Вирішено

Системне повідомлення "Цей номер не обслуговується" / "Цей номер не є дійсним"

Рівень користувача 1
Доброго дня! підскажіть будь ласка, якщо про наборі номера абонента Київстар автоответчик говорить що "номер не обслуговується". Я можу дізнатись які можуть бути причини такого? Ще декілька днів назад номер був діючий. Чи можливо що власник даного номера зараз знаходиться за кордоном, і тому номер не обслуговується? Дякую
icon

Найкраща відповідь від Xomyak 5 травень 2018, 18:10

@Rita213536, раді вітати вас в нашій спільноті!
🤔потрібно перевірити саме той номер, на котрий ви телефонуєте (чи знаходиться він в активному стані). Для цього, будь ласка, зверніться до оператора 466/0800300466/Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support для детальної перевірки.
Переглянути оригінал

33 Відповідей

Я звоню і мені кажуть "обслуговування абонента тимчасово призупинено по причині заборгованості по рахунку" Як це?там що вхідні платні?
Рівень користувача 8
Позначка +1
певно зайшов в мінуса і абонента заблокували
Рівень користувача 8
Позначка +1
по причині заборгованості по рахунку"Як це?

Увійшов в борг. Немає грошей — відсутні послуги. 😎

там що вхідні платні?
вхідні дзвінки, стали безкоштовними від 2003 року. Об'єктивну причину, пояснювати не будуть. Вірогідно що абонент міг тимчасово призупинити обслуговування мобільного номера, за власним бажанням.
Рівень користувача 8
Позначка +1
Або зайшов в мінуса на роумінгу
Рівень користувача 5
Позначка +1
@ruslife раді вітати у нашій спільноті, в нашій мережі такого повідомлення немає, як ви написали.
Якщо телефонуєте на номер Київстар і чуєте що Вхідні дзвінки заблоковані, це вказує на те, що його сім реєструється в мережі закордоного оператора зв'язку, і на його рахунку недостатня сума коштів для його прийняття.
Його номер може бути заблоковано, за власним бажанням, або встановлено переадресацію викликів на інший номер, який некоректний або не працює, тому також можете чути таку інформацію при дзвінку .

Якщо набираєте на номер іншого мобільного оператора або міський номер, ситуація може бути пов'язана з самим номером
Тот же вопрос, мне не могут позвонить, автоотвечит говорит - что этот номер не закреплен ни за одним из операторов. Что это вообще такое?
Рівень користувача 8
Позначка +4
@Rita213536, раді вітати вас в нашій спільноті!
🤔потрібно перевірити саме той номер, на котрий ви телефонуєте (чи знаходиться він в активному стані). Для цього, будь ласка, зверніться до оператора 466/0800300466/Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support для детальної перевірки.
Рівень користувача 8
Позначка +4
@nata1990, рады приветствовать вас в нашем сообществе!
Ситуация возможна, если на вашем номере установлена переадресация на некорректный/несуществующий номер. Попробуйте набрать на телефоне комбинацию ##002# и вызов (отключение переадресации) и протестировать дозвон на ваш номер.
Рівень користувача 8
Позначка +2
Тот же вопрос, мне не могут позвонить, автоотвечит говорит - что этот номер не закреплен ни за одним из операторов. Что это вообще такое?
Вы когда-нибудь привязывали свой номер телефона к Skype?
Знаете, что можно настроить его так, что при звонке со Skype на мобильные устройства будет отображаться ваш мобильный номер?

Ну так вот, при привязке номера он должен быть активным, а потом его активность и пренадлежность кому-либо не проверяется. Собственно и привязки к номеру никакой на самом деле нет, просто при звонке указывается в качестве ID не ваш ник, а номер телефона. Он может быть любым. Существуют сервисы, воспользовавшись которыми вы сможете совершить звонок с любого номера, даже с чужого.

