Вирішено

Системне повідомлення "Цей номер не обслуговується" / "Цей номер не є дійсним"/"Ви дзвоните агресору, нагадайте йому про це. Україна переможе"

Рівень користувача 1
Доброго дня! підскажіть будь ласка, якщо про наборі номера абонента Київстар автоответчик говорить що "номер не обслуговується". Я можу дізнатись які можуть бути причини такого? Ще декілька днів назад номер був діючий. Чи можливо що власник даного номера зараз знаходиться за кордоном, і тому номер не обслуговується? Дякую
icon

Найкраща відповідь від Xomyak 5 May 2018, 18:10

Переглянути оригінал

74 Відповідей

Рівень користувача 6
Позначка +1
@ruslife раді вітати у нашій спільноті, в нашій мережі такого повідомлення немає, як ви написали.
Якщо телефонуєте на номер Київстар і чуєте що Вхідні дзвінки заблоковані, це вказує на те, що його сім реєструється в мережі закордоного оператора зв'язку, і на його рахунку недостатня сума коштів для його прийняття.
Його номер може бути заблоковано, за власним бажанням, або встановлено переадресацію викликів на інший номер, який некоректний або не працює, тому також можете чути таку інформацію при дзвінку .

Якщо набираєте на номер іншого мобільного оператора або міський номер, ситуація може бути пов'язана з самим номером
Рівень користувача 1
@MrShafranek, 🤔 нужно сначала понять, почему звучит это системное объявление. Есть несколько вариантов:
-это новый стартовый пакет и SIM-карта еще не активна в биллинговой системе Компании (таким образом это будет скорее не восстановление, а активация нового номера);
-номер недействителен (блокировка службой безопасности "Киевстар", в этом случае можно подать заявку на возможность восстановления через оператора / номер в процессе аннулирования из биллинговой системы, в этом случае также можно обратиться к оператору для проверки возможности восстановления);
-абонент в роуминге и номер не зарегистрирован в сети заграничного оператора (в этом случае нужно просто зарегистрироваться в сети).

Спасибо за развёрнутый ответ, судя по всему, тут либо второй, либо третий вариант! Возьму сим карту и подойду в один из центров обслуживания.
Рівень користувача 1

@NataLysenkoo, можливо, що на вашому номері встановлено переадресацію на некоректний/неіснуючий номер. Спробуйте набрати на телефоні комбінацію #002 і виклик (відключення переадресації) і протестувати дозвон на ваш номер.

Дякую за допомогу!

Ви були праві. Відмінила усі переадресації через  ##002# і порядок.

Рівень користувача 8
Позначка +1

Якщо номер не був перевипущений після закінчення сроку активації, його можливо реактивувати ?

Я маю із своїх загублених такий номер на прикладі мтс, був загублений в 2015 році, ні разу не був перевипущений оператором за 7 років, як бачете таке можливо)

З особистого досвіду скажу, що Водафон і Лайф дуже лояльні до протермінованих карт. Мав досвід з протермінованими картами Водафона на 1 рік, і деякі активовувались без проблем (на диво), а деякі буквально 1 місяць були протерміновані і не хотіли “заводитись”.

Лайф пішов ще далі, і навіть публікує на сайті список карт з серійними номерами, які вже багато років протерміновані, і тільки зараз вони надумались їх деактивувати, бо закінчується номерний фонд Лайфа.

Київстар з них всіх найбільш пунктуальний і негуманний) Працівники магазинів відкривають пакети і вручну активовують сім-карти за декілька днів до закінчення терміну “придатності”, тому що знають що опівночі карета перетвориться в гарбуз))

Рівень користувача 8
Позначка +5

@savagemaxx, для уточнення інформації (статусу номеру і т.д.) будь ласка, зверніться до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support із зазначенням номерів телефонів. 

Рівень користувача 1
Позначка

@savagemaxx, для уточнення інформації (статусу номеру і т.д.) будь ласка, зверніться до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support із зазначенням номерів телефонів. 

Добре, дякую.

