Корисні роумінг-поради


Рівень користувача 8
Позначка +3

Всі ми любимо відвідувати нові місця, особливо, якщо ці самі «нові місця» – за територією України. Тому для наших найхардових мандрівників та туристів, в яких на холодильнику вже не має місця для чергового магнітику, пропонуємо ознайомитися з найчастішими питаннями, які виникають підчас перебування за кордоном.

Як підключити роумінг та як їм користуватися?

Роумінг підключається автоматично як тільки ви зареєструєтесь в мережі іноземного оператора. Послуги в роумінг сплачується тільки за ті дні, коли ними користувалися.

Який тариф діє у роумінгу в країні, яку ви збираєтесь відвідати?

Ви можете ознайомитися з нашими тарифами в роумінгу (дзвінки, інтернет та SMS) на сайті за посиланням.

Наведу прості розрахунки 🤔
Наприклад, ви їдете до Італії на 5 днів і плануєте щодня телефонувати на місцеві номери, щоб домовлятися про зустріч з друзями. Звісно ж, на ваш дзвінок або SMS також чекатимуть рідні в Україні. За кілька днів ви напевне захочете додати кілька свіжих селфі у соцмережі та дізнатись, що нового у ваших близьких. Таким чином, вам знадобиться: 4 пакети по 15 хв x 4 дні = 120 грн, 2 пакети по 25 SMS x 2 дні = 50 грн, 2 пакети по 100 МБ мобільного інтернету x 2 дні = 70 грн. За п'ять днів подорожі ваші витрати на спілкування становитимуть 240 грн.

Ви оплачуєте лише ті послуги, якими користуєтесь. Пакети хвилин, мегабайтів та SMS надаються на один день.

Не отримуєте дзвінки або SMS в іншій країні?

Перевірте стан рахунку.

  • Для абонентів передплаченого зв’язку, на рахунку має бути сума, якої достатньо для оплати відповідного пакета хвилин, SMS або мегабайтів для спілкування за кордоном. Рекомендована сума залишку коштів на рахунку – 150 грн.
  • Для абонентів контрактної форми обслуговування, головне щоб по номеру не був перевищений поріг кредиту (якщо надається) та щоб були підключені послуги роумінгу (де переглянути в системі Мій Київстар – http://prntscr.com/haufkf).

Перевірити стан рахунку та підключення послуги можна в системі Мій Київстар.

Поповнити рахунок можна за посиланням. Після поповнення рахунку перезавантажте телефон.

Телефон не реєструється в мережі іноземного оператора?

Реєстрація в мережі роумінгового оператора відбувається автоматично. Якщо цього не відбулося, перезавантажте телефон або оберіть мережу в ручному режимі:

1. У меню мобільного телефону виберіть розділ «Налаштування»;
2. У розділі меню «Налаштування» виберіть розділ «Налаштування телефону»;
3. У розділі меню «Налаштування телефону» знайдіть розділ «Вибір мережі».

Після реєстрації на дисплеї мобільного телефону буде зазначена назва мережі оператора або код мережі.

Приємного відпочинку або відрядження за кордоном разом з Київстар.


