Вирішено

Зв'язок з номерами Київстар, які перебувають за кордоном

Добрий день! Мій знайомий недавно виїхав до Німеччини. У нього залишився український номер (оператор Київстар). Якщо я напишу смс на цей номер, скільки це буде коштувати? Дякую за відповідь!

icon

Найкраща відповідь від kikiwora 11 February 2018, 19:40

Переглянути оригінал

20 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +4
Вы оплатите смс как по Украине. Для Вас тарификация звонков\смс\ммс не меняется.
А если я позвоню на номер киевстар в Германию, сколько будет стоить?
Рівень користувача 8
Позначка +4
@Lova_lova Для Вас это будет обычный звонок на Киевстар.
А вот человек который примет звонок (находясь в Германии с номером Киевстар) оплатит его.
Подскажите пожалуйста. Я нахожусь в Украине, а муж уехал в Польшу. Сегодня я звоню ему в Польшу на номер Киевстар и с меня не снимается плата. У него на счету нет денег. Разве возможно разговаривать бесплатно? Кто из нас оплачивает звонок?Не будет ли потом какого то сюрприза , сейчас то приятно говорить бесплатно.
Рівень користувача 8
Позначка +5
@ulia77, рады приветствовать вас в нашем сообществе!
С вашего номера оплата сниматься не будет, т.к. платит тот абонент, который находится за границей😉
🤔бесплатно быть не может, разве что на номере мужа есть деньги на бонусном счету (если номер предоплаты), или подключен индивидуальный пакет "Индивидуальный роуминг".
Для более детальной проверки по этому вопросу, можно обратиться к онлайн оператору внизу страницы https://kyivstar.ua/uk/support
menu

Міжнародний зв'язок

всього 20

Складнощі в роботі11 питаньНалаштування7 питаньЯк заощаджувати2 питання

Змінимо світ телекомунікацій разом!
Приєднуйтесь до Київстар у соціальних мережахFacebookTwitterInstagram

Служба підтримки0 800 300 466Мій
КиївстарОнлайн
КонсультантМагазини
Київстар

© 1998–2018 ПрАТ «Київстар». Всі права захищено. Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело.

Розроблено в

Рус

КиївстарПро компаніюЦентр новинСпільнота

Допомогти?

Оцініть консультацію:

Доброї ночі. Цікавить таке питання:
Мій брат поїхав за кордон, як мені можна зараз взнати чи він уже зараз знаходиться в роумінгу щоб при моєму дзвінкові зараз до нього,в нього не взималась плата за мій дзвінок?? Його номер:

096ххххххх
Рівень користувача 8
Позначка +4
Отправьте ему смс, если в роуминге сам перезвонит 🙂
Рівень користувача 8
Позначка +5
@Mishanya, раді вітати вас в нашій спільноті!
🤔 можна скористуватись послугою "Передзвони мені в роумінгу". Для цього потрібно набрати 819380уухххххх (де 380уухххххх - це номер телефону, на котрий хочете зателефонувати). Вартість хвилини складає 15,94 грн. Оплата буде зніматись з вашого номеру.
Як подзвонити на київстар який в Польщі? В мене підключено улюблена країна і є 100 хв закордон(Польща), а знімає гроші 0,25коп за хв. Чому. Як подзвонити до чоловіка? (
Рівень користувача 8
Позначка +3
Ви бажаете зателефонувати до чоловіка на номер Київстар, що зараз знаходиться у ромінгу в Польщі, так?

Якщо так, то змушений вас трохи розчарувати - послуга 100 хв. на улюблену країну (незалежно від країни) діють лише на номери цієї країни, тобто, на номери польских операторів.
А ваш чоловік, з ваших слів, користується номером українського оператора Київстар у роумінгу - тобто ви нічого не сплачуете, коли телефонуете йому (відповідно тарифного плану, наприклад, у мене безліміт на Київстар, отже на будь-який Київстар я телефонуватиму безкоштовно, включно ті номери що зараз у ромінгу). Проте ваш чоловік повинен оплатити послуги роумінгу.

Якщож і ви знаходитесь у роумінгу, з вас також стягуватиметься плата.

