Як вимкнути роумінг


Рівень користувача 8
Позначка +3

Запобігайте зайвим витратам, перебуваючи в іншій країні. Для цього достатньо вимкнути роумінг на телефоні. Перш ніж вимкнути роумінг повністю, потрібно розглянути декілька варіантів цієї процедури.

Роумінг від Київстар: інструкція з вимкнення

Оператор пропонує заблокувати під'єднання до інтернету, щоб запобігти процесам синхронізації або оновлення додатків, ПЗ. Зазвичай ці процеси затратні за кількістю мегабайт, а автоматизація може призвести до втрати великої суми з рахунку.

На Кубі чи Мальдівах вартість 1 Мб інтернету перевищує 400 грн. Послуга блокування стає актуальною, вона може активуватися кількома способами:

  • через додаток «Мій Київстар»;

  • введенням запиту *106*30#.

Повернути інтернет у роумінгу можна так само швидко. Тільки використовується новий код — *106*30*0#. Заявка на повернення обробляється протягом доби.

Вимкнення опцій роумінгу на смартфоні

Можна вимкнути передачу даних на телефоні за допомогою звичайних налаштувань або вийти з мережі. На мобільному телефоні кожен розробник може називати цю послугу по-різному. Потрібно перейти до налаштувань, вибрати керування SIM-картками. Назви можуть відрізнятися у телефонах різних брендів:

  • Xiaomi — «Інтернет у роумінгу»;

  • Samsung — «Дані в роумінгу»;

  • Huawei — «Інтернет-роумінг».

Слід натиснути на цю вкладку і навпроти категорії «Міжнародний роумінг» поставити позначку «Ніколи». Тоді вам вдасться позбутися зайвих витрат. Сам тариф дозволяє знімати гроші тільки в разі використання зв'язку. Якщо ви весь день не користуєтесь хвилинами чи мегабайтами, гроші не знімаються.


0 відповідей

Будьте першим, хто залишить відповідь!

Відповісти