Телефонія. Складнощі під час здійснення вихідних дзвінків на номери Київстар

Показати перший допис

143 Відповідей

Рівень користувача 4

просто Компанії треба трошки грошей на день Валентина

Мабуть якийсь збій у системі… Зараз у всіх така ситуація, хоча ще до 9 ранку можна було дзвонити, а зараз неможливо, та зайти на мій київстар також неможливо

Думаю це масово так як за останній день з десяток людей знаю з тикими проблемами.

Позначка

Така сама історія

І дууууже не в тему!

Рівень користувача 4

що характерно у декого (1 з 4) працює
кажуть якщо наполегливо намагатись то можна пробитись

Рівень користувача 1

Что происходит??за выходные кинула на Киевстар 450 грн, абон-плата проплачена?Сегодня сутра на счету нет денег и мой номер не идентифицируется. 466 выбивает и говорят “невірно набраний номер”.

Рівень користувача 3

Нікуди не можливо дозвонитись говорить нема грошей і так у всієї родини. Пакети поповнені що за фігня. 

Рівень користувача 4

Намагаючись зателефонувати, чую: недостатньо коштів на рахунку,хоч 27.01 була оплата тарифного плану. Набрати оператору також не можу, комбінація *112# - збій вибиває

Рівень користувача 1

Не працюють послуги

Аналогічна проблема.

Пробувала зателефонувати, кажуть відсутні кошти на рахунку, проплачено ще до 13.02. Мені можуть зателефонувати, я даже рахунок не можу перевірити, і зайти в мійкабінет не можу, ні з компа ні з телефону… Що сталося?

Тернопіль. Те саме.

Рівень користувача 4

Така сама історія

І дууууже не в тему!

кажуть можна пробитись, якщо наполегливо намагатись, з 3-4 спроби 

Рівень користувача 2
Позначка +1

Зачем столько однотипных сообщений? Ведь лучше залайкать такую же тему,а то где-то ответят,а из за єтих обращений на форуме этого многие не увидят

Запоріжжя також

Певно стався збій в системі, не можливо нікому подзвонити. Кажуть недостатньо коштів на рахунку, хоча по тарифу оплата пройшла в неділю. Ще поповнила рахунок, все рівно нікуди не можу подзвонити 

Рівень користувача 1

Львів

Аналогічна ситуація

Оператори не відповідають, служба підтримки також

Рівень користувача 1

З ранку не можу здійснити дзвінок. Оператор повідомляє про відсутність коштів на рахунку, але 28.01.2022 абонплата знята. На 466 не можливо додзвонитись. Що відбувається? Це лише у мене проблема чи є інші.

Франківськ, теж

Доброго дня. Чому не працює додаток Мій Київстар,  не можна перевірити рахунок та з залишок мегабайтів? Вінниця.

Рівень користувача 1

Добрий день. сьогодні взагалі немає можливості дзвонити, говорить, що недостатньо коштів. вчора поповнила рахунок, нарахували пакет послуг (смс прийшло) і гроші знялись. вчора після обіду дзвонила і все було добре. сьогодні від ранку не можу подзвонити і превірити свій рахунок. в кабінет Мій Київстар також зайти не можу. до оператора дзівки збиваються. як вирішити проблему? нікуди не виїжала і не міняла місця перебування.

Рівень користувача 1

Ужас просто! Допотопный век! С самого утра не могут ничего сделать? Уже второй час невозможно ни до кого дозвониться! Срываются встречи! Хоть беги и покупай другой стартовый пакет! 

Рівень користувача 1

Не працюють сервіси Київстар, ні сайт, ні додаток, ні дзвінки...

Дніпро теж

така сама зранку ситуація.

18 січня було знято абонплату. ще поповнила зранку кошти додатково , гроші зняло (але сервіс не показує нічого)

але дзвінок зараз - пішов 

Відповісти