Інтернет для мандрівників: вартість підключення до мережі в роумінгу

Інтернет для мандрівників: вартість підключення до мережі в роумінгу
Рівень користувача 8
Позначка +3
Користуватися інтернетом в роумінгу не так дорого, як здається. Наприклад, за 5 днів подорожі будь-якою європейською країною абонент Київстар витрачає в середньому 175 грн і при цьому не дуже обмежує себе в мегабайтах. Роз’ясню на простих прикладах, скільки коштуватиме використання 3G в Європі та інших країнах.

Отже, ви вирушаєте у відпустку, скажімо, до Польщі. Одразу після перетину польського кордону телефон автоматично реєструється в мережі зарубіжного оператора. З цього моменту весь інтернет-трафік коштуватиме 0,35 грн за 1 МБ.

Мобільний інтернет у Польщі від Київстар – пакетна послуга. Сума за пакет – 35 грн за 100 МБ – списується з рахунку відразу, як тільки починається обмін даними. Впродовж доби доступно 20 пакетів – тобто, 2000 МБ (2 ГБ).

Втім, ви можете заощадити та зовсім не користуватися 3G-інтернетом. У такому випадку оплата стягуватися не буде. Ви сплатите тільки за послуги, якими користувалися: пакети дзвінків і/або SMS.

Корисні поради

Якщо в кафе, готелі або парку є безкоштовний Wi-Fi – спілкуйтеся з друзями по Skype або WhatsApp, дивіться відео онлайн і завантажуйте фото в Instagram абсолютно безкоштовно.

Використовуйте пакетний мобільний інтернет в Європі тільки тоді, коли в цьому дійсно є необхідність. Наприклад, коли потрібно швидко забронювати номер в готелі або столик в ресторані, поки ви їдете в авто.

До речі, знімаючи номер в готелі через Booking.com, ви додатково отримуєте 300 грн на рахунок (для абонентів передплаченої форми обслуговування) або 60 безкоштовних хвилин на спілкування (для контрактних абонентів).

Два нюанси, про які необхідно знати

Перший нюанс – оплачений пакет мегабайтів має обмежений термін дії. У день підключення рівно о 23 годині 59 хвилин за Києвом мегабайти скасовуються. При цьому неважливо, коли був активований пакет: минулої ночі о 00.01 або хвилину тому, о 23:58.

Порада: якщо ви вже скористалися мобільним інтернетом для перевірки пошти або серфінгу по сайтах, «вичавлюйте» з пакета максимум. Щоб вистачило часу, краще активувати пакет у першій половині дня.

Другий нюанс – додатки можуть споживати трафік автоматично. Якщо не хочете оплачувати регулярні оновлення Skype, електронної пошти та інших програм, вимкніть цю функцію.
  • Для Android: зайдіть в Google Play, знайдіть у «Налаштуваннях» пункт «Оновлення додатків» та оберіть варіант «Ніколи» або «Тільки через Wi-Fi».
  • Для iOS: знайдіть у «Налаштуваннях» пункт «iTunes Store, App Store», оберіть «Автоматичні завантаження» та відключіть оновлення.

Ще один момент

Ми розділили весь світ на три тарифні зони. Більшість країн включено до першої групи, для якої встановлено тариф 0,35 грн за 1 МБ. Стільки коштуватиме інтернет в Єгипті, Німеччині, Албанії, Вірменії та багатьох інших державах.

У країнах другої тарифної групи інтернет-трафік коштує 0,50 грн за 1 МБ. У третій зоні вартість 50 КБ трафіку становить 6 грн. Якщо ви вирушаєте в круїз і будете користуватися інтернетом поза сушею, обмін мобільними даними подорожчає до 20 грн за 50 КБ.

Поділіться в коментарях – чи використовуєте ви мобільний інтернет у подорожах або відключаєте передачу даних до повернення додому?

28 Відповідей

Абонент знаходиться закордоном. Зараз у нього сімкарта київстар. Він знаходиться у роумінгу.

Питання чи буде з нього стягуватися плата якщо я телефонуватиму до нього через сервіс viber out?
Рівень користувача 8
Позначка +1
Если он будет использовать вай фай а не мобильные данные то нет. Если будет мобильные данные использовать то да.
Рівень користувача 8
Позначка +2
При обмене текстовыми сообщениями в приложениях Viber и WhatsApp не будут тарифицироваться мегабайты мобильного интернета.