Так что наверняка это аферисты.
Рівень користувача 8
Позначка +2
Чи можливо що власник даного номера зараз знаходиться за кордоном, і тому номер не обслуговується? Дякую
Можливо, але тоді ви чули б інше попередження, а саме те, що вхідні виклики на тому номері обмежені, а не те що номер не дійсний чи поза зоною.
Коли телефонують до мене, через раз говорить, що "Цей номер не обслуговується".
Рівень користувача 8
Позначка +4
@I_MaksiM_I, раді вітати вас в нашій спільноті!
🤔є декілька варіантів:
-ваша сім-карта не активна;
-на вашому номері встановлена ​​переадресація на некоректний / неіснуючий номер. Спробуйте набрати на телефоні комбінацію ##002# і виклик (відключення переадресації) і протестувати дозвон на ваш номер.
Якщо телефонуєш до абонента а тобі відповідає, що цей номер не є дійсним. Що це означає?
Рівень користувача 8
Позначка +4
@Anubiss, 🤔є декілька варіантів:
-це новий стартовий пакет і SIM-карта ще не активна в білінговій системі Компанії;
-номер не є дійсним (блокування службою безпеки Компанії "Київстар", з подальшою можливістю відновлення / номер в процесі повного анулювання із системи Компанії);
-абонент в роумінгу і номер не зареєструвався в мережі закордонного оператора.
Добрый день, почему мою сим-карту вдруг заблокировали и на ней теперь нет связи?! Если на нее звонить, то сообщается, что "Цей номер не є дійсним"! Пожалуйста, разблокируйте ее, мне нужен этот номер для работы, причем срочно!
Рівень користувача 8
Позначка +2
@Natali21, напишите свой номер мне в личные сообщения, пожалуйста.
Рівень користувача 1
Добрый вечер, можно ли восстановить номер при звонке на который система оповещает что "Цей номер не є дійсним"?!
Рівень користувача 8
Позначка +4
@MrShafranek, 🤔 нужно сначала понять, почему звучит это системное объявление. Есть несколько вариантов:
-это новый стартовый пакет и SIM-карта еще не активна в биллинговой системе Компании (таким образом это будет скорее не восстановление, а активация нового номера);
-номер недействителен (блокировка службой безопасности "Киевстар", в этом случае можно подать заявку на возможность восстановления через оператора / номер в процессе аннулирования из биллинговой системы, в этом случае также можно обратиться к оператору для проверки возможности восстановления);
-абонент в роуминге и номер не зарегистрирован в сети заграничного оператора (в этом случае нужно просто зарегистрироваться в сети).
Рівень користувача 1
@MrShafranek, 🤔 нужно сначала понять, почему звучит это системное объявление. Есть несколько вариантов:
-это новый стартовый пакет и SIM-карта еще не активна в биллинговой системе Компании (таким образом это будет скорее не восстановление, а активация нового номера);
-номер недействителен (блокировка службой безопасности "Киевстар", в этом случае можно подать заявку на возможность восстановления через оператора / номер в процессе аннулирования из биллинговой системы, в этом случае также можно обратиться к оператору для проверки возможности восстановления);
-абонент в роуминге и номер не зарегистрирован в сети заграничного оператора (в этом случае нужно просто зарегистрироваться в сети).

Спасибо за развёрнутый ответ, судя по всему, тут либо второй, либо третий вариант! Возьму сим карту и подойду в один из центров обслуживания.
Рівень користувача 8
Позначка +4
@MrShafranek, если возникнут дополнительные вопросы, обращайтесь 🤗
Если я звоню на номер телефона и мне отвечают "номер не є дійсний" что это может быть?
Рівень користувача 8
Позначка +4
Если я звоню на номер телефона и мне отвечают "номер не є дійсний" что это может быть?
1. Закончился срок действия
2. Номер еще не активирован
3. Номер заблокирован
Рівень користувача 8
Позначка +2

Если я звоню на номер телефона и мне отвечают "номер не є дійсний" что это может быть?1. Закончился срок действия
2. Номер еще не активирован
3. Номер заблокирован

Дополню

@B_Ludmila
4. Одна из перечисленных причин выше + вам звонили с какой-либо интернет системы с подвязкой номера. Например, Skype, где вы можете включить опцию отображения своего номера в качестве идентификатора звонящего и таким образом названивать другим людям как бы со своего номера, но на самом деле нет. Сам номер после такой привязки может быть уже неактивным, но это не важно, потому что система его помнит. И более того, его даже могут пустить в повторное использование и таким образом названивать с чужого номера.
5. У абонента установлена безусловная переадресация на один из номеров пунтов 1-3.
Рівень користувача 1

@Rita213536

, раді вітати вас в нашій спільноті!

Оператор загружений, бот не працює, тож задам сюди це питання: я вже зрозумів, чому мій номер може озвучуватись, як не обслуговуваних, али чи можу я дізнатись хто до мене в той момент дзвонив? Терміново потрібно!

Рівень користувача 8
Позначка +4

@androso1328, на жаль, ні :disappointed_relieved:

Відповісти