Вирішено

Складнощі з відправкою SMS

Рівень користувача 1
  • Новачок
  • 0 відповідей

Тариф проплачений, дзвінки проходять, але смс не відправляються. Чому?

icon

Найкраща відповідь від Stas 15 October 2017, 07:38

Переглянути оригінал

260 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Yaryna1000, в першу чергу приношу вибачення за те, що на сторінках Спільноти тривалий час не надавалась “реакція” на ваш коментар.

Ознайомтесь, будь ласка, з найкращою відповіддю в “шапці” теми. 

Відправка смс хибна не можу відправити смс

Рівень користувача 3
Позначка +1

@Valentyn Korol, якщо повідомлення не надсилається тільки на один номер і ви вказуєте його в правильному форматі, це означає що складності є на номері одержувача.

Рівень користувача 8
Позначка +1

Чому я не можу відправити sms своїй колишній

Дайте їй спокій)

Позначка

Чому я не можу відправити sms своїй колишній, коли я знаю, що вона мене не заблокувала? Тобто, іноді повідомлення до неї доходять, а іноді ні? Чому так трапляється ? Доречі, дозвонится я до неї можу , гроші для відправки повідомлень також є... :frowning2::sob:

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Anna Panchenko:thinking: перевіряли в налаштуваннях телефону (налаштуваннях SMS), номер SMS-центру? Повинен бути вказаний такий: +380672021111

Гроші за повідомлення знімає, але не відправляє !!!!! Пише помилка 28.  В налаштуваннях все вірно, після перезавантаження нічого не змінилося.!!!!

Рівень користувача 8
Позначка +5

@palikash, SMS-пакет используется для отправки сообщений на номера Киевстар и других мобильных операторов Украины. SMS на короткие номера тарифицируются отдельно, в зависимости от номера на который вы отправляете сообщение 

Стоимость SMS на короткий номер 2909 - 1 грн. На счету достаточно средств? 

Мне нужно отправить sms на короткий номер 2909. В моем пакете нет услуги sms. Я купил пакет 150 sms - за 25 грн. Но sms  не проходит. Почему?

Рівень користувача 6
Позначка

@kostpolt, шкода, що так сталось:slight_frown:

Дякую, там правда може бути заповнена пам’ять смс на телефоні. Але перевірити важко, бо він десь вчора телефон посіяв...

Рівень користувача 6
Позначка

@kostpolt, якщо повідомлення не надсилається на один номер і ви вказуєте його в правильному форматі, це означає що складності на номері одержувача. З якоїсь із причин він не може приймати повідомлення.
Наприклад:
- увімкнено блокування СМС
- складності в мережі одержувача
- черга СМС.

У мене ще краще: на один номер (Vodafone) смс не відправляються, хоча раніше було все нормально. Пише: Не удалось отправить сообщение через KYIVSTAR. Ошибка 8.

На всі інші номери, включаючи номери Vodafone все відправляється.

Рівень користувача 6
Позначка

@Maksim228 ,  в першу чергу  необхідно перевірити наявність  бонусних смс або грошей на рахунку для відправки повідомлень.   Якщо є кошти/бонусні смс, а послугою не вдається скористуватись, зверніться до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support  для перевірки.

Рівень користувача 1

Я не могу никому отправлять смс. Что мне делать?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Zayac:thinking: возможно по номеру подключены дополнительные платные услуги, потому денег на отправку SMS и не хватило. 
Посмотреть затраты вы можете в личном кабинете системы самообслуживания “Мой Киевстар”. Раздел “Затраты и платежи” - “Детализация затрат”. 

Да, хотя совсем недавно этих денег хватало.

Позначка +1

@Zayac, :thinking: полагаю, это связано с нехваткой денег.

Спасибо за ответ, но проблема оказалась в деньгах.

Рівень користувача 8
Позначка +1

@Zayac а вы случайно в инженерное меню телефона не заходили? Через него можно случайно удалить номер смс-центра.

Три телефона и три симки Киевстар, а смс не работает только звонки, почему ведь пару месяцев назад всё было нормально? (тарифы Безлим Соцсети).

Рівень користувача 8
Позначка +5

@mimike0929:thinking: в ваш тарифний план входять SMS? Якщо ні, коштів на рахунку достатньо для відправки? 

Чому я не можу відправити смс? Взагалі нікому!

Рівень користувача 8
Позначка +5

@MashaL:thinking: ви вже звертались до оператора для вирішення цього питання? 

А что за тарифный план? В него включены смс в счет абонплаты? Если нет, то должна быть сумма для оплаты смс (или пакета смс).
Если же входит в тариф, то в настройках сообщений проверьте номер смс-центра +380672021111 (должен быть такой).

В мене Z-тариф, мають бути безкоштовні SMS, номер смс-центра такий, а SMS всерівно невідправляються 

Тариф проплачен, звонки проходят но смс не отправляются

Відповісти