночью или нет не могу ничего сказать - не знаю, но как по мне, почему бы и нет. Если сообщение приходит по факту события, а не через пол дня это хорошо.

Если я не ошибаюсь, у Киевстара также есть услуга информирования вида день\ночь, которая запрещает приход сообщений от системы в ночное время. Но не знаю влияет ли она на сообщения об абоплате/недостатке средств и им подобным, иначально предназначена для фильтрации "Вам звонили..."

Не должно смс приходить ночью, отправка идет с 9 до 22.
дневной/ночной режим есть только у услуге "Уведомить меня" 🙂
Рівень користувача 8
Позначка +1
С 9 до 21 если буть точнее 😉
Як розуміти, що після поповнення рахунку та знімання абонплати (100 грн./міс.) о 9.29 год. надходить СМС з інформацією, що абонплату знято та надано відповідні послуги, а об 11.44 год. надходить СМС з повідомлення про неможливість зняти абонплату через недостатність коштів?
Рівень користувача 8
Позначка +5
@000000135, 🤔можу припустити, що SMS про те, що абонентська плата не знята, було сформовано раніше, ніж ви поповнили рахунок. Тому система його і відправила. Це SMS не є актуальним.

P.S.: не хвилюйтесь, абонентська плата була успішно знята 🤗
Что это за Сообщения за сегодня в 2:25 и 11:44
и ещё мне очень интересует вопрос к операторам вообще возможно дозвонится??
Рівень користувача 8
Позначка +2
Это какой-то системный глюк, если вы не выезжали за пределы домашнего региона.
И да, к операторам дозвониться реально, а если вы ещё и платите большее 100₴ в месяц, то довзвон почти что мгновенный и вы не ждёте в очереди.
Рівень користувача 8
Позначка +2
@HarlaM, вам удалось решить вопрос? Если по 466 линии заняты, можете обратиться к оператору Онлайн Чата https://kyivstar.ua/uk/support для уточнения деталей.
Рівень користувача 1
Чому Київстар не надсилає смс повідомлення про закінчення коштів на рахунку?! Як якийсь спам надсилати, так можна, а повідомити по смс, що через два дні відключать номер ні?!.. Це нереально бісить! Всі оператори повідомляють, тільки не Київстар!!!😡
Рівень користувача 8
Позначка +2
@Alex2019, ми відправляємо смс із нагадуванням, що буде знята оплата за тариф. Надсилається таке смс за день до зняття. Якщо таких інформаційних смс не отримуєте, зверніться до оператора.
Рівень користувача 1
@Alex2019, ми відправляємо смс із нагадуванням, що буде знята оплата за тариф. Надсилається таке смс за день до зняття. Якщо таких інформаційних смс не отримуєте, зверніться до оператора.

Чи я Вас не розумію, чи Ви не про те. В мене пакет "Все за 70". Оператор не знімає 70 грн за раз. Я оплачую пакет, він активується і кожен день пропорційно знімається певна сума аж до 0 грн. Про яке зняття за тариф Ви пишете?!.. Після мого питання на форумі, я нарешті дозвонився до оператора і з'ясувалось, що є подібна послуга, яку треба активувати в Мій київстар. Я активував, але це не те, що потрібно. Тепер мені приходять смс ЩОДНЯ про залишок коштів на рахунку! По-перше, мені не потрібні смс щодня, тим більше в різний час, і о 7 ранку і о 10 вечора! А по-друге, мова йшла про те, що потрібне лише ОДНЕ смс в місяць, за день до того, як на моєму рахунку залишиться 0 грн.! Чому у інших операторів є така функція, а для Київстару це непосильна ноша?!..
Рівень користувача 8
Позначка +4

@Alex2019, ми відправляємо смс із нагадуванням, що буде знята оплата за тариф. Надсилається таке смс за день до зняття. Якщо таких інформаційних смс не отримуєте, зверніться до оператора.Чи я Вас не розумію, чи Ви не про те. В мене пакет "Все за 70". Оператор не знімає 70 грн за раз. Я оплачую пакет, він активується і кожен день пропорційно знімається певна сума аж до 0 грн. Про яке зняття за тариф Ви пишете?!.. Після мого питання на форумі, я нарешті дозвонився до оператора і з'ясувалось, що є подібна послуга, яку треба активувати в Мій київстар. Я активував, але це не те, що потрібно. Тепер мені приходять смс ЩОДНЯ про залишок коштів на рахунку! По-перше, мені не потрібні смс щодня, тим більше в різний час, і о 7 ранку і о 10 вечора! А по-друге, мова йшла про те, що потрібне лише ОДНЕ смс в місяць, за день до того, як на моєму рахунку залишиться 0 грн.! Чому у інших операторів є така функція, а для Київстару це непосильна ноша?!..

