Вирішено

З якою швидкістю передаються мобільні дані в роумінгу?

Рівень користувача 1
Я хочу користуватися інтернетом в роумінгу, і мені цікаво, яка швидкість Інтернету
icon

Найкраща відповідь від Vera 3 October 2017, 12:01

Переглянути оригінал

20 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +4
Хороший вопрос))
Только вот скорость мобильного интернета зависит от сети роумингового оператора, её загружености и т.д.))) Так что, если там есть интернет, 3G то вы сможете им пользоваться, но вот какая скорость будет, никто Вам не скажет)))
Рівень користувача 4
Позначка +1
@Andreykr28, раді вітати Вас в нашій спільноті 😎
В роумінгу швидкість передачі даних (2G чи 3G) буде залежати від можливостей оператора, в мережі якого буде зареєстровано номер.
LTE тоже будет работать, если оператор и телефон поддержат
Рівень користувача 8
Позначка +4
LTE тоже будет работать, если оператор и телефон поддержат
Абонент не сможет пользоваться 4G в роуминге, пока Киевстар не запустил данную технологию. Даже если абонент использует USIM -4G
Рівень користувача 5
Позначка +1
@Stas, Bingo!
Я хочу користуватися інтернетом в роумінгу, і мені цікаво, яка швидкість Інтернету
Максимальна швидкість передавання даних - 0,52 Мбіт / с
Нахожусь в ЮАР, до этого был в Китае. У конкурента во всю летает ЛТЕ и тут и там, тогда как у нас всего лишь Е в Китае и в два раза дороже. Я когда-то перешёл на Киевстар именно из-за его роуминга. Да, не спорю, в Южной Америке работает лучше всех роуминг Киевстар, но все таки лишь 3G.

Я слышал, что где-то все же есть у Киевстар LTE роуминг, но это где-то, а не тут. Либо вы проиграли в роуминг, либо ещё не загрузили новые тарифы и услуги?

Очень сильно расстроен, что оператор #1 уступает в ценах и услугах роуминга конкурентам... Жаль, что нет возможности менять оператора без смены номера😅
Рівень користувача 8
Позначка +3
Очень сильно расстроен, что оператор #1 уступает в ценах и услугах роуминга конкурентам... Жаль, что нет возможности менять оператора без смены номера😅
Он не только этим уступает. Например, уже на 5 лет отстаёт в покрытии в метро. У Vodafone там 4 года 3G был и уже два месяца LTE. Киевстар сидит с EDGEм, но при этом ничего не делает настолько что сеть даже текстовые сообщения не способно передавать.

MNP завезут этой весной. Тогда и можно будет сменить оператора с сохранением номера.
Рівень користувача 8
Позначка +2
@mokan151, для всех абонентов Киевстар и бывших Beeline (для таких абонентов нужно уточнять детали) в некоторых странах уже доступна услуга LTE/4G роуминга :
Испания Telefonica Moviles, Венгрия Telenor , Италия Wind, TIM (Telecom Italia), Швейцария и Лихтенштейн Swisscom, Россия Beelin, Бельгия Proximus, Люксембург Tango, Узбекистан Unitel, Польша Polkomtel, Армения Beeline Am, Казахстан Beeline KZ, Грузия Beeline (Mobitel, VEON), Великобритания Telefonica UK (O2 UK), Hutchitson, Словакия Slovak Telekom, Соединенные Штаты Америки (США) AT&T, Объединённые Арабские Эмираты (ОАЭ) Etisalat, Канада Rogers, Греция WIND (он же TIM GR, TELESTET, H STET), Нидерланды KPN, Черногория Telenor, Болгария Telenor, Турция Turk Telekom (он же TT Mobile или AVEA), Молдова Orange (он же Voxtel), Египет Orange ( он же MobiNil), Южная Корея SK Telekom, Макао (специальный административный район Китая) CTM, Германия Telefonica O2 (он же o2-de), Новая Зеландия Spark New Zealand (он же Spark NZ), Турция Turkcell, Малайзия Maxis.
Рівень користувача 1
Доброго дня! Таке питання, Зараз в Китаї моя сімка київстра не підєднується до мережі 3g або 4g лише тільки 2g і тільки до оператора CMCC , відповідно нормально Інтернетом не можливо користуватися .
одразу інформація щоб не було "глупих" питань ,наступне:

1.Моя сімка є нова в Україні користуюсь нею в мережі Киїстар 4g.
2.Пробую сімку іншого Українського оператора вона підєднується в Китаї до 3g без проблем.

В чому причина???

Дякую!
Рівень користувача 8
Позначка +1
Насколько я знаю то в Китае только 2G работает. Но могу ошибаться
Рівень користувача 8
Позначка +2
@csplus, у цій країні відсутня можливість користуватися 4G з нашою карткою. Спробуйте перепідключитися вручну до іншого оператора, можливо, буде ліпше працювати.
Рівень користувача 1
@csplus, у цій країні відсутня можливість користуватися 4G з нашою карткою. Спробуйте перепідключитися вручну до іншого оператора, можливо, буде ліпше працювати.
ок 4ж відсутня а 3ж ??
Рівень користувача 1
Насколько я знаю то в Китае только 2G работает. Но могу ошибаться
Водафон наш працює 4ж і 3ж
Рівень користувача 8
Позначка +2
@csplus, якщо місцевий оператор надає цю мережу, то буде працювати в 3G.
Рівень користувача 1
Я вже писав вище: що моя сімка не приєднуються ні до 3ж ні до 4ж лише тільки 2ж. Але в той самий час іньша сімка іньшого нашого укр.оператора приєднується ок.
Рівень користувача 1
З якими операторами в Китаї співпрацює Київстар?
Рівень користувача 8
Позначка +2
@csplus, бачу, що із 17.12.18 є обмеження на швидкість у деяких країнах. Китай: China Unicom - 0,1 MB/s; China Unicom (MNC 09) - 0,1 MB/s.
Рівень користувача 1
@csplus, бачу, що із 17.12.18 є обмеження на швидкість у деяких країнах. Китай: China Unicom - 0,1 MB/s; China Unicom (MNC 09) - 0,1 MB/s.
дуже добре!) я підключив послугу Київстар "Ідиальний роумінг" на офіційній веб сторінці вказано послуга доступна в Китаї 0,20коп за 1Мб. Кошти за послугу відрахувалися, а послугу не можу отримати ізза якихось обмежень тощо , що робити?
Рівень користувача 8
Позначка +2
@csplus, це технічна особливість, яка залежить також і від місцевого оператора. Зняти обмеження можливість відсутня.

Відповісти