Твій ідеальний роумінг

Твій ідеальний роумінг
Рівень користувача 8
Позначка +3
Друзі,
напередодні травневих свят, багато хто з вас збирається у відпустку, і я впевнена, що ваша відпустка буде ідеальною – закордон, море, сонце, пляж, активний відпочинок із безліччю пригод. І така ідеальна подорож розпочинається не з duty free, а з ідеального роумінгу від Київстар. Це беззаперечно!

Раді презентувати вам нову рекламну кампанію – нашу інтерпретацію ідеальної відпустки 😀
Вже всім знайомий герой-мандрівник знову опиняється за сотні кілометрів від Батьківщини, цього разу в Єгипті. Сам того не бажаючи, приборкує верблюда та стає учасником перегонів.
Завдяки маминій підтримці, краплі вдачі та ідеальному зв’язку у роумінгу, він, міцно тримаючись у сідлі, займає перше місце у верблюжих перегонах!

Це не сліпа вдача — тепер бути першим зможе кожен абонент Київстар, замовляючи тарифний пакет «Ідеальний роумінг».

Так просто — набрати *505# (для контрактних абонентів) і отримати вдосталь інтернету та розмов. Тільки встигай приборкувати ліміти й вигравати враження!

P.S. Під час зйомки жоден верблюд не постраждав і актор також 😉


1 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +1
@Alena.Sliusar Это разумеется красиво всё в теории да на в видео ролике, только реальный пример, нам абонентам преподносит другие сюрпризы.
Мои родители — абоненты Киевстар. Уехав в отпуск в Шри-Ланку, решили не морочить себе голову в роуминге, купили два пакета c 4G оператора Mobitel и когда приехали в крайнюю точку острова города Галле https://goo.gl/maps/82SsB3suMJsbtaZW9
через whatsapp / viber мне показали по видео связи и создалось впечатление что я там тоже был.


И фокус весь в том что заплатили за пакет с интернетом меньше чем в тарифах от Киевстар 😝

Відповісти