Вирішено

Відображення номеру "Київстар" в налаштуваннях мобільного телефону / Часовий пояс в налаштуваннях мобільного телефону

• Новачок
  • 1 відповідь

Доброго вам дня!
Номер телефону не відображається. Допоможіть вирішити цю проблему.

icon

Найкраща відповідь від Anita 17 December 2017, 12:21

Переглянути оригінал

49 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +5

@EscapismHM:thinking: уточніть, будь ласка, я вірно зрозуміла, ви вийняли SIM-карту з телефону, і в телефоні в налаштуваннях номер не відображується? 

Та ж сама проблема🥺

З часом виправлять напевно.

А номер відображався спочатку тому що фізична сім картка з цим номером була у слоті.

Після того як вийняти сім, номер пропаде і все..😡

Рівень користувача 8
Позначка +5

@AnnaLeon, відображення номера є функціоналом мобільного телефону, детальніше інформацію краще уточнити у виробника девайсу.

Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, чому номер мого телефону в налаштуваннях став іншим з вчорашнього дня? Я взагалі цей номер не знаю!Телефон бачить один номер, а мені телефонують на інший.

@Derkk 

Доброго дня. 

А телефон мобільний є різниці який використовувати, щоб номер вписати, чи потрібно пробувати який є в наявності? 

Private share запрацювало?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Derkk, дякую за зворотний зв’язок :hugging:

Позначка

@kikiwora , @Xomyak 

Дякую за поради!

Проблема вирішена.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Derkk, мушу погодитись з відповіддю @kikiwora :confused:

Позначка

Дякую за відповідь, kikiwora.

Піду шукати на своєму Samsung де можна прописати номер телефону. Але сімка не для планшету. Вона з основного мого номеру.

Рівень користувача 8
Позначка +3

Підскажіть, будь ласка, чи якийсь спосіб додати мій номер до SIM-карти у вигляді MSISDN?

Це звичайна прив`язка номера до SIM-картки.
Власно кажучи. сам номер на SIM-картці може бути записаним, а може й ні, але ви також можете внести його туди власноруч. Не контактом на SIM-картку, а через меню.
На iPhone це Налаштування > Телефон > Мій Номер

MSISDN - це підв`язка номера до картки з боку оператора.
Вона завжди є, окрім карток для планшету / модему, бо з них всеодно нікуди не телефонуватимуть.

Мені здається що ви користуєтесь саме такою карткою-парою, без можливості здійснення дзвінків.
Хоча записати свій номер, як вказано вище, туди все ж таки можна, але це не MSISDN.

Позначка

Вітаю!

Підскажіть, будь ласка, чи якийсь спосіб додати мій номер до SIM-карти у вигляді MSISDN?

Дякую.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Sopilka03:hugging:

Дивно, але оператори з технічного відділу так і не позвонили.
ьогодні вранці проблему вирішив самотужки: зайшов у властивості епл айді і до існуючого київстарного номеру, повторно додав той самий номер. Вийшло так, що у властивостях айді відображалося два ! однакових номери телефону. Після цього відімкнув аймесидж і фейстайм. Перезавантажив телефон. Далі влючив аймесидж і фейс тайм. зайшов у властивості стільнику і побачив, що номер телефону есімки уже відображається! Побачив також, що відправилася смска з активацією. Через кілька хвилин аймесидж активувався. Повторно зайшов у властивості епл айді і видалив один із двох номерів, який не був активний для аймесидж. Зараз наче все відображається коректно.

Причому другий день тиша. Куди писати, що робити, якось вкрай дивно)))

Тобто реєстрували звернення і казали, що наберуть із тех служби і тиша

Звертався двічі. І двічі з тех служби не відзвонюються. Зараз наберу ще раз. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Sopilka03, :thinking: дуже цікава ситуація. 
А ви вже звертались до оператора для індивідуальної перевірки і реєстрації технічної заявки на перевірку?

Тому й питаю, можливо варто повернутися до фізичної сімки, а київстар нехай вивчить цю проблему. 

Рівень користувача 8
Позначка +1

А коли ж він буде активований? В айді він доданий. Раніше з фізичною сімкою аймесидж з ним працював. Зараз процес активації триває 4 добу. Причому у перші дві доби знімало за відправку смски за кордон, -перевірка активації. 

Тут вже не підкажу, з активацією iMessage/FaceTime у Київстар часто трапляються проблеми, і дуже рідко щось в тому плані вирішується, на жаль.

А коли ж він буде активований? В айді він доданий. Раніше з фізичною сімкою аймесидж з ним працював. Зараз процес активації триває 4 добу. Причому у перші дві доби знімало за відправку смски за кордон, -перевірка активації. 

Рівень користувача 8
Позначка +1

4 день поспіль iMessage не може активуватися. Еплівська підтримка у чаті підказуввла, що «в ідеалі мав би відображатися номер». 

Номер буде відображатись тоді, коли на цьому номері буде активовано iMessage/FaceTime. Оскільки він не активований - номера немає))

Так має бути.

4 день поспіль iMessage не може активуватися. Еплівська підтримка у чаті підказуввла, що «в ідеалі мав би відображатися номер». 

Рівень користувача 8
Позначка +1

Так має бути.

Доброго дня! Тиждень тому перейшов з фізичнлї сімки на esim. Телефон iphone xr. Все працювало чудово, а головне відображався власний номер у розділі «стільникові дані». Коли додавав фізичну сімку іншого оператора, помітив, що київстарівський номер уже не відображається і його не можна додати «вручну». Інтернет працює, виклики також, але айфонівський аймесидж і фейстайм уже третю добу не може активуватися. Підозрюю, що це через те, що не відображається номер esim чи як? Що робити, переходити назад на фізичну есімку?  Виймав фізичну сімку, видаляв есімку, все встановлював відпочатку -результат той самий. Причому, повторюю, перших кілька днів номер наче відображався і все працювало коректно. 

Відповісти