Вирішено

Вартість Інтернету, SMS та дзвінків в роумінгу / Знялись кошти, послугами в роумінгу не користувався


Рівень користувача 2
Позначка
  • Стажер
  • 9 відповідей
Скоро їду на відпочинок і хочу користуватися інтернетом. Бачив рекламу, що роумінг київстара дешевий. Як його підключити і скільки він буде коштувати для мого тарифа Онлайн?
icon

Найкраща відповідь від Alena.Sliusar 2 September 2017, 20:04

Переглянути оригінал

411 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +3

Вартість послуг в роумінгу не залежить від тарифного плану. Роумінг підключається автоматично, як тільки ви зареєструєтесь в мережі іноземного оператора.

Послуги в роумінгу сплачуєте тільки за дні коли ними користувалися.

Дізнатися вартість дзвінків, інтернету та SMS в тій чи іншій країні можна на сторінці послуги Роумінг за посиланням https://kyivstar.ua/mm/roaming 

Рівень користувача 2
Позначка
Дякую за інформацію!
Рівень користувача 4
Позначка
@Cookie, для деяких номерів оператор "Київстар" у якості спеціальної пропозиції для користування послугами в роумінгу надає можливість скористатися:
пакетом "Спробуйте роумінг", який доступний безкоштовно для одноразового підключення;
• пакетом "Ідеальний роумінг", після підключення якого послуги в роумінгу сплачуються за спеціальною вартістю: вхідні та вихідні дзвінки по 1 грн/хвилина, Інтернет по 0,10 грн/МБ і SMS по 1 грн/повідомлення.

