Телефонія. Складнощі під час здійснення вихідних дзвінків на номери Київстар

Показати перший допис

143 Відповідей

Суми, те ж саме

Зранку не маю можливості дзвонити, говорить немає грошей на рахунку. Поповнила рахунок через приват 24, гроші так і не прийшли. Перевірити рахунок не можу, видає помилку. Ця проблема не тільки з моєю сімкою, рідні та близькі також не можуть здійснювати дзвінки на київстар на інші оператори телефонує. 

Що це таке?! Надайте пояснення.

Рівень користувача 4

У Львові запрацював зв'язок, правда на деякі номери дає набрати, на інші досі повідомлення звучить про нестачу коштів. 

Рівень користувача 1

Що це таке дивне робиться? Не можу подзвонити, говорить недостатньо коштів на рахунку. Не можу перевірити рахунок по номеру *111#, видає помилку запиту.  Один раз з великими проблемами добився на 466, де отримав відповідь, що на рахунку більше 200 гривень. Після цього я на номер 466 дозвонитись більше не зміг. На міжнародний номер додзвонитись не можу - скидає. Програма Мійкиївстар на телефоні не запускається - не може зв’язатись з сервером, в мій київстар зайти через браузер не вдається, як і на основний сайт київстар. Що це таке?

Рівень користувача 1

Киев - Тоже не работает связь

Недостатньо коштів на рахунку при поповненому тарифному плані і на службу підтримки не дозвонися.З ранку без зв'язку  Київстар дайте коментар👎👎👎

Рівень користувача 1

День добрый! Я плачу по тарифу 300 грн/мес за безлим. Сегодня не возможно позвонить никуда, мол "недостаточно средств на счёте", как так? Недели 2 назад только оплатила этот месяц! При этом сегодня слышала такие жалобы от многих по посёлку - Шевченково Харьковская обл. Это явно какие-то проблемы с вашей сетью, хотелось бы узнать как скоро их разрешат? 

Рівень користувача 1

Адміністрація - можете прокоментувати. Яка ситуація? Коли зв’язок відновиться? 

Рівень користувача 1

Тоже саме

Рівень користувача 8
Позначка +5

@IraVdovenko, технічний відділ докладає всіх зусиль для оперативного вирішення ситуації :pray_tone2:

Тарифний пакет надано,кошти оплачені,а зв'язок не надається за недостатністю коштів на рахунку. В чому проблема?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Sts2811, @Karaban25, мені дуже прикро, але на сьогодні спостерігаються такі складності: при здійсненні вихідного дзвінка на номер абонента Київстар звучить інформація "Недостатньо коштів для здійснення дзвінка".

Просимо вибачення за тимчасові незручності, технічний відділ докладає всіх зусиль для оперативного вирішення ситуації.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Tanya1982, @Sofiia, @OksanaZhuravleva, @Yura5012, @Sydoruk280884, будь ласка, ознайомтесь з першим дописом теми :pray_tone2:

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Ksenya14, @Kovtun Oksana, @Vacul, @Alteant, @Yulianovachuk, @Marija Semenyshyn, @Denis Avramenko, @victorking, @1goxe_plameniak1, @Oksana Sava, @lostnamer, мені дуже прикро, але на сьогодні спостерігаються такі складності: при здійсненні вихідного дзвінка на номер абонента Київстар звучить інформація "Недостатньо коштів для здійснення дзвінка".

Просимо вибачення за тимчасові незручності, технічний відділ докладає всіх зусиль для оперативного вирішення ситуації.

Рівень користувача 1

Доброго дня. Коли будуть усунені технічні несправності? Щомісяця сплачую 400грн і весь ранок без зв’язку - дуже дивно і неприємно

Чернівці, така сама ситуація, по ходу збій по всій Україні😟

Рівень користувача 1

Одесская область.
Та же проблема.
Ни позвонить, ни в приложение зайти, оператор недоступен ни в каком виде.
Мало того, 20грн зависли непонятно где и на счет не поступили

Рівень користувача 1

Могилів-Подільський теж. Якість послуг Києвстара незадовільна. В службу підтримки дозвонитися, щоб отриматти будь-яку інформацію, неможливо.

Рівень користувача 1

З 02.02.2022 різко погіршилась якість зв’язку Києвстар. Здійснити дзвінок в мережі неможливо. Автовідповідач говорить, що недостатно коштів, хоча кошти на рахунку є. Дозвонитися оператору теж неможливо. До речі меню 466 зроблено край недружелюбно. Щоб дочекатись потрібної цифри для розмови з оператором потрібно прослухати кучу нікому не потрібної інформації. Смартфон зависає при наборі сервисних номерів. Невже Києвстар тільки може постійно підвищувати тарифні плани, не надаваючи при цьому якісних послуг?

Рівень користувача 1

Киев - связь восстановлена 15 мин. назад. Спасибо.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@NataliOsypchuk, @Yana1308, @NataFor, @DmitryF, технічний відділ докладає всіх зусиль для оперативного вирішення ситуації.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@lostnamer, дякую вам за зворотний зв’язок :pencil2:

Рівень користувача 1

Xomyak. спасибо, уже работает, деньги зашли, но качество связи оставляет желать лучшего.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@NataFor, уточніть, будь ласка, де ви знаходитесь? Одеська область, в якому населеному пункті? 

Рівень користувача 1

@Xomyak, г.Белгород-Днестровский и с.Шабо

Відповісти