Безлім на соціальні мережі, месенджери, музику, ігри в новому тарифі від Київстар

Рівень користувача 8
Позначка +3

Київстар запускає тариф «LOVE»* вартістю 150 грн** на 4 тижні. В новому тарифі безлімітний інтернет на понад 40 додатків, додаткові 10 000 Мб та 1000 хвилин для дзвінків на всі мобільні*** номери України.

Нова комерційна пропозиція створена для абонентів, які активно користуються соціальними мережами, слухають музику та грають в ігри онлайн. Серед додатків, за які не списуються мегабайти: Instagram, Facebook, TikTok, Youtube Music, Apple Music, Spotify, Minecraft та багато інших. Повний перелік додатків з безлімітним трафіком можна переглянути за посиланням.

Додатковою перевагою тарифу є те, що невикористані мегабайти не анулюються по завершенні 4 тижнів, а переносяться**** для використання на наступний період. Таким чином абоненти зможуть накопичувати кількість мегабайтів у тарифі.

Абоненти Київстар можуть підключити тариф «LOVE» за допомогою додатку «Мій Київстар», через короткий номер 477, а також у фірмових магазинах Київстар.

Детальну інформацію про умови нового тарифного плану можна знайти на офіційному сайті Київстар за посиланням.

*«Любов».

**Ціна вказана з урахуванням всіх податків та зборів.

***Номери GSM-операторів: Vodafone, lifecell та Київстар. Після закінчення 1000 хвилин діятиме безлім на номери Київстар.

****За умови вчасної оплати за наступний пакет послуг по тарифу на 4 тижні.

25 Відповідей

Хто що може сказати про цей тариф..... Чи є сенс на його підключення абонентам 

Рівень користувача 8
Позначка +1

Головна фішка тарифу - 1000 хвилин на мобільні оператори (і то не абсолютно всі).
Якщо ваші дзвінки - солянка викликів на Київстар, Ватафон, і Лайфсел - тоді тариф для вас.
В всіх інших випадках - тариф не для вас.

Я так розумію в цю тисячу київстар теж в ходить і Безлімітним розмов між київстар ом нема.? Томущо підходять запитують за цей тариф 

Рівень користувача 8
Позначка +1

Я так розумію в цю тисячу київстар теж в ходить і Безлімітним розмов між київстар ом нема.? Томущо підходять запитують за цей тариф 

Після закінчення 1000 хвилин - безлім на Київстар, інші оператори - 1,5грн/хв.
Якби було окремо безлім на Київстар і окремо 1000 на всі - тоді б дійсно було б круто)

Рівень користувача 8
Позначка +1

Так одні кричать, щоб зробили ,як в лайфселлу,на всі номери, але щоб хвилин було багато. Другі знову кричать, щоб зробили, як раніше. Нікому ніколи не вгодиш.

Рівень користувача 8
Позначка +1

Так одні кричать, щоб зробили ,як в лайфселлу,на всі номери, але щоб хвилин було багато. Другі знову кричать, щоб зробили, як раніше. Нікому ніколи не вгодиш.

Так а хіба зробили?))
Дзвінків на стаціонарні телефони немає
Інтертелеком (092,094) для них взагалі не мобільний оператор
Ну і з Ютубом підстава жорстка: кому потрібні ті ваші Вікіпедії, Дуалінго у інша непотрібна фігня? 

Рівень користувача 8
Позначка +1

Хто що може сказати про цей тариф..... Чи є сенс на його підключення абонентам 

якщо непотрібні дзвінки та смс- а лише інтернет- сенс є, чудовий доступний тарифний плян, так. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@VidmaKs, з усіма перевагами тарифного плану ви можете ознайомитись в “шапці” теми :nerd:

Сьогодні змінив тариф на ось цей 

І побачивши що є безлімітний трафік на деякі ігри вирішив завантажити PUBG граю десь 1-2 години заходжу перевірити свої мб а том 5000 замість 10000...

Рівень користувача 8
Позначка +5

@VaLtO, зверніться, будь ласка, до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support із зазначенням номера телефону для індивідуальної перевірки ситуації з трафіком. 

Apple Music буде мати підписку разом з цим тарифом? Кожен раз як я сплатив за тариф в мене буде увімкнений Apple Music чи це лише на 1 раз?

Рівень користувача 8
Позначка +1

Apple Music буде мати підписку разом з цим тарифом? Кожен раз як я сплатив за тариф в мене буде увімкнений Apple Music чи це лише на 1 раз?

Уважно подивіться на скріншот.
Тариф включає “безлімітний трафік” на цей додаток, а не підписку.
На хлопський розум: не будуть рахуватись мегабайти в Apple Music.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@TheMeror, будь ласка, уважно ознайомтесь з відповіддю @KurwaMatj :pencil2:

Рівень користувача 1

У мене виникла така проблема, я нещодавно підключив тариф "Love" і в ньому музичний сервіс "Deezer" не повинен тарифікуватися, а у мене він тарифікується.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Danny_Nikhil, :thinking: не тарифікується завантаження для режиму «прослухати off-line» в додатках "Вільна музика". Решта завантаження - буду тарифікуватися.

Позначка +1

На офіційному сайті щодо тарифу LOVE вказано таке:

Якщо у вас залишились мегабайти за попередні 4 тижні і плата за тариф знялася вчасно, залишок мегабайтів буде додано до ваших 10 000 МБ з нового пакета.

Будуть накопичуватись мегабайти необмежену кількість разів при декількох своєчасних зняттях плати за тариф (чи самостійних замовленнях пакету послуг), або ж може бути максимум 20 000 МБ?

Рівень користувача 6
Позначка

@VLAD.Z, максимальна кількість складає 9999 ГБ :wink:

Позначка +1

Якщо взяти стартовий пакет «LOVE», де написано про 10 000 МБ та 1000 хвилин, то він наразі активується в тарифі «LOVE 2020» або в новому тарифі «LOVE»?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@VLAD.Z, передала питання колегам. Чекаю на відповідь :pencil2:

Позначка +1

@Xomyak, уточніть, будь ласка, чи отримали відповідь? :closed_book:

Рівень користувача 8
Позначка +5

@VLAD.Z, відповідь отримала. Інформації про те, що при активації стартового пакету «LOVE 2020» відбудиться зміна на новий «LOVE» немає. Тобто теоретично повинен активуватись тариф «LOVE 2020». 

Також, є інформація, що з 01.07. по 30.09.2021 р. (включно) стартові пакети з тарифом «LOVE 2020» можна придбати на території Одеської області та м. Одеса. 

Добридень!

Підкажіть, будь ласка, чому в тарифному плані "Love", згідно з яким перегляд контенту через офіційні додатки не тарифікується, знімаються мігабайти абсолютно за весь трафік?

Наскільки я знаю це не одиничний подібний випадок.

Дзвінок оператору та лист на техпідтримку результатів не дали.

Чому на тарифному плані Love знімає мігабайти за перегляд відео в Youtube через офіційний додаток?

Рівень користувача 8
Позначка +1

Чому на тарифному плані Love знімає мігабайти за перегляд відео в Youtube через офіційний додаток?

Шановний Владімір (не путін, надіюсь😂)

Плодити однотипні повідомлення вам аж ніяк не допоможе в вирішенні проблеми.

Допомогти вам може або звернення в Службу Підтримки (466), або зміна тарифу, або зміна оператора.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Vladimir1983🤔 уточніть, будь ласка, ви залишали скаргу на тарифікацію. Яку відповідь отримали?

Відповісти