Вирішено

Системне повідомлення "Цей номер не обслуговується" / "Цей номер не є дійсним"/"Ви дзвоните агресору, нагадайте йому про це. Україна переможе"

Рівень користувача 1
Доброго дня! підскажіть будь ласка, якщо про наборі номера абонента Київстар автоответчик говорить що "номер не обслуговується". Я можу дізнатись які можуть бути причини такого? Ще декілька днів назад номер був діючий. Чи можливо що власник даного номера зараз знаходиться за кордоном, і тому номер не обслуговується? Дякую
icon

Найкраща відповідь від Xomyak 5 May 2018, 18:10

Переглянути оригінал

74 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +1

Возможно стоит переадресация на номер который не существует. Попробуйте отменить все переадресации ##002# вызов

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Srm:thinking: я вірно розумію, що ви телефонуєте на інший номер і постійно чуєте таке повідомлення? 
Або це до вас телефонують?

Доброго дня

Коли до мене дзвонять!

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Srm:thinking: ви вже звертались до оператора з цією проблемою?

Рівень користувача 2
Позначка

Доброго дня

Коли до мене дзвонять!

Поставте переадресацію, якщо недоступний на цей номер +380672071003 і буде казати: зараз нажаль відсутній зв'язок з вашим абонентом і т.д. в знайомого таке було.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@roman_v, а як це допоможе? :confused:
Проблема в тому, що користувач не отримує дзвінки, а не в тому, яке системе повідомлення звучить. 

Я вже й оператора змінив!

вони місяць кормили мене,що для вирішення даної проблеми їм потрібно більше часу

А як знайомий потім пояснив вони мене заблокували! Чесно в голові не вкладається такі дії…

при цьому вихідні дзвінки я міг здійснювати Інтернет  працював

залишок коштів не повернули сказали, що вони списалися з мене це якби в мене був борг то поки я його не погасив то вони мене не перевели на іншого оператора…

якось так🤪

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Srm:open_mouth: неприємна ситуація. 
Дякую вам за зворотний зв’язок. І, шкода, що ви вже не користувач нашої мережі….

Рівень користувача 1

Номер Київстар в особистому користуванні більше двох років.                                                                    Абонплата знімається регулярно.
Останні пів року якщо я не відповідаю на дзвінок після 7 гудків Оператор повідомляє що: 
“Номер за яким ви телефонуєте тимчасово не обслуговується”.

Як вимкнути Системне повідомлення? 
Куди звернутись з цим питанням?

Додзвонитись до Оператору - місія з ряду неможливих :(

Рівень користувача 3
Позначка +1

@NataLysenkoo, можливо, що на вашому номері встановлено переадресацію на некоректний/неіснуючий номер. Спробуйте набрати на телефоні комбінацію #002 і виклик (відключення переадресації) і протестувати дозвон на ваш номер.

Рівень користувача 1

@NataLysenkoo, можливо, що на вашому номері встановлено переадресацію на некоректний/неіснуючий номер. Спробуйте набрати на телефоні комбінацію #002 і виклик (відключення переадресації) і протестувати дозвон на ваш номер.

Дякую за допомогу!

Ви були праві. Відмінила усі переадресації через  ##002# і порядок.

Рівень користувача 1
Позначка

Вітаю, маю стартові пакети діджус та київстар, вони нові і ніколи не були активовані, коли телефоную на їхні номера то говорить що "номер не обслуговується" чи можливо активувати їх в тому випадку коли номер, що закріплений за пакетом не був перевипущений жодного разу?

Рівень користувача 1
Позначка

Вітаю, маю стартові пакети діджус та київстар, вони нові і ніколи не були активовані, коли телефоную на їхні номера то говорить що "номер не обслуговується" чи можливо активувати їх в тому випадку коли номер, що закріплений за пакетом не був перевипущений жодного разу?

Доповнення:

Срок активації цих стартових пакетів закінчився в 2014-2015 роках, деякі з них ніколи не відкривались, деякі відкривались але с холдера навіть не діставались, ніякого контакту з телефоном не мали.

