Корисно знати

Корисні роумінг-поради

Рівень користувача 8
Позначка +3

Матеріал оновлено 29.10.2021

Подорожі за кордон — це завжди трохи нервово. Щоб тримати все під своїм контролем і знайти вихід із будь-якої ситуації, треба постійно знаходитися на зв’язку. Тому кожному мандрівнику необхідно ретельно підготуватися та оновити свої знання з роумінгу.

Які ж питання виникають найчастіше? 

Що таке роумінг і як він працює? 

Роумінг — це можливість користуватися вашим номером за кордоном. Він спрацьовує автоматично, як тільки ви перетинаєте кордон країни, де є наш роумінг-партнер. 

Мій телефон не реєструється в мережі іноземного оператора, що робити?

Спочатку перезавантажте телефон, а потім самостійно виберіть мережу: 

• Зайдіть у Налаштування телефона

• Знайдіть розділ Стільниковий зв’язок

• Натисніть Вибір мережі та увімкніть автоматичний пошук

• Зачекайте декілька хвилин і на дисплеї телефону з’явиться назва мережі оператора чи код мережі

Які тарифи діють у роумінгу? 

Для кожної країни діють особливі тарифи на дзвінки, інтернет та SMS у роумінгу. Введіть назву країни, яку плануєте відвідати, і дізнайтеся, скільки коштують ті чи інші послуги. Пакет хвилин, мегабайтів або SMS надається на один день і плата знімається тільки тоді, коли ви починаєте користуватися послугою (телефонуєте, надсилаєте SMS або заходите в інтернет). 

Щоб краще зрозуміти всі цифри, уявімо таку ситуацію: 

Наприклад, ви їдете навідати тітку до Польщі на 5 днів. Ви будете щодня телефонувати на місцеві номери, щоб домовитися про зустріч з друзями та іншими родичами. Також не треба забути розповісти всі свіжі новини рідним в Україні. За ці дні, напевне, ви захочете додати кілька свіжих селфі у соцмережі та дізнатися, що нового відбулось у світі. Таким чином вам знадобиться: 2 пакети по 10 хв x 4 дні = 200 грн, 1 пакет по 25 SMS x 2 дні = 50 грн, 2 пакети по 100 МБ мобільного інтернету x 2 дні = 200 грн. Щоб бути на зв’язку всі п’ять днів у Польщі, ви витратите 450 грн. 

Також ви можете заздалегідь підключити собі Ідеальнийний роумінг. Введіть свій номер і ми покажемо вам персональну пропозицію з найбільш вигідним тарифом на цей місяць. Або ловіть свій Ідеальний роумінг у додатку Мій Київстар.

Якщо ж ви їдете за кордон надовго, рекомендуємо вам підключити тарифи Простий роумінг чи Корисний роумінг. Вони майже не відрізняються: коштують 1500 грн і мають приємні бонуси. Різниця лише в тому, що Простий роумінг треба самостійно підключати кожні 4 тижні, а Корисний подовжується автоматично. 

Окрім цього, коли у вас уже підключено пакет мегабайтів у роумінгу, ми не списуємо мегабайти за текстові та аудіоповідомлення в месенджерах, а також інших корисних додатках, таких як карти Google, Apple Maps, Booking, AirBnB, Skyscanner і Tickets.ua. 

Я не отримую дзвінки або SMS в іншій країні

Таке може статись, якщо на вашому рахунку недостатньо коштів:

• Якщо у вас передплата, бажано, щоб на вашому рахунку залишалося не менше 100 грн і цих коштів вистачило на мінімальну кількість пакетів з хвилинами, мегабайтами та SMS

• Якщо у вас контракт, перевірте через Мій Київстар, чи підключені послуги роумінгу та чи залишилось у вас достатньо кредитного ліміту, щоб їх оплатити 

Поповнитися без комісії можна через Мій Київстар чи за номером *134#

Не бійтеся подорожувати, адже що може бути краще, ніж відкривати для себе наш світ? А ми потурбуємося, щоб вам завжди було з ким поділитись своїми враженнями :-) 

Приємного відпочинку або відрядження за кордоном разом з Київстар.

