Роумінг як вдома: тепер внутрішні тарифи Київстар діють в 16 країнах ЄС

Рівень користувача 8
Позначка +3

Київстар збільшує підтримку своїх клієнтів, які змушені виїхати через війну до країн Європейського союзу. Тепер абоненти національного мобільного оператора можуть спілкуватись за своїми «домашніми» тарифами у 16 країнах. Це стало можливим завдяки послузі «Роумінг як вдома», яку компанія запустила у березні 2022 р.

До 9 країн ЄС, де вже понад місяць абоненти можуть користуватись мобільним зв`язком та інтернетом за тарифами, як в Україні, Київстар додає ще Францію, Іспанію, Австрію, Болгарію, Нідерланди, Латвію та Естонію.

Крім того, Київстар збільшує перелік тарифних планів, для яких діють нові умови. У контрактних та бізнес-клієнтів оператора, як і раніше, вони працюють майже у всіх тарифах. А для абонентів передплати будуть доступними не тільки в тарифах «ТВІЙ» та «ВСЕ РАЗОМ», а ще й в частині пропозицій 2019-2020 років. З їх повним переліком можна ознайомитися за посиланням.

«Мільйони українців вимушено виїхали за кордон і ми робимо для них те, що ще кілька місяців тому здавалося неможливим, – встановлюємо в Європі домашні тарифи Київстар. У колаборації з іноземними партнерами ми змогли суттєво змінити умови міжнародного роумінгу. Завдяки цьому понад 80% наших клієнтів можуть користуватися дзвінками та інтернетом за кордоном просто оплачуючи свій тариф. Це не лише дешевше та зручніше для них, але й дуже важливо для українського телекому. Чим більше клієнтів за кордоном будуть оплачувати свій тариф та користуватися послуги Київстар, тим більше ми зможемо інвестувати у відновлення інфраструктури в Україні та в підтримку клієнтів в районах з бойовими діями. Підтримуйте українське, а ми продовжимо робити все від нас залежне, щоб наблизити перемогу», – прокоментував Олександр Галушко, керівник департаменту додаткових послуг та операторських відносин Київстар.

Нагадаємо, що завдяки ініціативі Київстар «Роумінг як вдома» абоненти передплати можуть користуватися пакетом послуг свого тарифу на тих же умовах, що в Україні. Просто оплачуючи його вартість. Наприклад, в тарифі ТВІЙ Вибір: 15 Гб інтернету, безліміт на дзвінки в мережі Київстар та на вхідні дзвінки, 100 хвилин на інші мережі України та на номери країни перебування. І це лише за 175 грн або за 5,5 євро, що дешевше вартості послуг більшості європейських операторів.

Абоненти з контрактними тарифами та бізнес-клієнти отримують на місяць додатковий пакет послуг для зв’язку у роумінгу без доплат: 15 Гб мобільного інтернету, всі вхідні дзвінки – безлімітні, 500 хвилин для вихідних дзвінків на українські номери та номери в країні перебування, а також 50 SMS.

41 Відповідей

Не працює цей роумінг, знаходжусь в Германії, зв'язку зовсім не має

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Sahan, будь ласка, зверніться до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/support із зазначенням номера телефону для індивідуальної перевірки і реєстрації технічної скарги. 

Рівень користувача 1

Знаходжусь у Чехії, гроші за абонплату зняло. Має працювати Роумінг без доплат, але все одно гроші знімаються з рахунку. Налаштування телефону, APN, все перевірив. У чому проблема?

Рівень користувача 1

Також саме можу сказати, що не працює цей роумінг. Інтернет, зв'язок є, але гроші всё одно знімають. Спробував писати в онлайн чат - не працює 🤪

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Viacheslav.S, напишіть мені, будь ласка, в особисті повідомлення номер телефону про котрий йде мова. 

Рівень користувача 1

Дякую, проблему вирішено

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Viacheslav.S, дякую вам за зворотний зв’язок 🤗

при активации пакета "твой старт" в Испании сегодня, если завтра буду уже в Германии я не потеряю 100 минут?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@solaris, ні, хвилини зберігаються. 

Добрый день

Вы знаете что роуминг как дома не работает

У меня замисть минут и гигабайт село все деньги

Это как так

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Anatolii 1300, напишіть мені, будь ласка, в особисті повідомлення таку інформацію: 
-номер телефону; 
-країна та місто, де ви знаходитесь (де спостерігаються складності);
-дата та час виникнення складностей (зняття коштів за роумінг).

Я передам запит на перевірку та реєстрацію технічної скарги. 

Я в Чехії і в мене не діє тариф роумінг як вдома а знімаються кошти чому так

Рівень користувача 8
Позначка +5

@mashka_rymchuk, отримала від вас додаткову інформацію в особистих повідомленнях. Зараз напишу відповідь. 

Добрый день. Я в Германии. Пользуюсь тарифом твой выбор. Как долго он в Германии будет работать "как дома"

Заранее спасибо за ответ

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Bulat Yevgen, перед закінченням терміну дії цієї додаткової послуги наші користувачі будуть про це додатково проінформовані.

Добрий день. В країні Люксембург, послуги звязку 4g надаються? Якщо так, то який саме оператор зв’язку надає. Оранж тільки 3G 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Volodymyr1992, вам потрібно обрати оператора “Tango”. 

Добрий день. Чи діє у Болгарії пакет “Усюди онлайн безлім”? Прислали смс, що він наданий, але інтернету немає. 

Подключила роуминг, день работал хорошо 

сегодня пишет нет связи , перезагрузила телефон , подождала все равно нет связи , что можно сделать ?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@VikSap, послуга працює лише на території України. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Olga Truhan, напишіть мені, будь ласка, в особисті повідомлення ваш номер телефону, а також, де ви знаходитесь? В якій країні?

Добрий день. Не працює роумінг, поповненюю кошти, з рахунку происходить списання, але на рахунок київстар нема зарахувань

Добрий день!Я у Болгарії.

Поповнила свій домашній тариф,але роумінг як вдома не працює.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Natalya Pechernaya, @Elena Kyznetzova, напишіть мені, будь ласка, в особисті повідомлення ваші номери телефонів. Спробую допомогти.

У мене теж немає інтернету хоча гроші зняло

Відповісти