Вирішено

Послуга "Ідеальний роумінг" / Пакет "Спробуйте роумінг" / Пакет "Простий роумінг"

Показати перший допис

189 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +3

короче, сенсу писати тут немає відчутя таке що з  одного акаунта відповідають різні люди

Це тому що вам кажуть як є, а ви не хочете цього зрозуміти.
Ви хочете усе й за копійки, такого не буває.

Рівень користувача 1

суть системи полягає в тому що з того хто може дати більше беруть більше, а тому хто не може вимушені надавати послуги за наднизькою, не вигідною для оператора, ціною, тобто оператор на цьому або взагалі не заробляє, або навіть втрачає гроші.

Ось тут ви помиляєтея, той хто може дати більше,наприклад я, в данній ситуації вже не дам 450грн. Мені вигідніше буде купувати нову сімку,  активувати найдешевший тариф та активувати за100грн Ідельний роумінг і так робити кожного разу ніж платити 450грн.  

Стосовно якості зв’язку то вона є  звичайною і  в порівнянні  лише трішки краща ніж в центральній та західній африці, по вартості, згоден що одна із недорогих.

Робіть так - ці пакети взагалі приберуть. Ви що, дійсно вважаєте що ви один такий хитрий?

Он у monobank бум колись спортивний депозит де накопченная на один відсоток більше, за умови що ти кожен день ходиш пішки, так з`явилися ось такі розумники як ви, що ставили на телефон программу що симулює ходьбу, що звісно ж не залишилось не поміченим банком, та цей спортивний депозит прибрали.

Зробили для людей, а люди як завжди, охрініли, як результат - теперь ті хто дійсно займається спортом та ходить пішки цього депозиту не мають, нажаль.

Те ж саме із Ідеальним роумінгом. Робіть як написали - приберуть.
Ось був у нас безліміт, одразу з`явились свині котори почали викачувати надвеликі об`єми данних, що змусило оператора ввести обмеження, бо неможливо за обмежений кошт надати дійсно необмежений трафік, але звісно ж що оператор не став робити це по-розумному, а порізав усіх, від чого тепер усі абоненти страждають.

Кльово, так?
Ніколи не намагайтесь обдурити інших.

я перепрошую, до чого тут це?  смішно читати навіть ваші наівні історії….))

Кого я обдурю якщо куплю нову сім карту ????? я що її безоплатно отримав ??

Рівень користувача 8
Позначка +3

короче дістали боти

Дуже аргументовано.

Корочше, я вже вам казав - у Київстара роумінг не найвигідніший.
Наразі найвигідніший роумінг у Vodafone, Lycamobile та Airalo, в залежності від ваших потреб.
У них є пакети для роумінгу, там ви зможете вибрати саме те що вам потрібно, але не очікуйте 1ГБ за 10₴

Рівень користувача 8
Позначка +5

@VLAD.Z, ваша пропозиція передана на розглядання у відповідний відділ :nerd:

Рівень користувача 8
Позначка +5

@csplus, на жаль, пропозиція дійсно формується системою, в залежності від грошового обігу за певний час :sweat:
І сам користувач обрати пакет не може…, лише підключити (або ні) запропонований. 

Вітаю,

Чи можливо підключити послугу роумінгу в тарифі 'для пристроїв'? Якщо так, чи можливо підключити послугу 'Ідеальний роумінг'?

Рівень користувача 6
Позначка

@megajinn, роумінг можете використовувати. Ваш номер телефону передплаченого зв’язку чи обслуговується на умовах договору? 

PS:Надається можливість через комбінацію *505# перевірити оптимальний для свого номера пакет роумінгу. 

Рівень користувача 1

Я нахожусь за пределами Украины. Чтобы подключить услугу "идеальный роуминг",я пополнил счёт на требуемую сумму. Вместо активации пакета, с меня сняли никому не нужную абонплату. Я пополнил ещё ,чтобы перекрыть это не нужное снятие, и это окошко в приложении просто пропало, смс пришло, что повторно активируйте услугу, а её в кабинете уже нет. Зато Киевстар шлёт сообщения о благотворительности, примите участие. Что это за развод? Так нагло меня давно не кидали, как ваша компания.

Рівень користувача 1

В рекламе указывалось, что при подключении услуги, если не списались деньги, услуга всё равно активно, при поступлении денег на счёт-они спишутся.

И тут обман. Деньги не списались, услуга пропала.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Михаил Мельниченко:thinking: в данной ситуации необходима индивидуальная проверка. Пожалуйста, обратитесь к оператору Онлайн Чата https://kyivstar.ua/uk/support с указанием номера телефона. Консультант предоставит необходимые рекомендации. 