Для Польщі тариф наступний:

Звертаю увагу - у роумінгу усі вхідні дзвінки тарифікуються.
Тобто якщо ви зателефонуєте чоловікові, у нього на рахунку повинно бути не менше 30 гривень, які будуть списані, а замість них нараховані 15 хвилин - які використовуються як для вхідних дзвінків, так і для вихідних дзвінків по Польщі та Україні. Пакети SMS та Інтернет оплачуються окремо, по необхідності. Перевірити кількість використаних хвилин, МБ та SMS за день *106*1*2#

Якщо у чоловіка немає коштів існує послуга позики - отримаєте на рахунок від 100 грн без комісії. Щоб замовити, набераєте *117# (0 грн у роумінгу). Сума списується після поповнення рахунку. Детальніше на сторінці послуги «Екстра гроші».

Також існують інщі можливості:
Зворотній зв'язок
Передзвони мені
Поповнення рахунку в роумінгу

Зверніть увагу на другу послугу, Ви можете зателефонувати чоловікові за власний кошт, для нього вхідний дзвінок буде безкоштовним:
Щоб скористатися цією послугою, ви повинні набрати перед номером вашого чоловіка код 819.
Наприклад: якщо номер вашого чоловіка 067ХХХХХХХ, і ви бажаєте йому зателефонувати, слід набрати: 81938067ХХХХХХХ

Згідно інформації на сайті, тариф за хвилину дзвінка через код 819 становить 15,94 грн з урахуванням усіх податків та зборів. Тарифікація посекундна, починаючи з 1-ї сек. розмови.
Чи можливо використати ваші 100 хв на Польщу для такого дзвінка я не знаю.

Проте якщо вони вам дійно не потрібні, рекомендую звернутися до оператора будь-яким способом та повернути грощі.

Також про всяк випадок скажу, я не працівник компанії і усю інформацію що надав вам знайшов на їх сайті, тому можлива наявність помилок - раджу вам перевірити усі умови.

Ви можете зв'язатись із оператором, знаходячись у роумінгу, декількома способами:
Написати у Viber kv.st/viber
Надіслати запит *105*466# та очікувати на безкоштовний вхідний дзвінок з номера +380674660466.
Якщо абонент Київстар виїхав у Болгарію. Скільки буде коштувати мені до нього позвонити з України з номера Київстар також?
Як дзвонити абоненту киїастар який находиться в Азербайджані? Чи потрібно ще щось набирати?
Якщо абонент в роумінгу,чи буде мене про це сповіщено,коли я буду дзвонити до нього?
Рівень користувача 8
Позначка +5
@Arnikoz, раді вітати вас в нашій спільноті!
З вашого номеру оплата зніматися не буде, тому що платить той абонент, який перебуває за кордоном😉
Рівень користувача 8
Позначка +5
@NInaNora, раді вітати вас в нашій спільноті!
Телефонуєте як і зазвичай. Нічого додатково набирати не потрібно.
🤔ні, попередження, що інший абонент знаходиться за кордоном не передбачене.
Почему я не могу с киевстара на Киевстар в Амстердам позвонить? Говорит входные звонки заблокированы, отошлите пожалуйста СМС.
Рівень користувача 8
Позначка +3
Наверное потому что у человека с той стороны заблокирован приём входящих звонков.
Скорее всего настроена какая-то группа, которая может дозвониться, а остальные идут лесом ибо роуминг.

Убрать - либо никак, либо набрав уже не помню какой код перед номером абонента чтобы позвонить за свой счёт (вы оплатите услугу звонка в роуминге)
Рівень користувача 6
Позначка +1
Чисто логически: вы слышите "входящие звонки заблокированы". Входящие. То есть у той стороны, которой поступает звонок, именно для него звонок входящий.
С вашей стороны, это исходящий звонок, и с ним всё в порядке, он не заблокирован.

Как правило, такая ситуация возникает, если у абонента в роуминге не достаточно средств для принятия звонка, ведь в роуминге входящие платные.

Как вариант, можно попробовать позвонить с помощью услуги "Перезвони мне в роуминге" - набрав вместо "+" код "819", т.е. 81938067..... Стоимость минуты исходящего звонка для вас = 15.94 грн., для принимающей стороны - бесплатно.

Здравствуйте, у меня в пакете есть 120 минут на другие звонки по Украине и за границу. Только что звонила в Германию и у меня ничего не сняло, сняло у человека которому я звонила.
Что с этим делать?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Thekostuchenkomarina:thinking: я вірно зрозуміла, що ви телефонували на український номер, котрий зараз знаходиться в Німеччині? 

Відповісти