Вирішено

Складнощі з відправкою SMS

Рівень користувача 1
  • Новачок
  • 0 відповідей

Тариф проплачений, дзвінки проходять, але смс не відправляються. Чому?

icon

Найкраща відповідь від Stas 15 October 2017, 07:38

Переглянути оригінал

258 Відповідей

Рівень користувача 6
Позначка

@kostpolt, шкода, що так сталось:slight_frown:

Мне нужно отправить sms на короткий номер 2909. В моем пакете нет услуги sms. Я купил пакет 150 sms - за 25 грн. Но sms  не проходит. Почему?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@palikash, SMS-пакет используется для отправки сообщений на номера Киевстар и других мобильных операторов Украины. SMS на короткие номера тарифицируются отдельно, в зависимости от номера на который вы отправляете сообщение 

Стоимость SMS на короткий номер 2909 - 1 грн. На счету достаточно средств? 

Гроші за повідомлення знімає, але не відправляє !!!!! Пише помилка 28.  В налаштуваннях все вірно, після перезавантаження нічого не змінилося.!!!!

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Anna Panchenko:thinking: перевіряли в налаштуваннях телефону (налаштуваннях SMS), номер SMS-центру? Повинен бути вказаний такий: +380672021111

Позначка

Чому я не можу відправити sms своїй колишній, коли я знаю, що вона мене не заблокувала? Тобто, іноді повідомлення до неї доходять, а іноді ні? Чому так трапляється ? Доречі, дозвонится я до неї можу , гроші для відправки повідомлень також є... :frowning2::sob:

Рівень користувача 8
Позначка +1

Чому я не можу відправити sms своїй колишній

Дайте їй спокій)

Рівень користувача 3
Позначка +1

@Valentyn Korol, якщо повідомлення не надсилається тільки на один номер і ви вказуєте його в правильному форматі, це означає що складності є на номері одержувача.

Відповісти