92 Відповідей

Доброго вечора, моя дівчина знаходиться в Угорщині, але я зміг до неї дозвонитись і я не бачу щоб в мене забрали хвилини на дзвінки за кордон або гроші. Будь ласка поясніть як це працює. Мій тариф Київстар 4G, в мене включено в тариф 150хв на дзвінки за кордон, але я позвонив до дівчини на її Київстар поки вона в Угорщині і в мене не показує ні зняття коштів ні хвилин. Будь ласка поясніть як це все працює, щоб я знав в кого з нас і за що саме будуть зніматись кошти.

Рівень користувача 8
Позначка +1

@Kombadboi все правильно. У вас протарифицировало как звонок на Киевстар, то есть бесплатно, а с вашей девушки сняло 25грн за 10  минут роуминга.

@Kombadboi все правильно. У вас протарифицировало как звонок на Киевстар, то есть бесплатно, а с вашей девушки сняло 25грн за 10  минут роуминга.

Боже мій, вона мене вб'є 😅

Дякую за відповідь

Будет ли работать мой тариф за границей максимальный безлим +

Рівень користувача 8
Позначка +1

Будет ли работать мой тариф за границей максимальный безлим +

Якщо ви думаєте, що за 300грн десь в Єгипті чи Туреччині, у вас буде безлімітний інтернет,- то ні)
Користування Київстар за кордоном - називається Роумінг, і ціни там ну зооовсім інші))

Дешевше буде купити місцеву сім-карту.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@2Джунни1, ви можете ознайомитися з нашими тарифами в роумінгу (дзвінки, Інтернет та SMS) на сайті за посиланням.

Доброго дня!
Вчора отримав смс з пропозицією Ідеального роумінгу, хотів підключитися сьогодні, але пропозиції вже немає, як так?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Andriy Sotsenko, зверніться, будь ласка, до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support із зазначенням номера телефону для індивідуальної перевірки і реєстрації технічного звернення. 

17.08 , 18.08, 19.08 чисел в мене були зняті гроші за вхідні звінки.. і в програмі київстар є якіта номера і час розмови.. 1сек 13сек і 21сек… тепер питання! яким чином ці звінки відбулись? я був закрдоном і телефон весь час перебував в режимі літачка! в мене завіть в журналі звінків нема цих номерів.. за час моєї відсутності небуло жодних активностей по номеру! за що були зняті кошти!?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Oliver Oleg, на жаль, за вашим зверненням потрібна індивідуальна перевірка. 
Зверніться, будь ласка, до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support із зазначенням номера телефону для реєстрації технічної скарги.

Доброго дня, не рекомендую Роумінги від Киівстару. Підключили в Туречинні , кошти зняли, роумінг не працював. Подав заяву на повернення коштів-переводять з дня на день. Технічний відділ переносить заяву з дня на день. Купуйте сім-карту в краінах де відпочиваєте. Сім-карта коштувала 10$, а зняли 750 грн в киівстарі. 
Лохотрон!!!!!!

Рівень користувача 8
Позначка +1

Доброго дня, не рекомендую Роумінги від Киівстару. Підключили в Туречинні , кошти зняли, роумінг не працював. Подав заяву на повернення коштів-переводять з дня на день. Технічний відділ переносить заяву з дня на день. Купуйте сім-карту в краінах де відпочиваєте. Сім-карта коштувала 10$, а зняли 750 грн в киівстарі. 
Лохотрон!!!!!!

Сім-карта в Туреччині для нерезидентів вартує від $30, якщо вже на те пішло. Це звичайно не оправдовує те, що Київстар не надав оплачені послуги, але розраховувати на дешевий мобільний зв’язок від турецьких операторів - не варто.

На майбутнє: є безліч віртуальних операторів, купуєте в інтернеті їх eSIM, і за 5-10 доларів маєте інтернет.

Рівень користувача 6
Позначка

@Вадім Лисак, прикро, що так сталось :disappointed_relieved:  А чому ж до оператора не звернулись одразу для перевірки, з чим складнощі пов’язані? 

Рівень користувача 1

Подскажите, пожалуйста, можно ли находиться в роуминге с нулевым балансом?

Есть отдельный номер для финансовых операций, его задача только принимать SMS. Соответственно, баланс не пополняю уже несколько лет, только контролирую дату окончания по *114#. В роуминге это будет работать так же?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Jambo, уточніть, будь ласка, мова йде про номер передплаченої форми обслуговування? 

Рівень користувача 1

@Jambo, уточніть, будь ласка, мова йде про номер передплаченої форми обслуговування? 

Предоплата, да.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Jambo, так, ви можете знаходитесь в роумінгу з нульовим балансом. 

Відповісти