Вирішено

Послуга "Ідеальний роумінг" / Пакет "Спробуйте роумінг" / Пакет "Простий роумінг"

Взимку їздила за кордон і підключала Інтернет за 200 грн.на місяць. Як дізнатися, чи існує ще ця пропозиція?

icon

Найкраща відповідь від Xomyak 10 May 2018, 12:00

Переглянути оригінал

189 Відповідей

Рівень користувача 1
@Artur Bulakaiev причина может быть в том что предложение могло стать не доступным. Попробуйте набрать *505# возможно будет свежее предложение

Отправил 505, пришла 1 в 1 та же смс с предложением пакета Идеальный роуминг.

Отправил ещё раз запрос на подключение, теперь подключило.
Рівень користувача 1

Это я уже выяснила. Но согласно нашему законодательству я имею право отказаться от

неоплаченной  услуги. 

Я не оплачивала эту услугу. На момент заказа услуги у меня был минусов баланс.  Киевстар без моего согласия уже начислил мне услугу (за которую я ещё не внесла деньги) и теперь Киевстар считает, что я им должна  деньги, т,е. Сумма долга у меня увеличилась за услугу, которой я не буду попользоваться. 

Я первый раз вижу такой ужасный, дурацкий, отварительный клиентский подход.

Из-за поспешности Киевстара мой номер заблокирован за долги. Отменить они эту услугу не могут  и заменить на другую тоже! Вот это клиентоорентированность!!!? У меня нет слов и мат уже на исходе!!! Я ещё с такой наглостью не сталкивалась. Рэкет чистейшей воды, мы же не живём в 90-х, это же песпредел!!! Как можно клиента ввести долги, если он не хочет использовать заказаную услугу. И отказалась я заранее. Я не буду пользоваться этой услугой. Ни в одной  компании, ни в одном интернет магазине нет подобных условий. Я в один день заказала услугу и в этот же день решила отказаться. Это моё законное право!!!

Рівень користувача 1

Ок, а що тоді з персоналізованою пропозицією? У 11:45 коли на рахунку 0 грнвона існує, а після поповнення рахунку у 11:59 вона вже не існує? Це теж залежить від абонплати?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@StasyaP, на жаль, в новій IT-системі немає такого функціоналу, як “відкладена” заявка. Тому перед замовленням будь-якої пропозиції обов’язково потрібно мати достатню суму на рахунку. 

...Як знов отримати свою пропозицію ідеального роумінгу? :(

В цій ситуації залишається лише чекати на повторну пропозицію від системи. Формується пропозиція в автоматичному режимі. 

Рівень користувача 8
Позначка +4
@Artur Bulakaiev причина может быть в том что предложение могло стать не доступным. Попробуйте набрать *505# возможно будет свежее предложение
Рівень користувача 2
Позначка

...Сьогодні вже буду в Туреччині. Потрібен зв'язок. 

На выходе из аэропорта для этого - киоски подключений к местным операторам. Но так как вы уже в отеле, просто купите в торговых рядах местную карту - будет удобнее и намного дешевле любого руоминга.

Ви в Туреччині були?)

Сім-карта Turkcell $30-$40 (залежно від магазину)

Я бываю там два-три раза в год, последний раз в Стамбуле две недели назад. И если вы о Turkcell , то туристическая симка Tourist Welcome Pack стоит 169₺ (~14€). В первый месяц включено 20ГБ и 200 минут внутри страны. Вы про стандартный пакет цену написали, а он не нужен. Да, у меня Turk Telekom, он еще дешевле.

И везде, в любой стране местный оператор будет дешевле руоминга, иногда до 100 раз дешевле, если надо много трафика.

Рівень користувача 8
Позначка +1

Я бываю там два-три раза в год, последний раз в Стамбуле две недели назад. И если вы о Turkcell , то туристическая симка Tourist Welcome Pack стоит 169₺ (~14€). В первый месяц включено 20ГБ и 200 минут внутри страны. Вы про стандартный пакет цену написали, а он не нужен. Да, у меня Turk Telekom, он еще дешевле.

Понятно, значить мене турки кинули на бабки :joy:

Рівень користувача 3
Позначка
Вітаю! Підкажіть, чому оператор змушує купувати сім карту місцевого оператора, замість адекватних пропозицій по роумінгу? Користувався послугою Ідеальний роумінг у відпустці за привабливою пропозицією (450 грн за 2500мб), а тепер оператор пропонує 4000 Мб за 700 грн! Я згоден, це також вигідно. Але якщо мені не потрібен такий обсяг, або я не готовий платити таку суму за тиждень(у багатьох країнах Європи можна знайти більш привабливі умови), чому не дати мені на вибір пакет послуг? Наприклад, зробити єдину послугу «Ідеальний роумінг» для всіх, з можливістю самостійно вибрати обсяг послуг (450 грн за 2500мб; 700 грн за 4500мб; і тд,).
Рівень користувача 8
Позначка +4
Очень запутанная услуга! Почему не сделать например 1ГБ на 30 дней в роуминге за 200-300 гривен, вместо того что бы платить 1000, получить 500? Если еду на выходные, зачем платить 1000 гривен, если можно заказать себе 1-2ГБ, и не переплачивать. У конкурентов очень удобно сделано, заплатил 150 гривен за 500МБ, не хватило-докупил.
Если вы едете на несколько дней, то Вы можете пользоваться стандартными условиями, которые очень даже приемлемы.
Рівень користувача 1

дуже не справидлово система пропунує варіант, а саме хтоне часто користується тому за дешево а хто часто за дорого(((( доведеться не користуватися цим роумінгом і Київстар отримає від мене 0грн.  мабуть в цьому полягає суть цїєї системи вірантів.

