Дорогу Смарт-Грошам

Дорогу Смарт-Грошам
Рівень користувача 7
Позначка +3
Ми запустили власну платформу мобільних платежів і грошових переказів Смарт-Гроші🤑

Що таке Смарт-Гроші?

Це повноцінний мобільний гаманець, який дозволяє «тут» і «зараз» здійснювати платежі і грошові перекази. З його допомогою гроші з мобільного рахунку можна використовувати не тільки для оплати телеком-послуг – тепер абоненти передплаченого зв'язку Київстар також можуть на особистому досвіді переконатися у перевазі роботи з різними видами фінансових продуктів з мінімальною комісією або без неї. Послуга Смарт-Гроші надається на базі електронних грошей Національної платіжної системи «ПРОСТІР».

Навіщо Смарт-Гроші?

За допомогою послуги можна:
  • оплачувати понад 3000 сервісів онлайн: комунальні послуги, рахунки за квитки на різні види транспорту, покупки в інтернеті, страхові платежі, інтернет/телебачення і багато іншого;
  • переводити гроші з мобільного рахунку всередині мережі Київстар без додаткових оплат за транзакцію.
Одна з основних переваг послуги є те, що для грошових переказів не потрібно надавати номер платіжної картки. Це значно підвищує безпеку фінансових операцій. Номер телефону абонента стає його мобільним гаманцем, куди оперативно можуть бути як прийняті, так і відправлені з нього кошти. Достатньо один раз авторизувати номер телефону в додатку Смарт-Гроші, і використовувати його як ключ для здійснення подальших фінансових операцій, без необхідності вводити його при кожній транзакції.

Як скористатися

Скористатися послугою можна в однойменному додатку, доступному для завантаження в Play Market і App Store, на сайті www.money.kyivstar.ua, а також за допомогою USSD-кодів, SMS і чат-бот в месенджері Telegram.

Встановлюйте додаток та спробуйте на собі всі переваги та зручність даної послуги. А ще, зараз діє класна акція, деталі за посиланням

Приємних вам подорожей та смачної🌽

4 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +1
@Alena.Sliusar А чем вам не понравился этот бот от Приватбанка? Отличный бот деньги передает — правда в последнее время комиссию стал клянчить, но для клиентов установил функцию за счёт другого клиента ☺ хотя наверное тоже глупо.

Но всяком случае проверено временем — работает.
Рівень користувача 8
Позначка +1
Не нашел, к сожаление, может быть кто-то другой расскажет или покажет рациональное зерно использования не нужного приложение: Поповнюйте рахунок без комісії за допомогою «СМАРТ-ГРОШІ»
Объясняется это простым мнением, например, каждое первого числа я оплачиваю услуги:
  1. домашний интернет по договору «Всё вместе. Смарт 2017»
  2. ежемесячно пополняю телефонные номера своих родителей., для удобства ввел их номера в персональный кабинет.
Отсюда следует: При каждом пополнении ввожу номер своей карты, пара минут - успешно пополнил. Но, появилась не понятная хрень — который выедала мне мозг. Пару раз делал регистрацию кошелька, зачем - не пойму нужно гривну верифицировать, которую обещали вернуть, но украли вежливо с кредитки. Один раз даже забанили мой номер,

Самый аккуратный и проверенный способ, это вводи номер своей платежной карты +CVV2 +подтверждающий код
Alena.Sliusar написав:


Навіщо Смарт-Гроші?
За допомогою послуги можна:

  • оплачувати понад 3000 сервісів онлайн: комунальні послуги, рахунки за квитки на різні види транспорту, покупки в інтернеті, страхові платежі, інтернет/телебачення і багато іншого;
  • переводити гроші з мобільного рахунку всередині мережі Київстар без додаткових оплат за транзакцію.Ответ проще не куда, бесполезное приложение чтобы им пользоваться


Alena.Sliusar написав:

Як скористатисяСкористатися послугою можна в однойменному додатку, доступному для завантаження в Play Market і App Store, на сайті www.money.kyivstar.ua, а також за допомогою USSD-кодів, SMS і чат-бот в месенджері Telegram.

Рівень користувача 3
Позначка
Aleksei.Sivokhin написав:

@Alena.Sliusar А чем вам не понравился этот бот от Приватбанка? Отличный бот деньги передает — правда в последнее время комиссию стал клянчить, но для клиентов установил функцию за счёт другого клиента ☺ хотя наверное тоже глупо.

Но всяком случае проверено временем — работает.Алексей, если приложение не подходит вам - это не означает, что оно "бесполезное". Пополнять счёт можно кучей способов и каждый выбирает тот, что удобнее. Да, многие люди до сих пор скретч-карты покупают или платят бешеные комиссии в айбоксах!
И это же не просто приложение для пополнения счёта. Приватбанк умеет обналичивать деньги, которые лежат у вас на мобильном номере? Или с этого мобильного номера (а не с карточки) оплачивать за коммунальные услуги?
Поэтому на каждый товар есть свой покупатель, как это ни банально звучит.
Мне пока приложение нравится, и суть, и задумка, и возможности.
Хотя работает пока не идеально, но это временно.
Позначка
Ідея не погана, але реалізована - препаскудно,принаймні поки що. Обгрунтовую, Почалось з того, що у вересні не вдалось перекинути гроші на карту банку аваль(потім були спроби на інші карти- нульовий результат), хоча, абонплату за серпень(в двадцятих числах серпня) - зняло і вона явно більша 40 грн, тобто по ідеї все мало б працювати+ залишок на рахунку дозволяв трансакцію. Зайшов в меню "мій київстар" - пише - послуга підключена, чудово, заходжу в додаток смарт гроші - послуга не активна.... Мої намагання через форуми вияснити причину пакості київстару(до вересня ж все чудово працювало) - зазнали поразки, при спробах дотелефонуватися через 466 - взагалі була відсутня можливість зв'язку з оператором - це з 16 до 17 ї години...Тобто причин не працювати в послуги немає, але вона не працює...., точніше не активна, маю надію, що після чергового зняття абонплати - запрацює. + цікавить, чому "високо-кваліфіковані" "фахівці" - київстару - не прояснюють даної ситуації....

Відповісти