81 Відповідей

Всiм доброго дня! Пiдскажiть будь ласка , моя мама iде до росii ,до сестри, чи буде робити там наша карточка "киiвстар" , чи потрiбно щось для цього зробити, чи краще купити на час перебування там iхню карточку?
Рівень користувача 8
Позначка +4
Будет работать. С тарифом можно ознакомится https://kyivstar.ua/uk/mm/roaming
Рівень користувача 5
Позначка +1
@SanSanich, мої вітання у нашій Спільноті!😊
Якщо у Вашої мами номер передплаченого зв'язку, то все буде працювати і тарифи можете переглянути за посиланням, яке так люб'язно надав @Stas 😉 (Щоб ми без нього робили 😉 ).
Якщо ж Ваша мама користується контракним підключенням, то краще уточнити чи підключені послуги роумінгу, наприклад, у системі "Мій Київстар"
как связыватся с близкими если я еду в египет
Рівень користувача 8
Позначка +1
Завдяки Київстар- це легко!
https://kyivstar.ua/uk/mm/roaming/roaming-v-egipete
как звонить с Египта?
Рівень користувача 8
Позначка +1
https://kyivstar.ua/uk/mm/roaming/roaming-v-egipete
Рівень користувача 8
Позначка +4
обязательно номер набирается в международном формате, пример: +380671234567
Подскажите пожалуйста на територии Белорусии какая стоимость звонков и интернета в роуминге? Можно ли подключить какие-то акции интересует в основном интернет? Спасибо
Рівень користувача 2
Позначка
Доброго дня! Відповідь на ваше питання
https://kyivstar.ua/uk/mm/roaming/roaming-v-belorussii
Здраствуйте у меня тариф Киевстар розмовы.Я еду в Мексику скажите пожалуйста какой пакет интернета заказать,чтобы можно было пользоваться в Мексике?
Рівень користувача 8
Позначка +5
@granisevih84, приветствуем в нашем сообществе!
Услуги роуминга в Мексике будут подключены автоматически, дополнительно подключать ничего не нужно😉По оплате: выходите в Интернет снимается 60 грн. и начисляется пакет 100 Мб на день (в день может быть использовано 72 пакета по 100 Мб каждый).
Важно, чтобы в телефоне, в настройках была прописана правильная точка доступа: www.ab.kyivstar.net
Выезжаю за границу (в Польшу)смогу ли я держать связь с Киевстара?
Рівень користувача 6
Позначка +1
@Vikaanna, я так понимаю речь идет о номере предоплаченной связи. Связь будет. Информация о тарифах в роуминге: https://kyivstar.ua/ru/mm/roaming
Рівень користувача 8
Позначка +1
@granisevih84, приветствуем в нашем сообществе!
Услуги роуминга в Мексике будут подключены автоматически, дополнительно подключать ничего не нужно😉По оплате: выходите в Интернет снимается 60 грн. и начисляется пакет 100 Мб на день (в день может быть использовано 72 пакета по 100 Мб каждый).
Важно, чтобы в телефоне, в настройках была прописана правильная точка доступа: www.ab.kyivstar.net

Не рекомендую тебе использовать роуминг от партнера Киевстар, почему…?
Узнаешь подробности в этой открытой дискуссии. 🤗
Подскажите, какие условия тарифа Киевстар 3G Онлайн, если им пользоватся в роуминге (уехать за границу на время) или вообще пропадет связь (и мобильный интернет тоже) и симка превратится в пластиковый мусор на время пребывания за кордоном?
Прежде всего меня интересует мобильный интернет будет ли работать и будут ли надаватся эти 3 гигабайта по тарифу в месяц за границей и будет ли так же оно тарифицироватся или я не успею зайти на википедию как траффик закончится?
Рівень користувача 8
Позначка +5
@Timenson, рады приветствовать вас в нашем сообществе!
За границей условия тарифа "Киевстар 3G Онлайн" действовать не будут, увы😥
Вы сможете пользоваться как звонками, SMS так и мобильным Интернетом, но по тарифам роуминга.
Рівень користувача 8
Позначка +1
Мудрі поради, дякуємо!
еду за границу, что делать с тарифом, деньги же будет снимать, а звонить и интернетом пользоваться я не смогу, что делать?
Рівень користувача 6
Позначка +1
@Serjo373, добро пожаловать в сообщество!
Да, абонплата по условиям основного тарифа (для звонок в Украине) снимается независимо от того в каком уголке Мира находитесь.
Есть несколько вариантов решения вопроса:
  • если вы выехали надолго и при этом нужно будет использовать мобильную связь на сим-карте, то рекомендую подключить на номере тарифный план с минимальной абонплатой на месяц, наши тарифы есть тут: https://kyivstar.ua/ru/mm/tariffs
  • если выехали ненадолго, то абонплата по основному тарифу все-таки будет оплачиваться и за услуги роуминга, если используете
  • если выехали надолго и связь на номере не нужна, то можно на номере включить "Временное закрытие", но при этом обратите внимание на срок действия сим-карты, чтобы срок номера не закончился пока будет во временном закрытии.
Рівень користувача 1
Доброго дня усім.
Єневеличке питання (чи проблема) - в кінці квітня їздив я в Краків (Польща). Передача даних в роумінгу була вимкнена. Опинившись в кракові вирішим скористатись мобільним інтернетом в роумінгу і увімкнув дозвіл на передачу данних в роумінгку в налаштуваннях телефона. і .... інтернету нема .... проте є повідомлення телефона від якого я "випав в осадок", воно звучить приблизно наступним чином "Доступ до мобільних данних у роумінгу заблоковано тому що ви виїхали з домашньої мережі з вимкненим перемикачем роумінгу данних. " якось так, Гроші не зняло. дзвонити я міг. баланс 200+ грн. Заходжу в налаштування перемикаю доступ до мобільних данних з Київстара на Водафон і все працює. так дорожче але працює.