Сповіщення про наявність спеціальної пропозиції оператор повідомляє через SMS-повідомлення.
Позначка
Їду на Занзібар, чи можете ви мені запропонувати вигідну пропозицію для дзвінків та інету?
Рівень користувача 7
Позначка +4
@Elvira, якщо Ви користуєтесь номером передплаченого сервісу, то додатково підключати нічого не потрібно. Автоматично буде включена послуга роумінгу. При цьому, в Танзанії можна користуватись виключно вхідними дзвінками, смс та Інтернетом. Вихідні дзвінки та смс не будуть працювати:( Умови тарифікації можете подивитись за посиланням: https://kyivstar.ua/uk/mm/roaming .
Якщо у Вас звичайний контрактний номер, то тарифи будуть діяти такі ж як і за посиланням вище , але номер буде працювати і на вихідні дзвінки/смс. Головне перевірте, щоб по номеру була підключена послуга "вхідного та вихідного роумінгу" (перевірити це можна в системі "Мій Київстар" https://new.kyivstar.ua в розділі "послуги та акції".
Для корпоративних клієнтів ми пропонуємо послугу "Вільний роумінг для бізнесу", замовляється вона за допомогою комбінації *106*2*1# та виклик. Деталі тарифікації можете подивитись тут: https://kyivstar.ua/uk/la/products/mobile/roaming/roaming_freedom
Знаходжусь в Чехії але мають зателефонувати на Український номер. Зрозумів що мій номер коли в роумінгу на нього дзвінки не надходять що робити, як бути? Напишіть всі можливі варіанти. Буду вдячний.
Рівень користувача 8
Позначка +4
У Вас контракт? Или предоплата?
Если предоплата - пополните счет и выберите в настройках телефона авто. поиск сети
Если контракт - проверьте счет, и проверьте включены ли услуги в роуминге это можно сделать тут - https://new.kyivstar.ua
Рівень користувача 8
Позначка +4
Если это не поможет - то на официальном сайте можно написать в чат через Зоряну.
Рівень користувача 8
Позначка +1
порада дуже проста! Поповнюватиф рахунок та підключати роумінг!
Рівень користувача 7
Позначка +4
@Pavlo.k, Stas та Kaliniv D мають рацію. Треба перевірити, щоб була реєстрація в мережі роумінга та мати достатню суму для оплати дзвінків. Якщо маєте із собою банківську картку українського банку, то для поповнення можна скористатись посиланням на сайт: https://pay.kyivstar.ua/?_ga=2.175551840.31301189.1508936762-956388906.1508936762 . Тут не знімається комісія.
Інформацію про тарифікацію послуг за кордоном можете подивитись тут: https://kyivstar.ua/uk/mm/roaming
Рівень користувача 8
Позначка +1
Побачити Париж і… закохатися в нього назавжди 💕 Та розказувати всім про найцікавіші місця найромантичнішої столиці світу прямо з місця подій. З роумінгом від Київстар звертайте увагу на емоції, а не на мегабайти — і всі лайки будуть ваші: http://kv.st/roaming
Рівень користувача 8
Позначка +1
Побачити Париж і… закохатися в нього назавжди 💕 Та розказувати всім про найцікавіші місця найромантичнішої столиці світу прямо з місця подій. З роумінгом від Київстар звертайте увагу на емоції, а не на мегабайти — і всі лайки будуть ваші: http://kv.st/roaming
Побачив Париж і відправив свій середньої значимості лайк 🖕🏿 😍 💑 🖕🏻
Ребят, а подскажите пожалуйста, сколько стоит минута входящего, если я в Новоссибирске.
Рівень користувача 8
Позначка +4
@Julia 23 как правило оплачивается пакет 30 грн и начисляется 15 минут. Их Вы сможете использовать на любые входящие и на исходящие в стране которой находитесь и на Украину (по Киевскому времени).
Рівень користувача 8
Позначка +5
@Julia 23, рады приветствовать в нашем сообществе!
В дополнении к ответу @Stas по тарифам в роуминге дополнительную информацию можете посмотреть тут https://kyivstar.ua/ru/mm/roaming
Підкажіть, будь ласка, якщо перебувати в Чехії та Австрії, скільки будуть коштувати вхідні дзвінки мені з України для українського співрозмовника?
Тарифи в роумінгу єдині для всіх тарифних планів чи є якась градація?
Рівень користувача 6
Позначка +1
@Addwokat, вітаю вас у спільноті!
Так, для абонентів передплаченого сервісу тариф на роумінг однаковий. Умови: https://kyivstar.ua/ru/mm/roaming
В Чехії / Австрії вартість розмов 30 грн за 15 хвилин, які можна використовувати на будь-які вхідні дзвінки, на дзвінки на номери країн перебування або на дзвінки на українські номери.
Знаходжусь у роумінгу в Росії . Чекаю на важливий дзвінок , для цього поповнив рахунок на 30 грн. Гадаю за умов роумінгу має вистачити . Але дзвінка нема і нема . Тоді перевіряю стан рахунку . Там 1.46 грн! Куди ділися гроші ????? В особистому кабінеті пишуть про якісь смс . Але я не відрпвляв жодного ! І тарифікація цих смс 8грн. !!!! За одне!!!! Хоч за умов роумінгу має бути 1грн. Тільки перевіряв стан рахунку по смс . Але вони у всьому світі безкоштовні !!!! Не очікував такої підстави від Київстару !
Рівень користувача 8
Позначка +1
тут смішно геть усе. і росія, і важливий дзвінок, і 30 ₴ на роумінг... навіть не знаю, що тут сказати...
При чему тут рибка??? Я не користувався послугами а гроші зняли !
Рівень користувача 6
Позначка +1
@Sulik, вітаю вас у нашій спільноті!
Якщо бачите оплату смс, це говорить про факт відправки смс з вашого телефону. Варто зауважити, що смс сплачуються або в розмірі 25 грн за пакет з 25 смс на добу або при підключенні пакету «Роумінг по 15 грн/хв., 8 грн/SMS» сплачується кжне смс по 8 грн
муж дальнобойщик, решила подключить вайбер к номеру Киевстар. За границей у него не будет постоянного места перебывания, тоисть Франция, Голландия, Польша, Германия и т.д. Как будут сниматься мегабайты, если на тарифе будет к примеру 3000 мб при разговоре по Вайберу? Стоит ему его подключать или нет, сможет он пользоваться мегабайтами, которые предоставляет тарифный план?
Рівень користувача 7
Позначка +4
@OksanaVel, добро пожаловать в наше сообщество!
Тарифные Мб не действуют за рубежом. В роуминге будет начисляться пакет Мб за дополнительную плату по факту пользования. В перечисленных вами странах пакет из 100 Мб стоит 35 грн. Детальную информацию по роумингу можете посмотреть еще здесь: https://kyivstar.ua/ru/mm/roaming
Здравствуйте, подскажите пожалуйста еду за границу в Нидерланды, смогу ли я звонить на Украину и сколько стоит минута разговора если не подключать пакет услуг за 190 грн? Если все же пакет услуг подключить за 190 грн то когда это нужно сделать в Украине или уже в Нидерландах? какие преимущества пакета услуг, и как подключить?
Рівень користувача 6
Позначка +1
@Inna8111, добро пожаловать наше сообщество!
Для номеров предоплаченной связи услуга роуминга предоставляется автоматически. Оплата будет производится за пакеты использованных услуг в день. Пакет из 15 минут оплачивается в размере 30 грн, из 25 смс 25 грн, из 100 Мб 35 грн. Детальнее об условиях услуг роуминга можно почитать здесь.

Відповісти