«Світ на зв’язку» з Київстар — новий тариф та послуга для дзвінків за кордон


Рівень користувача 8
Позначка +3

З 1 березня 2018 року абоненти можуть користуватися новим вигідним тарифом від Київстар для дзвінків за кордон — «Світ на зв’язку». Більше не треба хвилюватися про вартість дзвінків, адже абоненти отримують 150 нетарифікованих хвилин на всі популярні напрямки.

Новий тарифний план був розроблений з урахуванням потреб абонентів, які часто дзвонять у інші країни. Головна його перевага — 150 хвилин на місяць для дзвінків на 14 найбільш популярних напрямків: у Грузію, Ізраїль, Іспанію, Італію, Казахстан, Канаду, Литву, Польщу, Німеччину, Росію, США, Узбекистан, Францію та Чехію. Саме на ці країни припадає 95% всіх дзвінків, які здійснюють абоненти Київстар.

Також, ці 150 хвилин діють і для дзвінків на всі мережі в Україні: як на номери Київстар, так і на номери інших операторів. Після їх вичерпання абоненти отримають безлім у мережі Київстар, а вартість на інші мережі в Україні та на 14 популярних напрямків закордоном — 1,50 грн/хв. Вартість абонентської плати в тарифному плані — 65 гривень на місяць.

З детальними умовами нового тарифу можна ознайомитися на офіційному сайті Київстар за посиланням.


Зверніть увагу⚠
З 30 травня 2018 року для абонентів "Київстар" змінюються умови надання послуги «Міжнародні дзвінки». "Київстар" зменшує вартість дзвінків та спрощує для абонентів умови для вигідного спілкування.
Абонентам передплаченої форми зв'язку будуть доступні пакети хвилин за меншу вартість:
-дзвінки від 1 грн за хвилину (у пакеті 20 хвилин вартістю 20 грн в день користування) у найбільш популярні країни;
-дзвінки від 4 грн за хвилину (в пакеті 5 хвилин вартістю 20 грн в день користування) у такі країни: Велика Британія, В'єтнам, Греція, Данія, Індія, Ірландія, Ісландія, Кіпр, КНР, Ліхтенштейн, Молдова, Норвегія, Португалія, Португалія, Румунія, Словаччина, Угорщина, Швейцарія, Швеція.

Абонентам будуть доступні нові додаткові пакети: «Світ на зв’язку», «Світ на зв’язку базовий» та «Міжнародні дзвінки Преміум». В рамках послуги «Міжнародні дзвінки Преміум» маршрутизація дзвінків буде здійснюватися через партнерів, які можуть забезпечити високу якість з’єднання, а також коректне відображення номера абонента.

З 30 травня припиняється можливість підключення послуг «Улюблені країни» та «100 хвилин на улюблену країну». Для абонентів, які підключили одну із вказаних послуг до 29 травня включно, умови користування залишаються без змін. Також з 1 червня 2018 року припиняють свою дію послуги «Білайн Росія 29 копійок» та «Білайн Росія 39 копійок».

Детальна інформація про нові умови, додаткові пакети та вартість дзвінків у інші країни будуть доступні у розділі Дзвінки за кордон.


106 Відповідей

Зачем нужна услуга мир на связи? Я все равно не могу позвонить на номер Киевстар в Египет. Как оказалось если у того кому я звоню нет на счету денег  то я не дозвонюсь. Обманули навязали мне услугу которая не нужна ,деньги сняли и все.

Рівень користувача 8
Позначка +3

Услуга нужна для звонков на заграничные номера.
Номер Киевстар который в Египте это украинский номер, а не заграничный.

Сама услуга подключается разово за 30₴ (пока подключена, вы платите только за дальнейшие пакеты)
После этого при звонке вам на день начисляется пакет минут, например, 50 минут за 20₴ в первой тарифной зоне и 10 минут за 20₴ во второй тарифной зоне
Оплата за пакет снимается в первую секунду звонка.

Важно то что при наличии минут в тарифном плане на нужные вам страны, эта услуга не нужна, хотя она и не мешает.
Просто как правило, получается заметно дешевле даже если не выговаривать весь пакет минут что дают на день.

Более того, если у вас не денег на счету, то вы никогда никуда не дозвонитесь, это давно известный факт - мобильная связь так и работает.

Это ваши проблемы, что вы решили что для звонка на номер Киевстар почему-то нужны минуты на заграничные номера. Почему?

Звонок на номер в роуминге для вас стоит как звонок на номер по Украине.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Iskra:thinking: как получилось, что вам была навязана эта услуга? И кем? Оператором? 
К сожалению, @kikiwora прав в том, что данная услуга нужна только в том случае, если вы звоните на заграничный номер.
Если вы звоните на номер “Киевстар”, который находится в роуминге, то оплачивает такой звонок тот абонент, который находится за границей. Этот нюанс упоминается на нашем официальном сайте.

Но, увы, с данной информацией зачастую ознакамливаются непосредственно те абоненты, которые планируют ехать в другую страну. 

Якщо я відключу послугу то гроші мені повернутся на баланс?

Рівень користувача 8
Позначка +3

Ні

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Vadim Pochinok:thinking: якщо оплата була знята, послуга підключена, то після відключення кошти не повернуться. 

Відповісти