Вирішено

Відсутній зв'язок в роумінгу / складнощі у користуванні

Рівень користувача 1
Була закордоном, а телефонувати не могла. На телефоні не відображалася назва оператора. Перезавантажувала, але нічого так і не змінилося. Можливо щось з сімкою?
icon

Найкраща відповідь від Alena.Sliusar 4 September 2017, 15:03

Переглянути оригінал

619 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +5

@MNS, отримала від вас інформацію в особистих повідомленнях. Зараз відповім. 

Рівень користувача 1

Здравствуйте, проблема в Германии с Киевстар - телефон перестал ловить любую сеть. Все переподключения вручную и автоматически перепробованы каждый день по несколько раз. Пробовали и вставить в симку в другой телефон - безрезультатно, нет сети вообще. Когда будет решена проблема на стороне Киевстар? 

Рівень користувача 1

Доброго часу. Підкажіть що робити_ приходить таке сповіщення (фото)  при спробі зв'язку на будь який номер. Знаходжуся в Польщі. Рахунок поповнив на 200 грн_ не можу зрозуміти, в чому справа. Смс теж не приходять. Таке враження ніби взагалі номер заблоковано. Відповідно зв'язатися з оператором і увійти в свій кабінет Київстар не виходить_ бо смс не приходять:(

Всім првіт! 

В мене не працює сім карта в Європі (контракт), як її відновити не в Україні.

З собою є інші сім карти КиївСтар - не нові:

- моя з планшету;

- дітей звичайні (не контрактні, які їм не потрібні)

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Yevhenii Koliada, напишіть мені, будь ласка, в особисті повідомлення ваш номер телефону. Спробую допомогти. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Alexxx1, йду в особисті повідомлення. 

Здравствуйте, проблема в Германии с Киевстар - телефон перестал ловить любую сеть. Все переподключения вручную и автоматически перепробованы каждый день по несколько раз. Пробовали и вставить в симку в другой телефон - безрезультатно, нет сети вообще. Когда будет решена проблема на стороне Киевстар? 

у меня точно такая же проблема!

но у меня есть еще симка для использования в модеме, она работает исправно - только для интернета. Еще я заметил что в приложении сбросились счетчики интернета и минут/смс в моем пакете

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Alexander Oliinyk, @Oleksandr Nikiforov, напишіть мені, будь ласка, в особисті повідомлення ваші номери телефонів. Спробую допомогти. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@AndriiSysoiev, напишіть мені, будь ласка, в особисті повідомлення номер телефону про котрий йде мова, а також ПІБ власника номеру. Перевірю ситуацію за номером. 

@Alexander Oliinyk@Oleksandr Nikiforov, напишіть мені, будь ласка, в особисті повідомлення ваші номери телефонів. Спробую допомогти. 

Написав!

Чекаю на відповідь

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Oleksandr Nikiforov, дякую, інформацію отримала. Йду в особисті повідомлення. 

Рівень користувача 1

Доброго дня. Вже два місяці в Польщі,  сім карта була робоча, недавно куплена, я здійснювала дзвінки звідси в Україну, все було ок. На даний момент при будь яких запитах пише "не зареєстровано в мережі" , хоча значне показує мережу. Міняли сімки місцями, заставляла в інший пристрій - те саме. Питання: які шляхи відновлення сім за кордоном? Сімки прив'язана до паспортних даних. Друге питання, як можна зв'язатися з підтримкою київстар з за кордону з іншого номера, наприклад,  лайф, або польського оператора?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Olga Solydzhuk, напишіть мені, будь ласка, в особисті повідомлення номер телефону про котрий йде мова, а також ПІБ власника номеру. Перевірю ситуацію за номером. 

Доброго дня. Від учора заблоковано вхідні дзвінки протягом дня, а ввечері взагалі написало що картка не зареєстрована в мережі. Чому і що робити

Рівень користувача 1

Добрий день, допоможіть, будь ласка - не працюють сім картки у роумінгу, Німеччина. Проблеми з'явилися у кінці квітня. Зв'язок один раз повертався, а з 1 травня нема прийому, не допомагає ручний вибір мережі. Мережа telekom.de чомусь заборонена, на ній зв'язок працював. те ж саме з іншим номером. Обидва номери контрактні. Все працювало добре з лютого.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Kat_ya, будь ласка, спробуйте зареєструватись в ручному режимі в мережі Vodafone D2, або Telefonica O2 Germany. 

Напишіть результат. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Naiya, напишіть мені, будь ласка, в особисті повідомлення номер телефону про котрий йде мова. Перевірю ситуацію за номером. 

Рівень користувача 1

@Kat_ya, будь ласка, спробуйте зареєструватись в ручному режимі в мережі Vodafone D2, або Telefonica O2 Germany. 

Напишіть результат. 

На жаль, не можу зареєструватись в ручному режимі в жодній з мереж

Напишіть результат. 

На жаль, не можу зареєструватись в ручному режимі в жодній з мереж

як я бачу, досить багато людей з цією проблемою.

Є якісь прогнози коли це буде вирішено? @Xomyak 

Рівень користувача 1

Так, дуже потрібно вирішити це питання. 

Неможливо авторизуватись в банку

Ця проблема самостійно не вирішується

Рівень користувача 1

Доброго дня. Вже два місяці в Польщі,  сім карта була робоча, недавно куплена, я здійснювала дзвінки звідси в Україну, все було ок. На даний момент при будь яких запитах пише "не зареєстровано в мережі" , хоча значне показує мережу. Міняли сімки місцями, заставляла в інший пристрій - те саме. Питання: які шляхи відновлення сім за кордоном? Сімки прив'язана до паспортних даних. Друге питання, як можна зв'язатися з підтримкою київстар з за кордону з іншого номера, наприклад,  лайф, або польського оператора?

Така ж ситуація. Написала вам свій номер в приватні повідомлення

Перебуваю за кордоном та немаю зв’язку ,роумінг не активований.Як підключитись?Дякую

Доброго дня, знаходжусь у Великобританії, але ніяк не можу підключитись до роумінгу Київстар, допоможіть будь ласка!!!!

Хочу доповнити, що в ручному режимі не можу зареєструватись, усі мережі заблоковані чи не доступні

Доброго дня, пропал роуминг, знаходжусь в Італії. +38067ххх9643.

Відповісти