eSIM Київстар: як підключити?

Рівень користувача 8
Позначка +3

Еволюція sim-карт починалася з формату міні в 1996 році і поступово набула електронного вигляду, який був випущений у 2016 році у формі еSIM. Ця суттєва різниця продемонструвала світові переворот у галузі цифрових рішень та діджиталізації. Маленька літера «е» як приставка на початку означає скорочення від «інтегрований» у перекладі з англійської. Розглянемо докладніше, чим вона є та як її підключити.

Що таке еSIM?

Інтегрована технологія eSIM відрізняється від звичайного модуля тим, що вона вбудовується у смартфон стаціонарно та не підлягає заміні. Обидві картки сумісні одна з одною за рахунок використання однакових специфікацій. Модуль еSIM замінює фізичну картку і його можна запрограмувати під роботу з оператором.

Мобільні телефони з еSIM-карткою та СІМ-карткою можуть підтримувати одночасно роботу фізичної та вбудованої карток. Однак працювати вони можуть по черзі, якщо розмовляти телефоном або використовувати мобільний інтернет.

Які смартфони підтримують eSIM?

Сьогодні роботу еSIM-карт підтримують смартфони iPhone, Samsung та Huawei. Технологія доступна власникам таких девайсів:

• моделі iPhone серій 11, 12, 13, SE, XR, XS та XS MAX;
  • лінійки Apple iPad Air та Apple iPad Pro;
  • серія Samsung Galaxy S20, а також Galaxy Fold та Galaxy Note20;
  • смарт-годинник Galaxy Watch4 LTE;
  • смартфони Huawei серій Р40, P40 Pro, ELS-N29 та ANA-N29.

Які переваги еSIM від Київстар?

Головними перевагами еSIM від оператора Kyivstar є:

• використання до 5 телефонних номерів на одному пристрої;
  • підключення в режимі онлайн;
  • захищеність;
  • наявність окремого слота для звичайної SIM-картки.

Залежно від моделі телефону користувач може підключити кілька телефонних номерів (до 5). Активувати еSIM можна навіть вдома в режимі онлайн. Модуль неможливо втратити або пошкодити, він буде постійно з користувачем. Паралельно можна використовувати звичайну СІМку з іншим номером телефону.

eSIM від Київстар: як підключити?

Розглянемо eSIM від Київстар — як підключити та які особливості налаштування:

1. Перевірте, чи телефон сертифікований в Україні та має підтримку eSIM.
  2. Візьміть ще один пристрій та здійсніть вхід на shop.kyivstar.ua.
  3. Виберіть будь-який тариф, доступний для вбудованого модуля.
  4. Оплатіть тарифний план — на екрані має з’явитися повідомлення з QR-кодом.
  5. Відскануйте код телефоном, на якому хочете активувати eSIM.
  6. Додайте eSIM до пристрою та завершіть активацію, дотримуючись підказок телефону.

Щоб зрозуміти, чи працює eSIM, надішліть запит *111#. Якщо ви отримали відомості про рахунок, то налаштування пройшло успішно.

Як додати eSIM до пристрою?

Зверніть увагу, що після активації вбудованої картки звичайна картка буде у неробочому стані, тому заздалегідь скопіюйте свої контакти та смс-повідомлення. Перехід на eSIM Київстар складається з кількох дій:

1. Для додавання модуля до девайсу перевірте наявність Wi-Fi.
  2. Зайдіть в налаштування смартфона.
  3. Виберіть розділ стільникового зв’язку.
  4. У пункті додавання стільникового тарифу відскануйте QR-код.
  5. Завершіть активацію за допомогою поточних підказок.

Тепер ви можете користуватися всіма перевагами eSIM.

12 Відповідей

сканирую we код но профиль esim не добавляется

Рівень користувача 2
Позначка +1

@Andrei1717, для детальної перевірки та передачі заявки технікам, будь ласка, зверніться до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support із зазначенням номера телефону.

там оператор робот и она абсолютно бесполезна

Пытаюсь сейчас подключить карту на iPhone 11

физическая водафон 

показывает такую же ошибку 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Andrei1717, спробуйте перейти за посилання https://kyivstar.ua/uk/support, а далі спуститись вниз: 

Натиснути на кнопку “Онлайн-консультант”. Далі описуєте ситуацію і очікуєте, коли до діалогу приєднається оператор.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Mathilda445, будь ласка, зверніться до оператора Онлайн Чату (інструкція вище) із зазначенням номера телефону для індивідуальної перевірки. 

Я хочу налаштувати esim на годиннику Samsung Galaxy Watch 4, перенести. Для цього мені потрібно отримати QR-код. Якщо налаштовувати через Мій Київстар на телефоні, то esim просто конфігурується на телефоні автоматично, жодних QR кодів не генерується. Як мені налаштувати esim на годиннику?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@VadymHulakov, в першу чергу приношу вибачення за те, що на сторінках Спільноти тривалий час не надавалась “реакція” на ваш коментар.

Уточніть, будь ласка, ваше питання і досі актуальне? 

Так

Рівень користувача 8
Позначка +5

@VadymHulakov, отримати QR-код файлом можна тільки для контрактного номеру:( 
Тобто номер потрібно перевести на контрактну форму обслуговування, а вже після цього можна буде зробити eSIM на годинник. 

тож хочу налаштувати esim на годиннику Samsung Galaxy Watch 4, перенести. Для цього мені потрібно отримати QR-код.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Bibos, як вже відповідала вище отримати QR-код файлом можна тільки для контрактного номеру:( 
Тобто номер потрібно перевести на контрактну форму обслуговування, а вже після цього можна буде зробити eSIM на годинник. 

Інформація про міграцію на контракт знаходить за цим посиланням. Якщо виникнуть додаткові питання, обов’язково звертайтесь. 

Відповісти