Рівень користувача 8
Позначка +1

Срок активації цих стартових пакетів закінчився в 2014-2015 роках, деякі з них ніколи не відкривались, деякі відкривались але с холдера навіть не діставались, ніякого контакту з телефоном не мали.

Запийте водою)
Після вичерпання терміну “придатності” ще протягом 1-3 місяців (залежно від оператора) можна активувати сім-карту. В Вашому випадку пройшло 7 років, цей номер вже напевно по третьому колі перевипущений))

Рівень користувача 1
Позначка

Запийте водою)
Після вичерпання терміну “придатності” ще протягом 1-3 місяців (залежно від оператора) можна активувати сім-карту. В Вашому випадку пройшло 7 років, цей номер вже напевно по третьому колі перевипущений))

Якщо номер не був перевипущений після закінчення сроку активації, його можливо реактивувати ?

Я маю із своїх загублених такий номер на прикладі мтс, був загублений в 2015 році, ні разу не був перевипущений оператором за 7 років, як бачете таке можливо)

Рівень користувача 1
Позначка

Запийте водою)

Якщо номер не був перевипущений після закінчення сроку активації, його можливо реактивувати ?

Я маю із своїх загублених такий номер на прикладі мтс, був загублений в 2015 році, ні разу не був перевипущений оператором за 7 років, як бачете таке можливо)

Не дописав:

Деякі із цих сім карт, що я маю також не були перевипущені оператором жодного разу, після закінчення сроку дії, но мені здається що номера сім карти попросту вже анульовані і не мають змоги реактивуватися, більше всього, шо так і є.

Рівень користувача 8
Позначка +1

З особистого досвіду скажу, що Водафон і Лайф дуже лояльні до протермінованих карт. Мав досвід з протермінованими картами Водафона на 1 рік, і деякі активовувались без проблем (на диво), а деякі буквально 1 місяць були протерміновані і не хотіли “заводитись”.

Лайф пішов ще далі, і навіть публікує на сайті список карт з серійними номерами, які вже багато років протерміновані, і тільки зараз вони надумались їх деактивувати, бо закінчується номерний фонд Лайфа.

Київстар з них всіх найбільш пунктуальний і негуманний) Працівники магазинів відкривають пакети і вручну активовують сім-карти за декілька днів до закінчення терміну “придатності”, тому що знають що опівночі карета перетвориться в гарбуз))

Рівень користувача 8
Позначка +5

@savagemaxx, для уточнення інформації (статусу номеру і т.д.) будь ласка, зверніться до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support із зазначенням номерів телефонів. 

Рівень користувача 1
Позначка

@savagemaxx, для уточнення інформації (статусу номеру і т.д.) будь ласка, зверніться до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support із зазначенням номерів телефонів. 

Добре, дякую.

Скажіть мені будьласка, чому коли в мене вимкнений телефон, телефонуюча мені людина чує наступне - "Ви телефонуєте агрессору... і таке інше..."

Чому та за що?🤔

Чого поганого я зробив?

Рівень користувача 8
Позначка +1

Чому та за що?🤔

Чого поганого я зробив?

Ходите до церкви мокшанського патріархату😂

Рівень користувача 2
Позначка +1

@IhorVlasenko , якщо у Вас номер Київстар, то у Вас скоріш за все встановлена переадресація виклику , і у переадресації вказано російський номер. Відключити всі переадресації можна комбінацією  ##002# та виклик. 

Таким повідомленням при дзвінку на російський номер  Київстар звертається до своїх абонентів, які мають рідних, друзів, колег в росії, щоб розповісти їм про злочинну війну росії проти України, реальні руйнування українських міст через обстріли російських солдатів, та щоб закликати людей в росії протестувати проти війни.

Бажаю здоров'я) При дзвінку до мене, часом буває говорить що ви дзвоните агресору...Я хотів би щоб, це якось "пофіксили", бо то є не дуже приємно.. коли дзвонять друзі і чують таке про мене...

Рівень користувача 8
Позначка +5

@6382527, уточніть, будь ласка, ви вже звертались до оператора з цією проблемою для реєстрації технічного звернення?

Відповісти