Рівень користувача 8
Позначка +3
@vikvid как и любой другой роуминг - да. Вам дают минут. А вы их используете и на входящие и на исходящие.
Рівень користувача 1
Дуже дякую
Рівень користувача 8
Позначка +1
Да, действует
Рівень користувача 8
Позначка +1
Да, все верно 🙂
Позначка +1

@kikiwora, зв`язок в Україні був одним із найдешевших серед країн світу.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@VLAD.Z, ваша пропозиція передана на розглядання у відповідний відділ :nerd:

Рівень користувача 8
Позначка +5

@csplus, на жаль, пропозиція дійсно формується системою, в залежності від грошового обігу за певний час :sweat:
І сам користувач обрати пакет не може…, лише підключити (або ні) запропонований. 

Позначка +1

@Cherevach, проблема в тому, що неможна самостійно вибрати варіант вартості (від якого якраз залежатиме об'єм).

Рівень користувача 8
Позначка +1

@VLAD.Z а я хіба писав, що можна вибирати? Не подобається Ідеальний роумінг, тоді користуйтесь за стандартними умовами, або ж взагалі юзайте сімку місцевого оператора, що буде найдешевшим варіантом.

Позначка +1

@Xomyak, бажаю вам передати в відповідний відділ можливість самостійно вибирати вартість Ідеального роумінгу, при цьому об’єм бонусу напряму залежатиме від вартості замовлення.

Рівень користувача 1

суть системи полягає в тому що з того хто може дати більше беруть більше, а тому хто не може вимушені надавати послуги за наднизькою, не вигідною для оператора, ціною, тобто оператор на цьому або взагалі не заробляє, або навіть втрачає гроші.

Ось тут ви помиляєтея, той хто може дати більше,наприклад я, в данній ситуації вже не дам 450грн. Мені вигідніше буде купувати нову сімку,  активувати найдешевший тариф та активувати за100грн Ідельний роумінг і так робити кожного разу ніж платити 450грн.  

Стосовно якості зв’язку то вона є  звичайною і  в порівнянні  лише трішки краща ніж в центральній та західній африці, по вартості, згоден що одна із недорогих.

Робіть так - ці пакети взагалі приберуть. Ви що, дійсно вважаєте що ви один такий хитрий?

Он у monobank бум колись спортивний депозит де накопченная на один відсоток більше, за умови що ти кожен день ходиш пішки, так з`явилися ось такі розумники як ви, що ставили на телефон программу що симулює ходьбу, що звісно ж не залишилось не поміченим банком, та цей спортивний депозит прибрали.

Зробили для людей, а люди як завжди, охрініли, як результат - теперь ті хто дійсно займається спортом та ходить пішки цього депозиту не мають, нажаль.

Те ж саме із Ідеальним роумінгом. Робіть як написали - приберуть.
Ось був у нас безліміт, одразу з`явились свині котори почали викачувати надвеликі об`єми данних, що змусило оператора ввести обмеження, бо неможливо за обмежений кошт надати дійсно необмежений трафік, але звісно ж що оператор не став робити це по-розумному, а порізав усіх, від чого тепер усі абоненти страждають.

Кльово, так?
Ніколи не намагайтесь обдурити інших.

я перепрошую, до чого тут це?  смішно читати навіть ваші наівні історії….))

Кого я обдурю якщо куплю нову сім карту ????? я що її безоплатно отримав ??

Рівень користувача 1

Воспользовался услугой “Идеальный роуминг”, все прошло на ура, неделя в Турции не испорчена фиговым Wi-Fi в отеле. Единственный минус, ушлый Киевстар, подсунул предложение дороже чем было изначально. За неделю до поездки предложение было 1 гиг за 190 грн., за два дня до выезда, стало 1,5 гига за 275 грн. Накануне выезда включил услугу - пауза оплаты за тариф (так как тариф не оплачиваю), затем пополнил счет на 275 грн., заказал услугу, пришло подтверждение о подключенной услуге, все заработало. И да, были опасения, что не смогу раздать интернет через роуминг, на ноут и телефон жены, с этим проблем не возникло.

Рівень користувача 1

В рекламе указывалось, что при подключении услуги, если не списались деньги, услуга всё равно активно, при поступлении денег на счёт-они спишутся.

И тут обман. Деньги не списались, услуга пропала.

Рівень користувача 1

Я нахожусь за пределами Украины. Чтобы подключить услугу "идеальный роуминг",я пополнил счёт на требуемую сумму. Вместо активации пакета, с меня сняли никому не нужную абонплату. Я пополнил ещё ,чтобы перекрыть это не нужное снятие, и это окошко в приложении просто пропало, смс пришло, что повторно активируйте услугу, а её в кабинете уже нет. Зато Киевстар шлёт сообщения о благотворительности, примите участие. Что это за развод? Так нагло меня давно не кидали, как ваша компания.

Рівень користувача 8
Позначка +1

Очень размыто описаны условия услуги.  Если я подключу услугу/пакет "Идеальный роуминг", то мой основной тариф продолжает действовать на Украине?

На Україні - ні, а в Україні - так.

Свой тариф я не теряю? 

Ніт.

Відповісти