Питання

Пакети "Дзвони як вдома 50/100/200" і "Дзвони як вдома 80/160/220/320" для деяких абонентів передплаченого зв'язку

Рівень користувача 4
Позначка
  • Стажер
  • 22 відповідей

Кто знает, работает ли услуга “Звони как дома” при звонках в Приднестровье?

18 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +1

немає такої країни і послуга звісно, ж , не працюватиме. 

Рівень користувача 4
Позначка

Приднестровье находится на территории Молдовы, а такое государство есть, его еще никто не отменял, и обычная  международная связь там работает. Молдова входит в число стран, указанных в услуге “ звони как дома”. Поэтому я и спрашиваю, работает ли услуга при звонках в эту часть Молдовы. Не хочется платить  80 гр., чтобы это проверять, поэтому и спрашиваю.

Рівень користувача 8
Позначка +2

Приднестровье находится на территории Молдовы, а такое государство есть, его еще никто не отменял, и обычная  международная связь там работает. Молдова входит в число стран, указанных в услуге “ звони как дома”. Поэтому я и спрашиваю, работает ли услуга при звонках в эту часть Молдовы. Не хочется платить  80 гр., чтобы это проверять, поэтому и спрашиваю.

Вы сами ответили на свой вопрос.

Рівень користувача 8
Позначка +1

На сколько я помню Приднестровье не признано Украиной как государство как Косово, Крым и т.д..

Рівень користувача 8
Позначка +5

@abcd:thinking: интересный вопрос. Вы еще не звонили?

Рівень користувача 4
Позначка

Завтра может позвоню, и расскажу… :wink:

Рівень користувача 4
Позначка

Завтра может позвоню, и расскажу… :wink:

Позвонил, все работает. Сняли 80гр. за подключение услуги, а звонок бесплатный. Просто помню, что были какие-то льготные тарифы на звонки в Молдову, так на приднестровских операторов это не распространялось.  Сейчас все в порядке.:thumbsup:

Рівень користувача 8
Позначка +5

@abcd, спасибо за обратную связь :wink:

В описі до цього тарифу немає інформації про дзівни по Україні або на інші оператори, тому виникає питання, це тариф додатковий до основного?

Рівень користувача 8
Позначка +1

В зависимости какие условия. У вас возростает сумма на абон.плату и даётся возможность звонить на номера тех стран которые у Вас в пакете безлимитно

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Nadia867, пакет "Дзвони як вдома" дозволяє отримати необмежену кількість хвилин для дзвінків саме за кордон:

"Дзвони як вдома 50/100/200" в Німеччину, Росію, Італію, Польщу, Чехію.
"Дзвони як вдома 80/160/220/320" в Узбекистан, Молдову, Білорусь, США, Канаду, Індію, Китай, Ізраїль.

Тобто, це додатковий пакет. 

Позначка +1

:thinking: Чи є наразі можливість отримання пропозиції на пакети "Дзвони як вдома 50/100/200" або "Дзвони як вдома 80/160/220/320"? І для яких тарифних планів передплаченого зв’язку вони доступні?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@VLAD.Z, добрий вечір! Дуже рада, що ви до нас повернулись :blush:

Пропозиція формується системою автоматично, без участі операторів. Тому, якщо ви не отримали таку пропозицію, залишається лише чекати.  

Позначка +1

@Xomyak, востаннє я отримував пропозицію два роки тому, на тарифному плані, якого зараз не існує. Але я не підключав цей пакет, бо моя ціль — економити на мобільному зв'язку.

Які критерії формування системою пропозицій на цей пакет, і чи існують тарифні плани передплаченого зв'язку, на котрих пакет недійсний?

Рівень користувача 8
Позначка +1

@Xomyak, востаннє я отримував пропозицію два роки тому, на тарифному плані, якого зараз не існує. Але я не підключав цей пакет, бо моя ціль — економити на мобільному зв'язку.

Які критерії формування системою пропозицій на цей пакет, і чи існують тарифні плани передплаченого зв'язку, на котрих пакет недійсний?

Никак не возможно сформировать предложение для системы.

Если бы была какая то последовательность то все бы подключали данные пакеты

Рівень користувача 8
Позначка +5

@VLAD.Z, система автоматично аналізує активність за абонентським номером. Таким чином користувачу пропонується для підключення та чи інша послуга. 

Пакети не доступні для таких тарифів: "Професіонал", "Київстар Комфорт 2018", "SIM для пристроїв".

Позначка +1

@Xomyak, тобто користувачу може пропонуватися один із пакетів “Дзвони як вдома”, тільки якщо за абонентським номером виявлено якийсь обсяг дзвінків за кордон?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@VLAD.Z, на жаль, в мене немає інформації як саме формується пропозиція. Але теоретично, так, якщо виявлено мінімальний обсяг дзвінків, або, наприклад, це був помилковий дзвінок, може бути запропонований такий пакет.

Відповісти