Вирішено

Послуга "100 хвилин на улюблену країну"

Добрий вечір я б хотіла знати чи підключили мені послугу 100 хвилин на улюблену країну
icon

Найкраща відповідь від Stas 28 November 2017, 07:52

Переглянути оригінал

36 Відповідей

Рівень користувача 3
Позначка +1
@bohdan888, приветствую вас в сообществе!
Описанная вами ситуация не зависит от того, какая услуга для экономии подключена по номеру. Дозвон обеспечивается как компанией Киевстар, так и оборудованием со стороны получателя звонка.
При международном звонке вызов проходит по транспортным сетям нескольких операторов. Соответственно, при таком сложном прохождении звонка, Киевстар не может полностью контролировать путь его прохождения.
Рівень користувача 8
Позначка +5
@Ksenija15, раді вітати вас в нашій спільноті!
Послуга "100 хвилин на улюблену країну" призначена для того, щоб телефонувати на закордонні номери.
Якщо ви телефонуєте на український номер, котрий знаходиться в іншій країні, то вхідний дзвінок буде оплачувати саме той абонент за умовами роумінгу.
Рівень користувача 8
Позначка +3
Пишiть сюи: Відгуки
Рівень користувача 8
Позначка +5
Поповнила рахунок, в додатку відключила підписку за кордон. А виявляється, що гроші зняло прямо через секунду після поповнення. В підсумку не маю ні 50 грн, ні 100 хв((( до операторів не додзвонитись
@Mirra, раді вітати вас в нашій спільноті!
🤔зверніться, будь ласка, до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support для індивідуальної перевірки ситуації за номером.
У меня закончились 100 минут в Польшу. ДАЛЕЕ 1 грн минута. Мне случайно не включат 20 грн/ 20 минут?Будет поминутная тарификации?
Рівень користувача 6
Позначка +1
OKSANA2018, приветствую вас в сообществе!
Если вы спрашиваете о услуге "100 минут на любимую страну", то исходящие и переадресованные международные звонки в выбранные страны после использования 100 минут до следующего начисления Абонплаты за минуту разговора 1 грн.
Здравствуйте, скажите пожалуйста, а есть ли возможность сейчас подключить услугу 100 минут за границу(в Россию),если да ,то как это сделать?
Якщо поточного місяця закінчились хвилина то як мені замовити ще 100хв, ічи подовжується термін дії цих хвилин
Рівень користувача 8
Позначка +2
@Labensky.i2001, з 30.05.2018 така послуга закрита для підключення, тому замовити додатково не вдасться.
😞
Рівень користувача 8
Позначка +5
@Labensky.i2001, 🤔я вірно розумію, що ця послуга у вас була підключено до 30.05.2018 р. і ви її не відключали? Вас цікавить повторне (позачергове) замовлення хвилин?

Відповісти