Ми продовжуємо підтримувати своїх клієнтів безкоштовними послугами в роумінгу

Рівень користувача 8
Позначка +5
  • Модератор
  • 15471 відповідь

Ми продовжуємо підтримувати своїх клієнтів безкоштовними послугами. Від сьогодні наші абоненти, які знаходяться або будуть приїжджати у Польщу, Румунію, Угорщину, Словаччину та Молдову, отримуватимуть безкоштовні 100 бонусних гривень для зв’язку у роумінгу на 30 днів.

Цих коштів вистачить, наприклад, на 100 хвилин розмов, 1000 МБ мобільного Інтернету або 100 SMS-повідомлень.

В абонентів Київстар у роумінгу також не списуються мегабайти одразу в 10 додатках. Наприклад, якщо вони обмінюються текстовими повідомленнями у всіх популярних месенджерах: Viber, Facebook Messenger, Telegram та WhatsApp. Навіть голосові дзвінки у цих месенджерах будуть без тарифікації інтернету.

Також нам надходять запитання від абонентів, чи надаємо ми послуги внутрішнього роумінгу для мобільних операторів Росії та Білорусі на території України? Інформуємо, що в ніч з 24 на 25 лютого Київстар разом з іншими українськими операторами припинив надавати послуги в своїй мережі для абонентів всіх мобільних провайдерів Росії та Білорусі. Вони більше не можуть отримувати та здійснювати дзвінки, користуватися інтернетом, відправляти SMS.

Ми вдячні ЗСУ та кожному українському воїну за їх героїчні зусилля у боротьбі з ворогом. Зі свого боку команда Київстар робить все можливе, щоб забезпечити стабільну роботу мобільної та фіксованої мереж і у вас був зв'язок з рідними. Щоб не допустити великого навантаження на мережу та забезпечити її надійну роботу ми рекомендуємо абонентам обмінюватися онлайн лише важливою та перевіреною інформацією.

14 Відповідей

Рівень користувача 1

Шановний Київстар. На даний час дуже багато жінок та дітей покинули нашу країну, щоб вберегтияс від окупанта. Не вже неможна зробити безкоштовний роумінг для таких абонентів (або хоча б виділити певну кількість хвилин) щоб оперативно звязатись з рідними, поки не зможуть підключитись до інших іноземних операторів. Адже наразі багато європейських операторів вже надають в своїх тарифах безкоштовні звінки в Україну, а ви не хочете  до цього приєднатись. Соромно за вас в такий тяжкий час для України…….

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Niko Mor, будь ласка, ознайомтесь з інформацією :pray_tone2:

Коли Київстар планую надати безкоштовно доступ до роумінгу? 
Сотні тисяч біженців виїхали з України. 
Не мають можливості подзвонити своїм рідним. Моя дочка з дітьми в тому числі.
Київстар - не залишай нас без зв”язку.!!! 
Слава Україні!

Рівень користувача 8
Позначка +1

Коли Київстар планую надати безкоштовно доступ до роумінгу? 
Сотні тисяч біженців виїхали з України. 
Не мають можливості подзвонити своїм рідним. Моя дочка з дітьми в тому числі.
Київстар - не залишай нас без зв”язку.!!! 
Слава Україні!

Якби надає
https://kyivstar.ua/uk/mm/news-and-promotions/kyyivstar-narahuye-bonusy-svoyim-abonentam-u-roumingu-dlya-bezkoshtovnogo

Рівень користувача 1

Виключивши Інтернет у Володимир волинському перетнувши кордон з Польщею вивозячи дітей і підключившись у Польші до вайфаю з мене за добу зняло 2000 грн за що ? Ви мені пояснюєте що я користувалась інтернетом…. Ви вважаєте що я незнаю що таке роумінг …. Дякую за класну підтримку обдираловку хто ж ще так класно може обіграти …. І що мені пропонуєте робити ….. я стільниковий Інтернет не включала !!!!!

Яка комбінація щоб перевірити який у мене підключений тариф за кордоном?

Виключивши Інтернет у Володимир волинському перетнувши кордон з Польщею вивозячи дітей і підключившись у Польші до вайфаю з мене за добу зняло 2000 грн за що ? Ви мені пояснюєте що я користувалась інтернетом…. Ви вважаєте що я незнаю що таке роумінг …. Дякую за класну підтримку обдираловку хто ж ще так класно може обіграти …. І що мені пропонуєте робити ….. я стільниковий Інтернет не включала !!!!!

У мене теж саме обдиралово по київссстарівськи.

Рівень користувача 1

Ось так потрібно підтримувати наших громадян. Беріть приклад з сусідньої країни,…...

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Niko Mor, ваші зауваження будуть прийняті до уваги :pencil2:

Рівень користувача 8
Позначка +5

@natali51630, @Vsevolod Par, зверніться, будь ласка, до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support із зазначенням номера телефону для індивідуального вирішення фінансового питання (розглядання запиту на можливість повернення коштів).

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Natalia2525, будь ласка, ознайомтесь з інформацією в цій темі :pencil2:

Якщо ви знаходитесь в іншій країні, будь ласка, зверніться до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support із зазначення номера телефону для індивідуальної перевірки (можливо за вашим номером є індивідуальна економна пропозиція щодо роумінгу).

Рівень користувача 8
Позначка +5

@1308Alex1308, будь ласка, ознайомтесь з інформацією в цій темі :pencil2:

Добрий день. За що в мене знялись кошти в роумінгу, якщо у українців,що евакуюються в Польщу роумінг безкоштовний??? В мене контракт, було поповнено до кінця місяця. В Польші почали зніматися кошти за "безкоштовний" роумінг, як тільки я перетнула кордон, навіть дзвінка не було!!! Зараз рахунок йде в мінус! Я зараз в Грузії,  Зв'язатись з оператором неможливо, навіть по тій комбінації, що дається для безкоштовного зв язку з закордону!!! Кому війна, а кому- мати рідна! Ви крадії!!!! Позор!

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Svetlana Panfilova, мені дуже прикро, але за вашим зверненням потрібна індивідуальна перевірка за номером телефону. 
Модератори Спільноти не мають доступу до абонентської бази. 
Зверніться, будь ласка, до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support для отримання детальної фінансової інформації. 

Відповісти