Тарификация звонков будет на стандартных условиях роуминга, т.е вы будите оплачивать интернет тарифик.

https://kyivstar.ua/ru/mm/news-and-promotions/izmenenie-v-usloviyah-predostavleniya-uslug-v-rouminge-kievstar
Доброго дня. Як подивитися, чи мій телефон налаштований на користування інтернетом у роумінгу?
Рівень користувача 8
Позначка +5
@1999, раді вітати вас в нашій спільноті!

🤔у вас номер контрактної форми обслуговування, або передплаченої?
Вопросов много, а телефоны операторов тупо оключены, бубня про занятость линий! Если линия занята, то, почему не ставят в очередь как раньше??
Какие тарифы интернета будут действовать в Грузии? И как как подключить интернет в роуминге?
Рівень користувача 8
Позначка +2
Ничего подключать не нужно - всё автоматически.

Нужны только деньги на счету.В роуминге действует три платных услуги:


  1. SMS (Входящие бесплатно)
  2. Звонки (Дают минуты на входящие и исходящие, да, вы платите за входящие звонки)
  3. Интернет (Очевидно, пакет МБ)

Плата знімається за пакет послуг у день користування. Перевірити кількість використаних хвилин, МБ та SMS за день https://tel:%2A106%2A1%2A2%23Вот вам прайс-лист:


  1. 25 SMS за 25 грн
  2. 15 хвилин за 30 грн
  3. 100 МБ за 35 грн

Текстові повідомлення в Viber та WhatsApp – не тарифікуються (але пакет МБ все одно необхідно замовити).Детальніше дивіться тут
Спасибо за развёрнутый ответ)
Рівень користувача 8
Позначка +2
На всякий случай уточню, все три услуги действуют независимо друг от друга и являются дневными пакетами.

Т.е., даже если вы не потратили весь пакет, на следующий день вам необходимо будет преобрести его снова.
Скажіть, будь ласка, при виїзді за кордон картка для планшету працюватиме аналогічно в роумінгу як і на телефоні?

картка для інтернету. На планшеті буде інтернет?
Рівень користувача 8
Позначка +2
@Nenastiya, так, буде працювати. Рекомендую перевірити налаштування тут, в самому низу сторінки є детальні поради.
Рівень користувача 8
Позначка +2
@Shastlivyi dbonent KS, такая ситуация возможна, если есть большая нагрузка на контакт-центр. Есть альтернативные каналы: наш сайт, можете спросить общую информацию в нашем сообществе, оператор Онлайн Чата https://kyivstar.ua/uk/support.
я знаходжусь за кордоном і отримала бонусні 5000 мб інтернету. чи можу я безкоштовно використовувати їх в роумінгу, чи вони діють лише на території України?
Рівень користувача 8
Позначка +4
@Juki Мегабайты действуют только когда ваш номер регистрируется в сети Киевстар. В роуминге вы будете оплачивать интернет отдельно.
Как отключить предоставление пакета данных для телефона если я нахожусь в роуминге мне они не нужны есть вайфай
Рівень користувача 8
Позначка +2
Отключить LTE и передачу данных в роуминге
Отключал и передачу данных в роуминге и мобильный интернет пользовался только вайфай, а деньги все равно снимает
Рівень користувача 8
Позначка +5
@Alex_Alex, странно 🤔

Тут уже нужна индивидуальная проверка. Обратитесь, пожалуйста, к оператору Онлайн Чата https://kyivstar.ua/uk/support с указанием номера телефона. Консультант предоставит необходимые рекомендации, и, заодно, проверит почему снималась оплата.

Чи може діяти мобільний інтернет в Польщі

 

Рівень користувача 8
Позначка +2

Чому ні?

Рівень користувача 8
Позначка +2

@Slawik1245, так, буде працювати. У вас номер передплачений чи контрактний? 

Питання, як можна витратити 90мб за 1 хвилину в роумінгу, якщо вимкнені всі оновлення додатків, не було користування месенджерами, в один момент отримала 2 смс від Київстар: 

 

Рівень користувача 8
Позначка +2

@Tetiana-kvitka, деякі мобільні пристрої (смартфони, планшети, тощо) можуть самостійно оновлювати встановлене програмне забезпечення та ігри, а також подібні програми можуть працювати у фоновому режимі. :nerd:

как подключить роуминг , можно ли его использовать за границей, цена

Відповісти