Корисно знати

Корисні роумінг-поради

Рівень користувача 8
Позначка +3

Матеріал оновлено 29.10.2021

Подорожі за кордон — це завжди трохи нервово. Щоб тримати все під своїм контролем і знайти вихід із будь-якої ситуації, треба постійно знаходитися на зв’язку. Тому кожному мандрівнику необхідно ретельно підготуватися та оновити свої знання з роумінгу.

Які ж питання виникають найчастіше? 

Що таке роумінг і як він працює? 

Роумінг — це можливість користуватися вашим номером за кордоном. Він спрацьовує автоматично, як тільки ви перетинаєте кордон країни, де є наш роумінг-партнер. 

Мій телефон не реєструється в мережі іноземного оператора, що робити?

Спочатку перезавантажте телефон, а потім самостійно виберіть мережу: 

• Зайдіть у Налаштування телефона

• Знайдіть розділ Стільниковий зв’язок

• Натисніть Вибір мережі та увімкніть автоматичний пошук

• Зачекайте декілька хвилин і на дисплеї телефону з’явиться назва мережі оператора чи код мережі

Які тарифи діють у роумінгу? 

Для кожної країни діють особливі тарифи на дзвінки, інтернет та SMS у роумінгу. Введіть назву країни, яку плануєте відвідати, і дізнайтеся, скільки коштують ті чи інші послуги. Пакет хвилин, мегабайтів або SMS надається на один день і плата знімається тільки тоді, коли ви починаєте користуватися послугою (телефонуєте, надсилаєте SMS або заходите в інтернет). 

Щоб краще зрозуміти всі цифри, уявімо таку ситуацію: 

Наприклад, ви їдете навідати тітку до Польщі на 5 днів. Ви будете щодня телефонувати на місцеві номери, щоб домовитися про зустріч з друзями та іншими родичами. Також не треба забути розповісти всі свіжі новини рідним в Україні. За ці дні, напевне, ви захочете додати кілька свіжих селфі у соцмережі та дізнатися, що нового відбулось у світі. Таким чином вам знадобиться: 2 пакети по 10 хв x 4 дні = 200 грн, 1 пакет по 25 SMS x 2 дні = 50 грн, 2 пакети по 100 МБ мобільного інтернету x 2 дні = 200 грн. Щоб бути на зв’язку всі п’ять днів у Польщі, ви витратите 450 грн. 

Також ви можете заздалегідь підключити собі Ідеальнийний роумінг. Введіть свій номер і ми покажемо вам персональну пропозицію з найбільш вигідним тарифом на цей місяць. Або ловіть свій Ідеальний роумінг у додатку Мій Київстар.

Якщо ж ви їдете за кордон надовго, рекомендуємо вам підключити тарифи Простий роумінг чи Корисний роумінг. Вони майже не відрізняються: коштують 1500 грн і мають приємні бонуси. Різниця лише в тому, що Простий роумінг треба самостійно підключати кожні 4 тижні, а Корисний подовжується автоматично. 

Окрім цього, коли у вас уже підключено пакет мегабайтів у роумінгу, ми не списуємо мегабайти за текстові та аудіоповідомлення в месенджерах, а також інших корисних додатках, таких як карти Google, Apple Maps, Booking, AirBnB, Skyscanner і Tickets.ua. 

Я не отримую дзвінки або SMS в іншій країні

Таке може статись, якщо на вашому рахунку недостатньо коштів:

• Якщо у вас передплата, бажано, щоб на вашому рахунку залишалося не менше 100 грн і цих коштів вистачило на мінімальну кількість пакетів з хвилинами, мегабайтами та SMS

• Якщо у вас контракт, перевірте через Мій Київстар, чи підключені послуги роумінгу та чи залишилось у вас достатньо кредитного ліміту, щоб їх оплатити 

Поповнитися без комісії можна через Мій Київстар чи за номером *134#

Не бійтеся подорожувати, адже що може бути краще, ніж відкривати для себе наш світ? А ми потурбуємося, щоб вам завжди було з ким поділитись своїми враженнями :-) 

Приємного відпочинку або відрядження за кордоном разом з Київстар.

