Корисно знати

Роумінг як вдома: для клієнтів Київстар в 9 європейських країнах діятимуть тарифи як в Україні


Рівень користувача 8
Позначка +3

З 29 березня для абонентів передплати та з 30 березня для контрактних та бізнес-клієнтів, які вимушено виїхали через війну в одну з 9 країн Європи, у роумінгу почнуть діяти внутрішні тарифи оператора. Тобто, оплачуючи свій тарифний план як зазвичай, абоненти зможуть користуватися пакетом послуг за кордоном без жодних доплат.

Нова ініціатива Київстар стосується абонентів передплати з актуальними тарифними планами лінійки ТВІЙ та останніми тарифами ВСЕ РАЗОМ. У бізнес-клієнтів та контрактних абонентів нові вигідні умови будуть діяти для більшості тарифних планів.

Якщо ви абонент передплати, який користується одним зі старих тарифів, то можете перейти на нові пропозиції в додатку для самообслуговування Мій Київстар або подати заявку на зміну тарифу через короткий номер 466 та на сайті оператора.

«Історична кількість українців одночасно виїхали за кордон. Це створило багато технологічних та економічних викликів для країни та для телекомунікаційної індустрії. Перед Київстар постало питання: як допомогти мільйонам співвітчизників? Ми відреагували оперативно. З першого дня вторгнення росії ми почали нараховувати абонентам у роумінгу бонуси для безоплатного спілкування. На сьогодні це вже понад 300 млн гривень. Але це був тільки перший крок. Далі ми провели масштабну роботу з нашими європейськими партнерами, щоб зробити для клієнтів умови як вдома. Ми мріяли про це в мирний час, і нарешті нам це вдалося через велике співчуття партнерів до українців! Тепер, коли ви оплачуєте свій тариф – ним повноцінно можна користуватися у Європі. Це дешевше місцевих операторів, практичніше та безпечніше, адже у вас діє основний контактний номер, до якого часто прив’язані банківські сервіси, соціальні мережі та багато іншого» — коментує спрощення умов роумінгу Тетяна Лукинюк, директорка з розвитку продуктів на масовому ринку Київстар.

Для абонентів передплати та з тарифами ВСЕ РАЗОМ, якщо вони оплатили пакет послуг, будуть діяти стандартні умови їх тарифу. Наприклад, якщо у вас тариф ТВІЙ Вибір, то за кордоном ви зможете використати 15 Гб мобільного інтернету, безліміт діє на дзвінки в мережі Київстар та на всі вхідні дзвінки, є 100 хвилин для дзвінків на інші мережі України, а також на номери країни перебування. І все це лише за 175 грн або за 5,5 євро.

Бізнес-клієнти та контрактні абоненти Київстар у більшості тарифів отримають розширений об’єм послуг для роумінгу в доповнення до основного тарифу: 15 Гб мобільного інтернету, всі вхідні дзвінки — безлімітні, 500 хвилин для вихідних дзвінків на українські номери та номери в країні перебування, а також 50 SMS. Для них також не будуть списуватися мегабайти при використанні безлімітних додатків: месенджерів, онлайн-карт та інших сервісів.

Навіть бізнес-клієнти з тарифами для IoT (для датчиків, GPS-навігаторів тощо), зможуть користуватися ними в роумінгу. Для цього їм будуть нараховувати пакет мегабайтів на місяць.

Серед країн, де тимчасово діятимуть спеціальні умови — Польща, Словаччина, Румунія, Угорщина, Молдова, Німеччина, Італія, Литва та Чехія.


34 Відповідей

 

Иллюстрация того что телефон ловит всех операторов и Францию и Германию и Швейцарию. Но в Германии и Франции все рабюотает отлично. а вот в Швейцарии роуминга  нет.

 

 

Подскажите официальную электронную почту руководства Киевстар, для того чтобы автоботы техподдержки мне перестали давать указания а занялись своими служебными обязанностями. У меня накопилось за три месяца достаточно статистики, фотодокументов, свидетелей чтобы заставить Киевстар компенсировать мне все что было оплачено за роуминг и не получено как услуги.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Viktor20222022, в першу чергу, приношу вибачення за те, що такий тривалий час на сторінках Спільноти не надавалась “реакція” на ваш коментар.

Додаткові питання написала в особисті повідомлення.

Щодо офіційної електронної адреси, всю інформацію знайдете в цій темі

Тариф "твій оптимум", в роумінгу знімаються гігабайти при використанні "додатків без тарифікації трафіку". Так має бути? Де про це написано?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@PanKotskiy, у роумінгу діють виключно обсяги хвилин, SMS, ГБ по тарифу. Інші сервіси, переваги тарифного плану, зокрема за умовами Суперсил, ОТТ (соцмережі, месенджери і так далі), Roly-Polу в тарифі, на роумінг НЕ поширюються.

На офіційній сторінці https://kyivstar.ua/uk/roaming-yak-vdoma ви можете знайти таку інформацію: 

Тобто щодо додатків без тарифікації трафіку інформації немає. Це слід розуміти так, що трафік використовуватись буде.

Але хтось хоче зробити по своєму..

Рівень користувача 8
Позначка +5

@PanKotskiy, входження України в єдиний роумінговий простір Європейського союзу – складний та комплексний процес. Ми разом з іншими операторами, національним та європейським регулятором й іншими державними органами активно пропрацьовуємо це питання та з часом повідомимо більше деталей. 
Від себе відзначимо, що Київстар вже надає послуги зв’язку в роумінгу за внутрішніми українськими тарифами в 30 країнах світу, що стало можливо завдяки нашій активній роботі та підтримці місцевих операторів. Приєднання до єдиного роумінгового простору ЄС може допомогти продовжити дію цих умов, хоча на деяких інших умовах, які будуть залежати від конкретних домовленостей між українськими та європейськими операторами.

Добрий день. Як щодо тарифів з безлімітний трафіком: Ваш Оптимум, Ваш Вибір, Ваш Безлім? У них необмежений трафік у вищезазначених 9 країнах?

Добрий день. Як щодо тарифів з безлімітний трафіком: Ваш Оптимум, Ваш Вибір, Ваш Безлім? У них необмежений трафік у вищезазначених 9 країнах?

З обмеженою швидкістю 

Відповісти