«Світ на зв’язку» з Київстар — новий тариф та послуга для дзвінків за кордон


Рівень користувача 8
Позначка +3

З 1 березня 2018 року абоненти можуть користуватися новим вигідним тарифом від Київстар для дзвінків за кордон — «Світ на зв’язку». Більше не треба хвилюватися про вартість дзвінків, адже абоненти отримують 150 нетарифікованих хвилин на всі популярні напрямки.

Новий тарифний план був розроблений з урахуванням потреб абонентів, які часто дзвонять у інші країни. Головна його перевага — 150 хвилин на місяць для дзвінків на 14 найбільш популярних напрямків: у Грузію, Ізраїль, Іспанію, Італію, Казахстан, Канаду, Литву, Польщу, Німеччину, Росію, США, Узбекистан, Францію та Чехію. Саме на ці країни припадає 95% всіх дзвінків, які здійснюють абоненти Київстар.

Також, ці 150 хвилин діють і для дзвінків на всі мережі в Україні: як на номери Київстар, так і на номери інших операторів. Після їх вичерпання абоненти отримають безлім у мережі Київстар, а вартість на інші мережі в Україні та на 14 популярних напрямків закордоном — 1,50 грн/хв. Вартість абонентської плати в тарифному плані — 65 гривень на місяць.

З детальними умовами нового тарифу можна ознайомитися на офіційному сайті Київстар за посиланням.


Зверніть увагу⚠
З 30 травня 2018 року для абонентів "Київстар" змінюються умови надання послуги «Міжнародні дзвінки». "Київстар" зменшує вартість дзвінків та спрощує для абонентів умови для вигідного спілкування.
Абонентам передплаченої форми зв'язку будуть доступні пакети хвилин за меншу вартість:
-дзвінки від 1 грн за хвилину (у пакеті 20 хвилин вартістю 20 грн в день користування) у найбільш популярні країни;
-дзвінки від 4 грн за хвилину (в пакеті 5 хвилин вартістю 20 грн в день користування) у такі країни: Велика Британія, В'єтнам, Греція, Данія, Індія, Ірландія, Ісландія, Кіпр, КНР, Ліхтенштейн, Молдова, Норвегія, Португалія, Португалія, Румунія, Словаччина, Угорщина, Швейцарія, Швеція.

Абонентам будуть доступні нові додаткові пакети: «Світ на зв’язку», «Світ на зв’язку базовий» та «Міжнародні дзвінки Преміум». В рамках послуги «Міжнародні дзвінки Преміум» маршрутизація дзвінків буде здійснюватися через партнерів, які можуть забезпечити високу якість з’єднання, а також коректне відображення номера абонента.

З 30 травня припиняється можливість підключення послуг «Улюблені країни» та «100 хвилин на улюблену країну». Для абонентів, які підключили одну із вказаних послуг до 29 травня включно, умови користування залишаються без змін. Також з 1 червня 2018 року припиняють свою дію послуги «Білайн Росія 29 копійок» та «Білайн Росія 39 копійок».

Детальна інформація про нові умови, додаткові пакети та вартість дзвінків у інші країни будуть доступні у розділі Дзвінки за кордон.


106 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +1
Цена нормальная!
Но есть один нюанс на который маркетологи не обратили внимание, большинство простых абонентов используют приложение нашего винницкого земляка Яна Кума. Сюда еще стоит добавить не менее важный Viber и telegram = звонки в 3G бесплатно с учётом мобильного трафика.

Но у меня вопрос другой, зашел подсмотреть в свой кабинет. И малость 🤐 “офигел„
Посмотрел:
тариф Мир на связи
Детали Абонентная плата: 65,00 грн/ месяц

И на этот пункт появился вопрос, почему стоимость перехода такая высокая: 20,00 грн, — вообщем не нашел логического ответа, может мне растолкует кто.

И еще,

Тарифи на дзвінки за кордон, посмотрел и подумал
🤔а где возможность сюда звонить???
🇷🇺
😐я осознаю моменты политоты, мой пост в этом не участвует.


Я работаю исключительно с партнерами из Российской Федерации, — считаю что в данном случае ущемляют мои конституционные права гражданина UKR
Рівень користувача 8
Позначка +3
@Aleksei.Sivokhin 150 мин, которые предоставляются в тарифном плане Мир на связи, используются при звонках в Россию. Информация указана в описании этого тарифа на сайте

Рівень користувача 8
Позначка +1
Спасибо, @Alena.Sliusar. Я не могу найти в каталоге: Алфавит вроде 😊 правильный “Р„


Или при звонках в Российскую Федерацию, за 150 минут в месяц, я правильно понимаю?
Рівень користувача 8
Позначка +3
@Aleksei.Sivokhin в каталоге указаны страны на которые не распространяются 150 минут по тарифу.
Добрый день!
Разъясните ситуацию, пожалуйста. При смене тарифа выбрал тариф "Світ на зв’язку". В деталях тарифа на странице тарифов написано (скопировал прямо с сайта):

"мобільний інтернет 500МБ
Для дзвінків у мережі Київстар БЕЗЛІМ
Дзвінки в мережі, на інші мобільні і за кордон* 150хвилини"

Выбрал подключить, сняло 20 грн за переход на другой тариф. После подключения тарифа мне пришла смс, что мне начислены 150 минут на звонки по киевстару, другие операторы и за границу. Ни о каком безлиме на звонки по Киевстару и речи нет. WTF?