88 Відповідей

Всiм доброго дня! Пiдскажiть будь ласка , моя мама iде до росii ,до сестри, чи буде робити там наша карточка "киiвстар" , чи потрiбно щось для цього зробити, чи краще купити на час перебування там iхню карточку?
Рівень користувача 8
Позначка +4
Будет работать. С тарифом можно ознакомится https://kyivstar.ua/uk/mm/roaming
Рівень користувача 5
Позначка +1
@SanSanich, мої вітання у нашій Спільноті!😊
Якщо у Вашої мами номер передплаченого зв'язку, то все буде працювати і тарифи можете переглянути за посиланням, яке так люб'язно надав @Stas 😉 (Щоб ми без нього робили 😉 ).
Якщо ж Ваша мама користується контракним підключенням, то краще уточнити чи підключені послуги роумінгу, наприклад, у системі "Мій Київстар"
как связыватся с близкими если я еду в египет
Рівень користувача 8
Позначка +1
Завдяки Київстар- це легко!
https://kyivstar.ua/uk/mm/roaming/roaming-v-egipete
как звонить с Египта?
Рівень користувача 8
Позначка +1
https://kyivstar.ua/uk/mm/roaming/roaming-v-egipete
Рівень користувача 8
Позначка +4
обязательно номер набирается в международном формате, пример: +380671234567
Подскажите пожалуйста на територии Белорусии какая стоимость звонков и интернета в роуминге? Можно ли подключить какие-то акции интересует в основном интернет? Спасибо
Рівень користувача 2
Позначка
Доброго дня! Відповідь на ваше питання
https://kyivstar.ua/uk/mm/roaming/roaming-v-belorussii
Здраствуйте у меня тариф Киевстар розмовы.Я еду в Мексику скажите пожалуйста какой пакет интернета заказать,чтобы можно было пользоваться в Мексике?
Рівень користувача 8
Позначка +5
@granisevih84, приветствуем в нашем сообществе!
Услуги роуминга в Мексике будут подключены автоматически, дополнительно подключать ничего не нужно😉По оплате: выходите в Интернет снимается 60 грн. и начисляется пакет 100 Мб на день (в день может быть использовано 72 пакета по 100 Мб каждый).
Важно, чтобы в телефоне, в настройках была прописана правильная точка доступа: www.ab.kyivstar.net
Выезжаю за границу (в Польшу)смогу ли я держать связь с Киевстара?
Рівень користувача 6
Позначка +1
@Vikaanna, я так понимаю речь идет о номере предоплаченной связи. Связь будет. Информация о тарифах в роуминге: https://kyivstar.ua/ru/mm/roaming
Рівень користувача 8
Позначка +1
@granisevih84, приветствуем в нашем сообществе!
Услуги роуминга в Мексике будут подключены автоматически, дополнительно подключать ничего не нужно😉По оплате: выходите в Интернет снимается 60 грн. и начисляется пакет 100 Мб на день (в день может быть использовано 72 пакета по 100 Мб каждый).
Важно, чтобы в телефоне, в настройках была прописана правильная точка доступа: www.ab.kyivstar.net