Рівень користувача 8
Позначка +1
Або зайшов в мінуса на роумінгу
Рівень користувача 8
Позначка +4
Если я звоню на номер телефона и мне отвечают "номер не є дійсний" что это может быть?
1. Закончился срок действия
2. Номер еще не активирован
3. Номер заблокирован
Рівень користувача 8
Позначка +3

Если я звоню на номер телефона и мне отвечают "номер не є дійсний" что это может быть?1. Закончился срок действия
2. Номер еще не активирован
3. Номер заблокирован

Дополню

@B_Ludmila
4. Одна из перечисленных причин выше + вам звонили с какой-либо интернет системы с подвязкой номера. Например, Skype, где вы можете включить опцию отображения своего номера в качестве идентификатора звонящего и таким образом названивать другим людям как бы со своего номера, но на самом деле нет. Сам номер после такой привязки может быть уже неактивным, но это не важно, потому что система его помнит. И более того, его даже могут пустить в повторное использование и таким образом названивать с чужого номера.
5. У абонента установлена безусловная переадресация на один из номеров пунтов 1-3.
Рівень користувача 3
Позначка +1

@NataLysenkoo, можливо, що на вашому номері встановлено переадресацію на некоректний/неіснуючий номер. Спробуйте набрати на телефоні комбінацію #002 і виклик (відключення переадресації) і протестувати дозвон на ваш номер.

Рівень користувача 1

Если я звоню на номер телефона и мне отвечают "номер не є дійсний" что это может быть?

Как проверить и как активировать ? Дочь в школу ушла и никто дозвониться не может...

При здійсненні дзвінку на номер, каже "Цей номер не є дійсним". Чи можливо, якщо я вкажу номер, перевірити причину такого повідомлення для цього конкретного номера(заборгованість, пошкодження СІМ-карти тощо) ?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Pan_Dmitriy, якщо виникнуть додаткові питання, звертайтесь :hugging:

Рівень користувача 8
Позначка +5

@gavaig, зверніться, будь ласка, до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support із зазначенням номера телефону. Консультант перевірить ситуацію за номером.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@androso1328, на жаль, ні :disappointed_relieved:

Я вже й оператора змінив!

вони місяць кормили мене,що для вирішення даної проблеми їм потрібно більше часу

А як знайомий потім пояснив вони мене заблокували! Чесно в голові не вкладається такі дії…

при цьому вихідні дзвінки я міг здійснювати Інтернет  працював

залишок коштів не повернули сказали, що вони списалися з мене це якби в мене був борг то поки я його не погасив то вони мене не перевели на іншого оператора…

якось так🤪

Добрый день, почему мою сим-карту вдруг заблокировали и на ней теперь нет связи?! Если на нее звонить, то сообщается, что "Цей номер не є дійсним"! Пожалуйста, разблокируйте ее, мне нужен этот номер для работы, причем срочно!
Рівень користувача 8
Позначка +2
@Natali21, напишите свой номер мне в личные сообщения, пожалуйста.
Рівень користувача 8
Позначка +5

@Srm:open_mouth: неприємна ситуація. 
Дякую вам за зворотний зв’язок. І, шкода, що ви вже не користувач нашої мережі….

Рівень користувача 1
Добрый вечер, можно ли восстановить номер при звонке на который система оповещает что "Цей номер не є дійсним"?!
Рівень користувача 1
Позначка

Вітаю, маю стартові пакети діджус та київстар, вони нові і ніколи не були активовані, коли телефоную на їхні номера то говорить що "номер не обслуговується" чи можливо активувати їх в тому випадку коли номер, що закріплений за пакетом не був перевипущений жодного разу?

Рівень користувача 1
Позначка

Вітаю, маю стартові пакети діджус та київстар, вони нові і ніколи не були активовані, коли телефоную на їхні номера то говорить що "номер не обслуговується" чи можливо активувати їх в тому випадку коли номер, що закріплений за пакетом не був перевипущений жодного разу?

Доповнення:

Срок активації цих стартових пакетів закінчився в 2014-2015 роках, деякі з них ніколи не відкривались, деякі відкривались але с холдера навіть не діставались, ніякого контакту з телефоном не мали.

Рівень користувача 8
Позначка +1

Возможно стоит переадресация на номер который не существует. Попробуйте отменить все переадресации ##002# вызов

Рівень користувача 8
Позначка +1

Срок активації цих стартових пакетів закінчився в 2014-2015 роках, деякі з них ніколи не відкривались, деякі відкривались але с холдера навіть не діставались, ніякого контакту з телефоном не мали.

Запийте водою)
Після вичерпання терміну “придатності” ще протягом 1-3 місяців (залежно від оператора) можна активувати сім-карту. В Вашому випадку пройшло 7 років, цей номер вже напевно по третьому колі перевипущений))

Рівень користувача 1
Позначка

Запийте водою)
Після вичерпання терміну “придатності” ще протягом 1-3 місяців (залежно від оператора) можна активувати сім-карту. В Вашому випадку пройшло 7 років, цей номер вже напевно по третьому колі перевипущений))

Якщо номер не був перевипущений після закінчення сроку активації, його можливо реактивувати ?

Я маю із своїх загублених такий номер на прикладі мтс, був загублений в 2015 році, ні разу не був перевипущений оператором за 7 років, як бачете таке можливо)

Відповісти