Так вы на контракте можете выбрать порог информирования. И что Вам мешает самостоятельно набрать заветную комбинацию *111#?
Рівень користувача 1

Так вы на контракте можете выбрать порог информирования. И что Вам мешает самостоятельно набрать заветную комбинацию *111#?

Правильно мыслите! Только вот незадача, минимальный порог информирования 100 грн.!)) При стоимости пакета 70! Т.е. информируют ВСЕГДА!
Если я что то не понял или не досмотрел, подскажите, как установить порог в 5 грн.!
Набрать комбинацию можно, так же, как и посмотреть в приложении, но проблема в том, что я не могу все время помнить, когда нужно пополнить счет! А в самый нужный момент пытаюсь позвонить, а оказывается пакет отключен, т.к. кончились деньги! Это бред!
Рівень користувача 4
Позначка +1
@Alex2019, при включении на номере программы кредитования будет доступен порог информирования "0 грн". 🤓
Узнать доступность подключения кредитования можно обратившись к оператору Чата https://kyivstar.ua/ru/support ( внизу страницы кнопка «Онлайн консультант»).
Рівень користувача 1
@Alex2019, при включении на номере программы кредитования будет доступен порог информирования "0 грн". 🤓

Узнать доступность подключения кредитования можно обратившись к оператору Чата https://kyivstar.ua/ru/support ( внизу страницы кнопка «Онлайн консультант»).

Речь идет о программе Микрокредит или Отсрочка платежа? Не могу понять, принципиальную разницу, и в описании нет информации о информировании!
Рівень користувача 8
Позначка +2
@Alex2019, об услуге "Отсрочка платежа".
«Микрокредит» — это услуга, которая предоставляет вам возможность продолжать пользоваться телекоммуникационными услугами даже когда у вас закончились деньги на счету.
А "Отсрочка платежа" позволяет пользоваться услугами сейчас, а платить за них в следующем месяце без дополнительной комиссии.
Основная разница в том, что микрокредит начисляется разово (при запросе) и имеет комиссию, а вторая услуга действует постоянно (при подключении), и плата за участие в программе кредитования "Отсрочка платежа" не взимается.
Київстар присилає СМС з попередженням про майбутнє зняття абонплати з неправильним часом і, взагалі, неправильно формулюючи. У друзів так само, питав.

Абонплата у мене повинна знятися у березні 15 числа. Це також підтверджує "Мій Київстар" і номери 466 і 477.

Київстар пише в СМС 13 березня в обід, що абонплата зніметься завтра вночі. Але "Завтра вночі" це 14 число з 00:00 год. А це неправильний час для зняття абонплати, це раніше на 1 добу для мене. А "Сьогодні вночі" було сьогодні з 00:00 год. 13 березня попереду ранку і дня.

Насправді, правильно було б 13 числа писати не "зніметься завтра вночі", а "зніметься післязавтра вночі". Взагалі некоректний вираз. Правильно треба не про ночі писати, а вказати точну дату, - тобто 15 березня.

Говорив з оператором Київстар по телефону. Він каже, що сам не може це виправити, а мені запропонував писати лист на Київ, вул. Дегтярівська, 53 з цього питання.

Що не можна простіше це вирішити? Хтось звертав увагу на такі смс у себе?
Рівень користувача 8
Позначка +1
Вам приходит СМС за день до снятия абон.платы.
Если Вам платить 15 числа то соответственно Вам прийдет СМС 13 числа что с 14 на 15 у Вас снимается АП
Вам приходит СМС за день до снятия абон.платы.
Если Вам платить 15 числа то соответственно Вам прийдет СМС 13 числа что с 14 на 15 у Вас снимается АП

1) Так ви правильно написали, але згідно моєму СМС "завтра вночі" означає з 13 на 14 число, бо найближча ніч після обіду 13 числа вже є завтрашньою ніччю 14 числа.
2) В 13 число прийшло СМС, а зняття офіційно 15 числа після 00-00, а це вже друга ніч після 13 числа і називається "післязавтрішня ніч".
3) Насправді ж абонплата зніметься вночі з 14 на 15 число. Повторюю - це не "завтра вночі". Це "післязавтра вночі". Я пишу це повідомлення в цю "завтрашню ніч", що в СМС написали. Але ж в цю "завтрашню ніч" абонплату не знімуть. ЇЇ знімуть на 1 добу пізніше - 15 числа з 00-00 по 03-00 годину.
4) Я підняв це питання, бо такі СМС неправдиві і лякають абонентів.

Київстар, пишіть, будь-ласка, точну дату, число місяця зняття абонплати в попереджувальному СМС, а не помилкові туманні фрази "завтра вночі".

Відповісти