Рівень користувача 1

Подскажите, пожалуйста, как можно отменить услугу "Простой роуминг".

Чат-боты не могут мне помочь. В "Мой Киевстар" не нашла, как это сделать..

Рівень користувача 8
Позначка +3

Не думаю что это предусмотрено

Рівень користувача 8
Позначка +1

Подскажите, пожалуйста, как можно отменить услугу "Простой роуминг".

Чат-боты не могут мне помочь. В "Мой Киевстар" не нашла, как это сделать..

немає такої можливості. 

Рівень користувача 1

Это я уже выяснила. Но согласно нашему законодательству я имею право отказаться от

неоплаченной  услуги. 

Я не оплачивала эту услугу. На момент заказа услуги у меня был минусов баланс.  Киевстар без моего согласия уже начислил мне услугу (за которую я ещё не внесла деньги) и теперь Киевстар считает, что я им должна  деньги, т,е. Сумма долга у меня увеличилась за услугу, которой я не буду попользоваться. 

Я первый раз вижу такой ужасный, дурацкий, отварительный клиентский подход.

Из-за поспешности Киевстара мой номер заблокирован за долги. Отменить они эту услугу не могут  и заменить на другую тоже! Вот это клиентоорентированность!!!? У меня нет слов и мат уже на исходе!!! Я ещё с такой наглостью не сталкивалась. Рэкет чистейшей воды, мы же не живём в 90-х, это же песпредел!!! Как можно клиента ввести долги, если он не хочет использовать заказаную услугу. И отказалась я заранее. Я не буду пользоваться этой услугой. Ни в одной  компании, ни в одном интернет магазине нет подобных условий. Я в один день заказала услугу и в этот же день решила отказаться. Это моё законное право!!!

Рівень користувача 8
Позначка +1

замовили- користуйтесь на здоров’я. Не буде такого щоб Ваші забаганки Київстар виконував. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@8339.marina, увы, но это так. Услуга отключается автоматически по истечению срока действия. Отключение через какой-либо канал (оператор, личный кабинет, IVR, USSD) попросту не предусмотрено. 
Исходя из информации в вашем сообщении, могу сделать вывод, что у вас контрактный номер. Контрактным подключением предусмотрена возможность уходить в минус, и подключение может произойти “в долг” (в отличии от предоплаты). К сожалению, если заявка на подключении выполнилась, отменить ее не получится. Только отключить. Но, тогда вы потеряете и услугу и оплаченные деньги :frowning2:

Идеальный роуминг платишь 450грн

А бонусов 250 грн ложат...
Реально бонусная одна гривна стоит практически 2 реальных?
Нужен для интернета в роуминге

Рівень користувача 6
Позначка

Ну а потом на эти 250 грн. можно использовать 2500 мб интернета или 250 мин звонков

Рівень користувача 8
Позначка +5

@VladBro, без подключенной услуги “Идеальный роуминг” у вас будут действовать стандартные условия https://kyivstar.ua/ru/mm/roaming
Если воспользуетесь ею, то, как верно выше указал @WachtAmRhein сможете использовать или 2 500 МБ мобильного Интернета, или 250 минут для звонков. 

Позначка

Подскажите пожалуйста, как подключить и что подключить, нахожусь  не в Украине, для экономии средств. Киевстар рекомендует идеальный роуминг? Как можно?

Рівень користувача 8
Позначка +1

Подскажите пожалуйста, как подключить и что подключить, нахожусь  не в Украине, для экономии средств. Киевстар рекомендует идеальный роуминг? Как можно?

Там де рекомендує, там і підключається, в додатку Мій Київстар.

Рівень користувача 8
Позначка +3

Підключили можливо або кодом (дивіться на сайті), або через Мій Київстар, але тільки тоді, коли Ідеальний Роумінг (це акція) вам доступний. Якщо його нема - інших варіантів немає.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Дмитрий, ви можете підключити послугу “Ідеальний роумінг”. Це дуже вигідна пропозиція :nerd:
Якщо вас цікавлять умови послуги, ви можете написати назву пакету та країну, де ви знаходитесь. Напишу детальніше.

Могу ли я делится интернетом в роуминге через модем, в тарифе идеальный роуминг?

Рівень користувача 8
Позначка +3

Це не тариф а пакет послуг роумінгу.
Як мені відомо, обмежень щодо hotspot`у в Київстара взагалі не існує, окрім загального обмеження швидкості, але роумінгу воно не стосується.

Відповісти