Вирішено

Системне повідомлення "Цей номер не обслуговується" / "Цей номер не є дійсним"/"Ви дзвоните агресору, нагадайте йому про це. Україна переможе"

Показати перший допис

74 Відповідей

Почему при наборе абонента киевстар,  оператор сообщает : Введите код. Что это значит?

Рівень користувача 8
Позначка +2

@Ludmila Burenina, какой код просят ввести? 

Рівень користувача 1

Если я звоню на номер телефона и мне отвечают "номер не є дійсний" что это может быть?

Как проверить и как активировать ? Дочь в школу ушла и никто дозвониться не может...

Рівень користувача 8
Позначка +2

@Antarix76, сейчас есть сложности с покрытием. В какой области находитесь? 

Ко мне звонят и слышат фразу"цей номер не є дійсный!" Как он может быть недійсний?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@gavrilenko007, ситуация возможна, если на вашем номере установлена переадресация на некорректный/несуществующий номер. Попробуйте набрать на телефоне комбинацию ##002# и вызов (отключение переадресации) и протестировать дозвон на ваш номер.

По яким причинам автовідповідач поже повідомляти про таку проблему як  “Номер тимчасово не обслуговується”, моливо це через те що користувач розломав SIM-карту, чи така причина може бути ТІЛЬКИ, якщо замовити послугу “тимчасове відключення номеру” (Переадресація відлючена,  корисно було б почути ПРИЧИНИ )

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Vadim Boychuk, будь ласка, ознайомтесь з інформацією в цій темі :nerd:

Доброї ночі, Sim стояла в девайсі і довго не поповнялася, зараз голосове повідомлення - цей номер не є дійсний. Будь ласка активуйте +38067ххххх81

Рівень користувача 6
Позначка

Доброї ночі, Sim стояла в девайсі і довго не поповнялася, зараз голосове повідомлення - цей номер не є дійсний. Будь ласка активуйте +38067ххххх81

Якщо більше року не поповнювалася і не було вхідних дзвінків, то ваш номер вже не ваш.

Якщо більше року не поповнювалася і не було вхідних дзвінків, то ваш номер вже не ваш.

ну тут точно менше року

Рівень користувача 8
Позначка +5

@gavaig, зверніться, будь ласка, до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support із зазначенням номера телефону. Консультант перевірить ситуацію за номером.

При здійсненні дзвінку на номер, каже "Цей номер не є дійсним". Чи можливо, якщо я вкажу номер, перевірити причину такого повідомлення для цього конкретного номера(заборгованість, пошкодження СІМ-карти тощо) ?

Рівень користувача 8
Позначка +3

Мабуть, це конфіденційна іформація.
До того ж, такий прикол може бути якщо у абонента стоїть переадресація на недійсний номер.

Корисно, щоб тобі не могли телефонувати, для шахраїв.

До того ж, такий прикол може бути якщо у абонента стоїть переадресація на недійсний номер.

Дякую, я вже знайшов відповідь на питання. У абонента зламався телефон, але чомусь було повідомлення, що номер не дійсний

Рівень користувача 8
Позначка +1

Дякую, я вже знайшов відповідь на питання. У абонента зламався телефон, але чомусь було повідомлення, що номер не дійсний

Значить у абонента стоит переадрессация на номер который не существует

Рівень користувача 8
Позначка +3

У абонента зламався телефон, але чомусь було повідомлення, що номер не дійсний

Не бува такого - там явно переадресація, як вже було сказано раніше.
Вам необхідно її відключити.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Pan_Dmitriy, якщо виникнуть додаткові питання, звертайтесь :hugging:

Я не можу додзвонитись до чоловіка, тому що "номер не є дійсним". Чому? 

Рівень користувача 8
Позначка +1

Можливо ваш чоловік встановив переадресацію, щоб ви не надоїдали йому?)

Можливо ваш чоловік встановив переадресацію, щоб ви не надоїдали йому?

Хм, цікава думка. Але телефон сьогодні не з ним, тому ваша теорія провалена. 

Моя вам порада, не йдіть в детективы. Дедукція це не ваше

Рівень користувача 8
Позначка +1

Та приходиться грати в Шерлока Холмса, тому що ви не надали жодної інформації при зверненні. Тут на кавовій гущі не гадають, і в 10 сезоні “Битви Екстрасенсів” не приймали участі.
Я не можу додзвонитись до чоловіка, але телефон не при ньому)) Поясніть більш детально ситуацію: у вас вкрали телефон, ви його загубили, чи оплачена абонплата, що з телефоном?
Таке може виникати, коли встановлено переадресацію на неіснуючий номер.

Логіка - також не ваш козир))
Я не можу додзвонитись до чоловіка, але телефон не при ньому))
Поясніть більш детально ситуацію: у вас вкрали телефон, ви його загубили, чи оплачена абонплата, що з телефоном?
Таке може виникати, коли встановлено переадресацію на неіснуючий номер.

Говорять що "номер не дійсний". У мене з логікою все гаразд

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Zireael, напишіть, будь ласка, мені в особисті повідомлення номер телефону на котрий ви намагаєтесь зателефонувати.

Спробую перевірити статус номеру.

При наборі номера робот відповідає, що цей номер не є дійсним! Це як? Номер контрактний, боргів немає, вихідні дзвінки здійснювати є можливість

А вхідні я так розумію блокуються яка причина ? Бо на неодноразові звернення відповіді так і не отримав...

Відповісти