Вирішено

Відсутній зв'язок в роумінгу / складнощі у користуванні

Рівень користувача 1
Була закордоном, а телефонувати не могла. На телефоні не відображалася назва оператора. Перезавантажувала, але нічого так і не змінилося. Можливо щось з сімкою?
icon

Найкраща відповідь від Alena.Sliusar 4 September 2017, 15:03

Переглянути оригінал

473 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Kat_ya, напишіть мені, будь ласка, в особисті повідомлення ваш номер телефону. Перевірю ситуацію з мережею. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Oleksandr Nikiforov, йду в особисті повідомлення. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@NataliyaB, отримала від вас інформацію в особисті повідомлення. Зараз напишу відповідь. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Kate Bubiakova, напишіть мені, будь ласка, в особисті повідомлення ваш номер телефону. Перевірю ситуацію з мережею. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Maksym Kravtcov, йду в особисті повідомлення. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@kat81, напишіть мені, будь ласка, в особисті повідомлення ваш номер телефону. 

Рівень користувача 1

@Kat_ya, напишіть мені, будь ласка, в особисті повідомлення ваш номер телефону. Перевірю ситуацію з мережею. 

Написала, дякую

Знаходжуся за кордоном, користувала роумінгом від Київстар, сьогодні обірвався зв'язок і з того часу "не зареєстровано в мережі", назву оператора також не показує. Порадьте що робити?

У меня интернет в роуминге тоже полностью пропал. Честно говоря, надоело, постоянные проблемы. Жду, пока подключат местный вайфай в квартиру и буду отказываться. Качество связи в роуминге точно, как и обещают в рекламе,  как дома - ужасное.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@katerynahapon, @Nadiia12345, напишіть мені, будь ласка, в особисті повідомлення ваші номери телефонів. Перевірю ситуацію з мережею. 

скоро буде місяць як у Німеччині немає з’вязку на моєму номері Київстар, я не можу отримати доступ до своїх акаунтів, у тому числі до банківських, прив’язаних до моєго номера! 

Що робиться для усунення проблеми, як я можу отримати смс на свій номер у поточних умовах? 

Чому досі немає ніякої офіційної заяви від Київстар? адже ця проблема не одного абонента а цілої мережі!

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Oleksandr Nikiforov, мені дуже прикро, але “аварія” і досі актуальна 😔
Повірте, технічний відділ робить все можливе для відновлення коректної роботи мережі, але, на жаль, не так швидко, як того хотілось би. 

...Що робиться для усунення проблеми...

Технічні подробиці інженери нам не передають….

Без реєстрації в мережі будь-які дії за номером телефону неможливі. Залишається лише чекати.
Зі своєї сторони додатково передам запит колегам. Можливо зможу отримати більше інформації. 

Доброго дня виникли проблеми з сім картою, можна дізнатися про причини цього??

Сім карта взагалі не ловить мережу, і в даний момент я знаходжусь за кордоном, в останнє користувався нею тиждні 2 тому

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Dmytro Deineka, напишіть мені, будь ласка, в особисті повідомлення ваш номер телефону. Спробую допомогти.

Рівень користувача 1

Добрый вечер. Есть 2 симки Киевстар, обе не хотят регистрироваться в местных сетях. Побывал автоматический выбор сети и вручную на разных смартфонах. Месяц назад в Европе был роуминг, а в Экваториальной Гвинее  не ловит. Другие украинские операторы коннектятся. 

Если нужно пополнить на некую сумму - скажите какую и не пропадет ли она в качестве пакета услуг на месяц? Тариф предоплаты.

Кстати в прошлом году Киевстар здесь нормально работал.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Brandashmiak, напишіть мені, будь ласка, в особисті повідомлення ваші номери телефонів. Спробую допомогти.

Рівень користувача 1

@Brandashmiak, напишіть мені, будь ласка, в особисті повідомлення ваші номери телефонів. Спробую допомогти.

Написав 1 номер, дякую

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Brandashmiak, приношу вибачення за те, що так довго не відповідала. Багато звернень. Йду в особисті повідомлення. 

Рівень користувача 1
Позначка

Добрий день.Знаходжуть за кордоном, сьогодні виникла проблема з підключенням до мережі міжнародного оператора.Хоч вчора в іншій країні проблем не було.Пробувала всі варіанти,без результату.Як вирішити цю проблему,?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Olga Strakhotska, отримала від вас додаткову інформацію в особистих повідомленнях. Зараз відповім. 

Рівень користувача 1
Позначка

@Xomyak Надіслала в особисті повідомлення детальну інформацію

Доброго дня за моїм номером +38097ххх8020 відсутня мережа. Знаходжусь за кордоном

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Olga Strakhotska, дякую за зворотний зв’язок 🤗

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Darya Finko, отримала від вас інформацію в особистих повідомленнях. Зараз напишу відповідь. 

Рівень користувача 1

Xomyak, написав у приватні повідомлення. Доречі, проблема більш глобальна, у всіх знайомих в Малабо Kyivstar не працює.

Відповісти