Вирішено

Аудіотехнологія "HD Voice"


Рівень користувача 5

В яких містах працює HD Voice, і на яких пристроях?

icon

Найкраща відповідь від Xomyak 5 June 2022, 12:48

Переглянути оригінал

Цю тему було закрито для коментарів

4 Відповідей

Рівень користувача 4
Позначка +1

Добрий вечір! Раді вітати вас в нашій Спільноті :wink:
На сьогоднішній день послуга “HD Voice” впроваджена в Києві та Київській області, Дніпрі, Одесі, Львові, Полтаві, Харкові, Хмельницькому, Івано-Франківську, Чернівцях і в інших містах (в 15 областях). Для того щоб відчути переваги підвищення якості голосу, потрібно користуватися телефонами, що підтримують стандарт AMR-WB. Зараз він є практично в усіх сучасних смартфонах.

Рівень користувача 6
Позначка +1
В Николаевской обл. г.Баштанка тоже работает HD Voice, но вы это почему-то отрицаете 😕
Добрый вечер!
Информация по внедрению технологии HD Voice в г. Баштанка нам не поступала, в то же время такая ситуация возможна, если телефон регистрируется в сети базовой станции, где она уже внедрена 🤓
Рівень користувача 8
Позначка +5

Оновлена інформація від 05.06.2022 р.

У 2015 році Київстар впровадив технологію HD Voice у мережі 3G у декількох великих містах країни — в Одесі, Львові, Хмельницькому та Івано-Франківську. А на початку березня 2016 дана технологія стала доступна ще в 100 містах, де діють мережі 3G. Це Київ, Ужгород, Чернівці, Тернопіль, Кам’янець-Подільський, Ізмаїл, Білгород-Дністровський, Луцьк, Самбір, Обухів і багато інших.

Детальну інформацію по містам ви можете отримати у оператора. 

Для того, щоб відчути переваги підвищення якості голосу, абоненти мають користуватися телефонами, які підтримують стандарт AMR-WB. На сьогоднішній день стандарт AMR-WB підтримується у всіх сучасних смартфонах. На екрані мобільного телефону послуга не відображається.