Увага! Актуальна інформація щодо відсутності покриття та тимчасових складнощів у роботі послуг.

Увага! Актуальна інформація щодо відсутності покриття та тимчасових складнощів у роботі послуг.
Рівень користувача 8
Позначка +3
Друзі, зима ☃ – пора року вередлива й час від часу підкидає погодні сюрпризи.
Ми, звісно, повсякчас працюємо над тим, щоб навіть у найлютішу хурделицю🌬 чи скажений снігопад ви могли дзвонити близьким та рідним, працювати в інтернеті або ділитися зимовими фото у мережі.
Але зима занадто темпераментна та непередбачувана. Тож, щоб покриття від Київстар завжди радувало вас якістю, нам потрібно проводити планові роботи на мережі.
Що це означає? А те, що інколи, ну дуже зрідка, ми будемо влаштовувати для вас «діджитал детокси». Такі планові роботи ми будемо виконувати, щоб уникнути аварій та інших халеп у мережі в майбутньому.
Втім, якщо, скажімо десь у Карпатах або на Чорноморському узбережжі, зима вирішить нам попсувати святковий настрій та влаштувати аварію, ми миттєво візьмемося її усувати. Тож просимо вас з розумінням поставитись до можливих складнощів зі зв’язком або доступом до інтернету. Просто знайте, ми турбуємось про вас🤗
Тож поки ви невдоволено будете перевіряти мережу, десь серед степу чи у горах вже працюватимуть наші спеціалісти🕴

Ви певне зацікавились, як же дізнаватися про такі незручності? Наші чарівні ельфи-модератори писатимуть найсвіжішу інформацію у коментарях до цього посту, щоб ви були в курсі останніх новин з «полів».

Спільнота Київстар бажає вам щасливих свят🥂, вітає з прийдешнім Новим роком🎄 та бажає не засмучуватись через дрібниці, адже ми про них подбаємо.

7 Відповідей

Рівень користувача 5
Позначка +1
Любі користувачі! У деяких абонентів передплаченого зв'язку з тарифом нової лінійки "Безлім Відео" та "Київстар Все разом. Смарт" відбувається тарифікація трафіку при використанні YouTube, який згідно з умовами цих тарифів не повинен списуватися з балансу. Авжеж, така ситуація приносить незручності, тому наші фахівці намагаються вирішити це питання якнайшвидше. Сподіваюся, незабаром зможете користуватися послугою повноцінно. Дякую за ваше терпіння та розуміння! ❤
Рівень користувача 5
Позначка +1
Сервіси послуги "СМАРТ-ГРОШІ". 💵У зв'язку з проведенням планових робіт відключені сервіси: Паріматч (Parimatch), БК 1ХВЕТ, Bazabet, Marathonbet, LeonGame, БК Олімп, Perfect Money EUR, Perfect Money USD, OKPAY USD, OKPAY EURO, OKPAY USD (телеграм-бот), AXECC, InvestingPRO, PTBanc, Payeer USD, Payeer EURO.
Наші інженери працюють над вирішенням цього питання. ⛑Вибачте за тимчасові незручності. 🙏🏼
Рівень користувача 5
Позначка +1
Шановні користувачі, абонентам з тарифами "Київстар все разом 85" і "Київстар все разом 65" можуть приходити помилкові повідомлення про зміну тарифу на "Київстар 3G + Онлайн".
Дане SMS було сформовано помилково. ✍🏽Вибачте за незручності!
Рівень користувача 5
Позначка +1
Друзі, у деяких абонентів можуть спостерігатися труднощі з доступом на російські сервери в додатку World of Tanks: Blitz. При цьому, на інші сервери доступ є.
Інженери вже вирішують це питання. ☝🏼Щиро дякую за терпіння! 🌞
Рівень користувача 5
Позначка +1
Друзі, тимчасово немає можливості замовити суму 100 грн за послугою "Екстра гроші" в роумінгу, інші суми доступні. На території України послуга працює в штатному режимі. Дякую за розуміння! 🤗
Рівень користувача 3
Позначка +1
Шановні користувачі, тимчасово не працює перевірка швидкості на сайті http://st.kyivstar.net/. Це враховується при зверненнях стосовно складнощів, пов'язаних зі швидкістю. 🤓
Рівень користувача 5
Позначка +1
Шановні користувачі! Зараз спостерігаються складнощі зі швидкістю інтернет-з'єднання. Інформація передана інженерам для усунення. У деяких абонентів передплати некоректно встановилося обмеження швидкості інтернет, при цьому абонент не використав ліміт трафіку, який за умовами тарифу обмежує швидкість інтернету.
Приношу свої щирі вибачення 🤓 Якнайшвидше вирішать ситуацію.

Відповісти