Як відновити видалені SMS?


Рівень користувача 8
Позначка +5
  • Модератор
  • 15186 відповідей

Випадково видалили важливе повідомлення із SIM-карти? Гарна новина — здебільшого, листування можна повернути. У нашій статті ми зібрали кілька способів для відновлення видалених SMS.

Легкі способи відновити видалені SMS без комп’ютера

Відновити можна тільки нещодавнє листування. Якщо в телефоні є папка «Видалені», проблем з відновленням не виникне. Вона працює за схемою «Кошика» на комп’ютері, де тимчасово зберігаються нещодавно видалені об’єкти. На жаль, не всі смартфони мають подібну функцію.

Ще один варіант — резервна копія (якщо вона є). Відправка листувань у бекап можлива на Android 8 і на всіх новіших версіях ОС. Для відновлення текстових повідомлень скиньте налаштування, а після перезавантаження ґаджета відновіть систему з резервної копії.

Також можна зберегти дані у хмарі. Файли зберігатимуться на віддаленому сервері з доступом як зі смартфона, так і з комп’ютера.

Як створити резервну копію на Android та iOS?

Для створення резервної копії використовуйте спеціальні програми. Один з найбільш популярних додатків на Android — SMS Backup & Restore. З його допомогою можна резервувати повідомлення, журнал дзвінків і MMS.

Для iPhone рекомендуємо використати сервіс iCloud. Для цього встановіть з’єднання з Wi-Fi-мережею, перейдіть в опцію «Налаштування», оберіть [ваше ім’я], а потім — «iCloud». Натисніть на розділ «Копія iCloud» і оберіть команду «Створити резервну копію».

Чи можна повернути листування у телефоні без резервної копії?

Відновити SMS-листування без бекапу допоможуть спеціальні програми. Найпопулярніші — MiniTool Mobile Recovery або Undeleter. Вони сканують смартфон, а потім ви можете обрати файли для відновлення. Головний недолік такі програми переважно платні.

Відновити повідомлення на телефоні можна за допомогою програм на ПК. Із цим завданням впораються:

  • Dr. Fone;

  • Mobkin Doctor;

  • Paraben Device Seizure.

Отже, щоб не втратити важливі повідомлення, подбайте про створення резервної копії або зберігайте листування в хмарі. Це гарантовано поверне листування у телефоні. Інакше доведеться використовувати складніші та дорожчі методи, щоб відновити видалені SMS.


2 Відповідей

В мене така проблема що мені приходила СМС на рахунок зняття грошей з рахунку но тепер данного СМС не має

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Daniel3310:thinking: всі можливі варіанти відновлення SMS вказані вище в статті. І це при умові, що повідомлення було видалено. 

Якщо це було інформаційне повідомлення, і ви пам’ятаєте приблизний час доставки, ви можете звернутись до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support з проханням продублювати текст SMS.

Відповісти