Як записати телефонну розмову?


Рівень користувача 8
Позначка +5
  • Модератор
  • 13344 відповідей

Як записати розмову на мобільному телефоні?

Один з найпростіших способів записати розмову — увімкнути диктофон на смартфоні. Під час розмови розблокуйте екран і знайдіть внизу відповідну кнопку. Якщо вона не відображається, то поверніть виклик і в головному меню активуйте «Диктофон/Звукозапис».

У деяких стільникових телефонах можна налаштувати автоматичний аудіозапис вхідних дзвінків. Для цього потрібно відкрити «Телефон» (іконка з трубкою) і натиснути на три смужки або крапки (різні виробники використовують різні позначки). Далі оберіть «Налаштування» > «Запис викликів». Встановіть перемикач «Автоматичний запис» у режим «Увімкнено».

Якщо функція запису розмов на вашому смартфоні відсутня, можна ввімкнути гучний зв’язок і записати дзвінок на диктофон або будь-який інше пристрій з такою опцією. Також можна завантажити спеціальний додаток для запису дзвінків.

Додатки для запису телефонних дзвінків

Щоб не використовувати додаткові ґаджети, встановіть спеціальний додаток. Нижче — найпопулярніші програми для подібних завдань.

Для смартфонів на основі Android:

  • Automatic Call Recorder безкоштовна програма для автоматичного аудіозапису вхідних і вихідних дзвінків. Дозволяє не тільки записувати та прослуховувати розмови, але і робити позначки на дзвінках. Щоб зберігати записи в хмарі, потрібно під’єднати аккаунт Google Drive або Dropbox. Є Pro-версія з розширеними функціями.

  • Polis Callrecorder додаток записує розмови автоматично. Записи зберігаються в пам’яті телефону або на SD-карті. Їх також можна прослухати в головному меню програми.

Для iOS-пристроїв:

  • TapeACall один з найпопулярніших додатків для iPhone. Запис відбувається у фоновому режимі. Можна таємно записувати дзвінки будь-якої тривалості. Додаток створює тристоронню конференцію, де третя лінія використовується для запису розмови. Аудіо можна відправити поштою або через соціальні мережі, а також зберегти в хмарному сховищі. Програма платна, але є 7-денна безкоштовна пробна версія.

  • Int Call  додаток для «яблучних» девайсів. Щоб записати, необхідно відкрити програму та самостійно набрати номер.

Отже, щоб записати розмову, ви можете використовувати стандартні можливості телефону та спеціальні програми. Якщо виникли додаткові запитання, рекомендуємо пошукати відповіді на сайті.


5 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +3

Зауважу що запис розмови без згоди з боку іношого абонента заборонено законом.
31 стаття Конституції України та 301, 302, 306 Цивільного кодексу гарантує кожному громадянину таємницю листування, телефонних розмов, телеграфної та іншої кореспонденції. Проте телефонна розмова може бути записана за згодою особи, яка використовує засоби комунікації. Людина обов'язково має бути попереджена, давши згоду на фіксацію розмови з нею

Без відома особи запис може бути здійснений правоохоронними органами лише за ухвалою слідчого судді, щоб запобігти злочину чи отримати свідчення під час розслідування кримінальної справи

У разі порушення таємниці телефонної розмови настає кримінальна відповідальність за статтею 163 Кримінального кодексу України — порушення таємниці листування, телефонних розмов, телеграфної / іншої кореспонденції, що передається засобами зв'язку або через комп'ютер.
 

TapeACall — один з найпопулярніших додатків для iPhone. Запис відбувається у фоновому режимі. Можна таємно записувати дзвінки будь-якої тривалості. Додаток створює тристоронню конференцію, де третя лінія використовується для запису розмови. Аудіо можна відправити поштою або через соціальні мережі, а також зберегти в хмарному сховищі. Програма платна, але є 7-денна безкоштовна пробна версія.

А ця программа працює через закордонні номери, будьте уважні, Київстар гроші спише дуже швидко.
 

Int Call — безкоштовний додаток для «яблучних» девайсів. Щоб записати, необхідно відкрити програму та самостійно набрати номер.

А цей додаток зовсім не безкоштовний. Як і всі подібного роду додатки, бо всі вони працюєть через конференц-дзвінки. А отже за додаткову лінію треба платити.

Рівень користувача 8
Позначка +1

Людина обов'язково має бути попереджена, давши згоду на фіксацію розмови з нею

То Київстар можна посадити на бутилку, коли вони кажуть ваша розмова може бути записана, але не питають моєї згоди на запис?)

  • Int Call — безкоштовний додаток для «яблучних» девайсів.

Шо то ніфіга не безкоштовний, пані Хом’як ;)

Рівень користувача 8
Позначка +3

Людина обов'язково має бути попереджена, давши згоду на фіксацію розмови з нею

То Київстар можна посадити на бутилку, коли вони кажуть ваша розмова може бути записана, але не питають моєї згоди на запис?)

Я певен що в умовах обслуговування це все прописано.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@kikiwora, дякую за інтерес до теми і за доповнення :handshake_tone2:

Рівень користувача 8
Позначка +5

@KurwaMatj, трошки оновлю інформацію про додаток. Дякую :wink:

Відповісти