Рівень користувача 8
Позначка +2
Я могу ошибаться, но из условий тарифа 150 минут расходуются на номера Киевстар и другие мобильные по Украине, а также в 14 стран мира. Стоимость услуг сверх тарифного объёма (150 минут) составит:

Рівень користувача 8
Позначка +2
Т.е 150 минут расходуются и на номера киевстара, а стоимость сверх тарифного объёма (этих 150 минут) в сети киевстара будут бесплатны, а на другие направления Вы будите платить 1,50 минута.
Кількість хвилин на мережу Київстар в тарифному плані "Світ на зв'язку"?
Рівень користувача 8
Позначка +2
Исходя из описания тарифа, первоочередно расходуются 150 минут на указанные в тарифе направления и номера Киевстар, а потом подключается безлим в сети Киевстар.

Т.е как бы не хотелось, но на номера Киевстар эти минуту тоже будут тратиться, а потом будет безлимит в сети киевстара и на номера выделенных стран, 1,50 грн/мин.
Як замовити пакет 20 хв за 20 грн на Польщу?
Рівень користувача 8
Позначка +3
Ніяк. Він атоматично активується, як тільки ви почнете телефонувати.
Але послуга "Улюблені країни" ще вигідніша - 80 копійок до Польщі, замість 1₴.
Рекомендую вам скористатись цією послугою. Вартість з`єднання 2₴, підключення однієї країни 5₴ (максимум 3 країни, сплачуете один раз). Якщо телефонуете часто та розмовляете довго, це буде вигідно.
Рівень користувача 8
Позначка +4
@kikiwora Поправлю чуть чуть Вас, услуга "Любимые страны" уже не доступна для подключения. лучше подключать "Мир на связи"
Рівень користувача 8
Позначка +3
@Stas про всяк випадок доповню, я казав про послугу, а не тариф. "Світ на зв`язку" це тариф, але він явно вигідніший для тих кому потрібно часто телефонувати закордон.
Рівень користувача 8
Позначка +4
@kikiwora Так я тоже об услуге, подключение услуги закрыто, у тех людей у кого она включена, услуга остается, но другие её не могут включать.
По "Мир на связи", да есть тариф, а есть отдельная услуга, с более выгодными условиями, на сайте к сожалению не нашел инфо о ней.

UPD: ссылку нашел через мой кс - https://kyivstar.ua/uk/mm/services/other_counries/world-in-touch?_ga=2.105890179.1448596318.1527873967-1796515636.1527873967#tab-#prepaid
Рівень користувача 1
Подзвонила за кордон на кілька секунд, а воно одразу прийшло смс, що надало 20хв по 20 грн до кінця доби. Для чого і яким чином, якщо воно мені не потрібно і я нічого не підключала! ?
@Ad12 это такой новый развод от операторов -- знаю, например, у Интертелекома такое же есть -- тарификация в некоторые страны (например, в РФ) не поминутная, а блоками по 20 минут

вот как у вас -- позвоните на минуту, а посчитает как за 20 и предоставит возможность говорить еще оставшееся время бесплатно (мол, вы за него уже заплатили), хоть вам оно уже и не нужно
Рівень користувача 1
Невже вихід тільки чекати на вхід на ринок европейських операторів.
Але кого тоді "розводити" місцеві товарісчі будуть?

сервис и качество связи ухудшаются на глазах
Рівень користувача 1
І саме головне, що розібратися з цим питанням неможливо, бо в оператора завжди лінії зайняті . 😕
Подскажите пожалуйста дешовый тариф что бы можно было звонить в Польшу. Заранее спасибо
Рівень користувача 3
Подскажите пожалуйста дешовый тариф что бы можно было звонить в Польшу. Заранее спасибо
Вайбер, ватцап, телеграмм. Голосовой трафик мало потребляет интернет. Можно даже в сети 2ж звонить
Рівень користувача 8
Позначка +2
Если именно тариф, то «Мир на связи», а если услуга тогда вот эта
Рівень користувача 8
Позначка +5
@Svitlana2222222, раді вітати вас в нашій спільноті!
🤔додатково нічого підключати не потрібно. Як вірно підказав @kikiwora, плата за пакет нетарифікованих хвилин знімається в першу секунду вихідного дзвінка на закордонний номер.
Для економії можу запропонувати підключити послугу "Світ на зв'язку" https://kyivstar.ua/uk/mm/services/other_counries/world-in-touch 😉
Рівень користувача 8
Позначка +5
@Ad12, раді вітати вас в нашій спільноті!
🤔стосовно вашого питання по тарифікації є новина на нашому офіційному сайті https://kyivstar.ua/uk/mm/news-and-promotions/zmina-deyakyh-umov-nadannya-poslugy-mizhnarodni-dzvinky-dlya-abonentiv
Ситуація з дзвінками до оператора можлива, якщо в контактний центр надходить дуже велика кількість дзвінків, за рахунок чого виникає черга😥
Рівень користувача 8
Позначка +5
@kritik Bezsoromnih, рады приветствовать вас в нашем сообществе!
Где (область/населенный пункт) и какие ухудшения по качеству связи вами замечены? Какие есть замечания по сервису?
Рівень користувача 6
Позначка +1
@Sneshana, добро пожаловать в наше сообщество!
Если вас интересуют звонки на зарубежный польский номер и звонить будете с Украины, то информация о звонках описана тут: https://kyivstar.ua/uk/mm/international

Відповісти