Вирішено

Відображення номеру "Київстар" в налаштуваннях мобільного телефону / Часовий пояс в налаштуваннях мобільного телефону

Показати перший допис

49 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +1

Так має бути.

Так має бути.

4 день поспіль iMessage не може активуватися. Еплівська підтримка у чаті підказуввла, що «в ідеалі мав би відображатися номер». 

Рівень користувача 8
Позначка +1

4 день поспіль iMessage не може активуватися. Еплівська підтримка у чаті підказуввла, що «в ідеалі мав би відображатися номер». 

Номер буде відображатись тоді, коли на цьому номері буде активовано iMessage/FaceTime. Оскільки він не активований - номера немає))

А коли ж він буде активований? В айді він доданий. Раніше з фізичною сімкою аймесидж з ним працював. Зараз процес активації триває 4 добу. Причому у перші дві доби знімало за відправку смски за кордон, -перевірка активації. 

Рівень користувача 8
Позначка +1

А коли ж він буде активований? В айді він доданий. Раніше з фізичною сімкою аймесидж з ним працював. Зараз процес активації триває 4 добу. Причому у перші дві доби знімало за відправку смски за кордон, -перевірка активації. 

Тут вже не підкажу, з активацією iMessage/FaceTime у Київстар часто трапляються проблеми, і дуже рідко щось в тому плані вирішується, на жаль.

Тому й питаю, можливо варто повернутися до фізичної сімки, а київстар нехай вивчить цю проблему. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Sopilka03, :thinking: дуже цікава ситуація. 
А ви вже звертались до оператора для індивідуальної перевірки і реєстрації технічної заявки на перевірку?

Звертався двічі. І двічі з тех служби не відзвонюються. Зараз наберу ще раз. 

Тобто реєстрували звернення і казали, що наберуть із тех служби і тиша

Причому другий день тиша. Куди писати, що робити, якось вкрай дивно)))

Дивно, але оператори з технічного відділу так і не позвонили.
ьогодні вранці проблему вирішив самотужки: зайшов у властивості епл айді і до існуючого київстарного номеру, повторно додав той самий номер. Вийшло так, що у властивостях айді відображалося два ! однакових номери телефону. Після цього відімкнув аймесидж і фейстайм. Перезавантажив телефон. Далі влючив аймесидж і фейс тайм. зайшов у властивості стільнику і побачив, що номер телефону есімки уже відображається! Побачив також, що відправилася смска з активацією. Через кілька хвилин аймесидж активувався. Повторно зайшов у властивості епл айді і видалив один із двох номерів, який не був активний для аймесидж. Зараз наче все відображається коректно.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Sopilka03:hugging:

Позначка

Вітаю!

Підскажіть, будь ласка, чи якийсь спосіб додати мій номер до SIM-карти у вигляді MSISDN?

Дякую.

Рівень користувача 8
Позначка +3

Підскажіть, будь ласка, чи якийсь спосіб додати мій номер до SIM-карти у вигляді MSISDN?

Це звичайна прив`язка номера до SIM-картки.
Власно кажучи. сам номер на SIM-картці може бути записаним, а може й ні, але ви також можете внести його туди власноруч. Не контактом на SIM-картку, а через меню.
На iPhone це Налаштування > Телефон > Мій Номер

MSISDN - це підв`язка номера до картки з боку оператора.
Вона завжди є, окрім карток для планшету / модему, бо з них всеодно нікуди не телефонуватимуть.

Мені здається що ви користуєтесь саме такою карткою-парою, без можливості здійснення дзвінків.
Хоча записати свій номер, як вказано вище, туди все ж таки можна, але це не MSISDN.

Позначка

Дякую за відповідь, kikiwora.

Піду шукати на своєму Samsung де можна прописати номер телефону. Але сімка не для планшету. Вона з основного мого номеру.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Derkk, мушу погодитись з відповіддю @kikiwora :confused:

Позначка

@kikiwora , @Xomyak 

Дякую за поради!

Проблема вирішена.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Derkk, дякую за зворотний зв’язок :hugging:

@Derkk 

Доброго дня. 

А телефон мобільний є різниці який використовувати, щоб номер вписати, чи потрібно пробувати який є в наявності? 

Private share запрацювало?

Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, чому номер мого телефону в налаштуваннях став іншим з вчорашнього дня? Я взагалі цей номер не знаю!Телефон бачить один номер, а мені телефонують на інший.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@AnnaLeon, відображення номера є функціоналом мобільного телефону, детальніше інформацію краще уточнити у виробника девайсу.

Та ж сама проблема🥺

З часом виправлять напевно.

А номер відображався спочатку тому що фізична сім картка з цим номером була у слоті.

Після того як вийняти сім, номер пропаде і все..😡

Рівень користувача 8
Позначка +5

@EscapismHM:thinking: уточніть, будь ласка, я вірно зрозуміла, ви вийняли SIM-карту з телефону, і в телефоні в налаштуваннях номер не відображується? 

Відповісти