Не рекомендую тебе использовать роуминг от партнера Киевстар, почему…?
Узнаешь подробности в этой открытой дискуссии. 🤗
Подскажите, какие условия тарифа Киевстар 3G Онлайн, если им пользоватся в роуминге (уехать за границу на время) или вообще пропадет связь (и мобильный интернет тоже) и симка превратится в пластиковый мусор на время пребывания за кордоном?
Прежде всего меня интересует мобильный интернет будет ли работать и будут ли надаватся эти 3 гигабайта по тарифу в месяц за границей и будет ли так же оно тарифицироватся или я не успею зайти на википедию как траффик закончится?
Рівень користувача 8
Позначка +5
@Timenson, рады приветствовать вас в нашем сообществе!
За границей условия тарифа "Киевстар 3G Онлайн" действовать не будут, увы😥
Вы сможете пользоваться как звонками, SMS так и мобильным Интернетом, но по тарифам роуминга.
Рівень користувача 8
Позначка +1
Мудрі поради, дякуємо!
еду за границу, что делать с тарифом, деньги же будет снимать, а звонить и интернетом пользоваться я не смогу, что делать?
Рівень користувача 6
Позначка +1
@Serjo373, добро пожаловать в сообщество!
Да, абонплата по условиям основного тарифа (для звонок в Украине) снимается независимо от того в каком уголке Мира находитесь.
Есть несколько вариантов решения вопроса:
  • если вы выехали надолго и при этом нужно будет использовать мобильную связь на сим-карте, то рекомендую подключить на номере тарифный план с минимальной абонплатой на месяц, наши тарифы есть тут: https://kyivstar.ua/ru/mm/tariffs
  • если выехали ненадолго, то абонплата по основному тарифу все-таки будет оплачиваться и за услуги роуминга, если используете
  • если выехали надолго и связь на номере не нужна, то можно на номере включить "Временное закрытие", но при этом обратите внимание на срок действия сим-карты, чтобы срок номера не закончился пока будет во временном закрытии.
Рівень користувача 1
Доброго дня усім.
Єневеличке питання (чи проблема) - в кінці квітня їздив я в Краків (Польща). Передача даних в роумінгу була вимкнена. Опинившись в кракові вирішим скористатись мобільним інтернетом в роумінгу і увімкнув дозвіл на передачу данних в роумінгку в налаштуваннях телефона. і .... інтернету нема .... проте є повідомлення телефона від якого я "випав в осадок", воно звучить приблизно наступним чином "Доступ до мобільних данних у роумінгу заблоковано тому що ви виїхали з домашньої мережі з вимкненим перемикачем роумінгу данних. " якось так, Гроші не зняло. дзвонити я міг. баланс 200+ грн. Заходжу в налаштування перемикаю доступ до мобільних данних з Київстара на Водафон і все працює. так дорожче але працює.

Тому знову питання чому у водафона працює а у звичного мені Київстара - ні ? я хочу аби працювало і у київстара. і без заморочок, що треба дозволити передачу данних ДО виїзду за кордон. Може я забув увімкнути дозвіл на передачу данних у роумінгу, а може з 3 тижнів за кордоном мені тільки 3 дні треба буде мобільний інтернет в роумінгу.

Можна грішити на налаштування телефону .. але одразу хочу попередити людей які будуть висувати такі гіпотези ... я працюю в сфері ІТ, тому в телефонах в налаштуваннях галочки проставляти вмію вже повірте. Так само хочу наголосити, що НІЧОГО не мінялось в налаштуваннях телефону - я просто перемкнувся на іншу сім-карту в телефоні (телефон на дві-сімкарти).

І трішки технічних данних: телефон Xiaomi mi A1, стоять картки київстара (основна) і водафона (допоміжна), обидві картки поміняні на такі які підтримують 4Г. Прошивка рідна з андроідом 8.0, стоять всі самі останні оновлення за квітень місяць. баланс наобох сімкартах по 200+ гривень. на Київстарі тарифний план Відео+ на водафоні тарифний план Ред S (2015).

Буду вдячний за відповіді і якусь іфнормацію стосовно цього випадку. так як плануються і інші поїздки за кордон де я хочу користуватись мобільним інтернетом.
Дякую.
Рівень користувача 1
невеличкий апдейт. Після довгого спілкування з онлайн консультантом прийшли до висновку що у мене була не вірна точка доступа. в APN name (Назва точки доступу) стояло www.kyivstar.net і були заповнені поля ім'я користувача і пароль. При цьому мобільний інтернет в Україні працював без проблем.
Треба поміняти APN name поле і написати в ньому - internet, ні івідповідно змінити налаштування аби використовувати цю точку доступу. Маю надію що це вирішить проблему з доступом до мобільних данних в роумінгу.
Рівень користувача 6
Позначка +1
@Maks2002, вітаю вас у спільноті Київстар!
Можу припустити, що використовуєте номер за умовами договору, на цьому номері можна регулювати включення і виключення послуг зв`язку в телефону, в тому числі і послуги роумінгу. Перевірте. будь ласка, чи включений роумінг на вашому номері у Мій Київстар. Так, точка доступу, будь ласка, у налаштуваннях телефону пропишіть internet, впевненні, що зможете користуватись 🙂
Рівень користувача 1
@Katrine Доброго дня. Ні, я обслуговуюсь по препейд системі. Номеру десь 5 років. В налаштуваннях телефону вже поміняв точку доступу. Маю надію це вирішить проблему в роумінгу. Онлайн консультант на сайті Київстара сказала що інших блокувань немає.
Дякую за Вашу відповідь.
Чи можна підключити роумінг будучи вже за кордоном?

Відповісти