Тому знову питання чому у водафона працює а у звичного мені Київстара - ні ? я хочу аби працювало і у київстара. і без заморочок, що треба дозволити передачу данних ДО виїзду за кордон. Може я забув увімкнути дозвіл на передачу данних у роумінгу, а може з 3 тижнів за кордоном мені тільки 3 дні треба буде мобільний інтернет в роумінгу.

Можна грішити на налаштування телефону .. але одразу хочу попередити людей які будуть висувати такі гіпотези ... я працюю в сфері ІТ, тому в телефонах в налаштуваннях галочки проставляти вмію вже повірте. Так само хочу наголосити, що НІЧОГО не мінялось в налаштуваннях телефону - я просто перемкнувся на іншу сім-карту в телефоні (телефон на дві-сімкарти).

І трішки технічних данних: телефон Xiaomi mi A1, стоять картки київстара (основна) і водафона (допоміжна), обидві картки поміняні на такі які підтримують 4Г. Прошивка рідна з андроідом 8.0, стоять всі самі останні оновлення за квітень місяць. баланс наобох сімкартах по 200+ гривень. на Київстарі тарифний план Відео+ на водафоні тарифний план Ред S (2015).

Буду вдячний за відповіді і якусь іфнормацію стосовно цього випадку. так як плануються і інші поїздки за кордон де я хочу користуватись мобільним інтернетом.
Дякую.
Рівень користувача 1
невеличкий апдейт. Після довгого спілкування з онлайн консультантом прийшли до висновку що у мене була не вірна точка доступа. в APN name (Назва точки доступу) стояло www.kyivstar.net і були заповнені поля ім'я користувача і пароль. При цьому мобільний інтернет в Україні працював без проблем.
Треба поміняти APN name поле і написати в ньому - internet, ні івідповідно змінити налаштування аби використовувати цю точку доступу. Маю надію що це вирішить проблему з доступом до мобільних данних в роумінгу.
Рівень користувача 6
Позначка +1
@Maks2002, вітаю вас у спільноті Київстар!
Можу припустити, що використовуєте номер за умовами договору, на цьому номері можна регулювати включення і виключення послуг зв`язку в телефону, в тому числі і послуги роумінгу. Перевірте. будь ласка, чи включений роумінг на вашому номері у Мій Київстар. Так, точка доступу, будь ласка, у налаштуваннях телефону пропишіть internet, впевненні, що зможете користуватись 🙂
Рівень користувача 1
@Katrine Доброго дня. Ні, я обслуговуюсь по препейд системі. Номеру десь 5 років. В налаштуваннях телефону вже поміняв точку доступу. Маю надію це вирішить проблему в роумінгу. Онлайн консультант на сайті Київстара сказала що інших блокувань немає.
Дякую за Вашу відповідь.
Чи можна підключити роумінг будучи вже за кордоном?

Відповісти