Що таке екстрені виклики в телефоні?


Рівень користувача 8
Позначка +5
  • Модератор
  • 13344 відповідей

Що таке екстрений виклик і як це працює?

Екстрені виклики — це дзвінки в служби екстреної допомоги. Вони безкоштовні для всіх абонентів Київстар у межах України. Зателефонувати можна навіть з нульовим балансом та із заблокованого телефону. Щоб отримати допомогу, необхідно ввести на клавіатурі телефону короткий номер і натиснути кнопку «Виклик».

Телефони екстрених служб України:

  • 101 служба порятунку МНС;

  • 102 поліція;

  • 103 швидка допомога;

  • 104 аварійна служба газу.

Важливо: під час виклику екстрених служб дотримуйтесь загальних правил. Повідомте причину дзвінка та назвіть детальну адресу або вкажіть орієнтири, які допоможуть вас знайти, якщо ви перебуваєте поза населеним пунктом або не знаєте адреси. За можливості не завершуйте розмову, доки не узгодите з оператором усі деталі.

Як прибрати з екрана блокування кнопку «SOS» або «Екстрені виклики»?

На екрані блокування зазвичай є кнопка «SOS» або «Екстрені виклики». Як її прибрати? Спочатку видаліть свій PIN-код або графічний ключ для розблокування пристрою. Для цього зайдіть у «Налаштування» > виберіть «Блокування екрана» > «Тип блокування екрана» > введіть графічний ключ або PIN > виберіть «Ні» > підтвердьте зміни. Врахуйте, що дії можуть відрізнятися залежно від виробника та моделі смартфона.

Після видалення ключа потрібно встановити спеціальну програму, яка змінить екран блокування. Для цього в Google Play Store введіть у пошуковому рядку «Екран блокування» і встановіть один з популярних додатків з високим рейтингом. Щоб налаштувати екран, дотримуйтесь інструкцій в додатку.

 Що робити, якщо доступні тільки екстрені виклики?

На дисплеї з’являється повідомлення «Тільки екстрені виклики», але SIM-карта встановлена? Або, набираючи будь-який свій контакт, з’являється віконце «Не зареєстрований в мережі»? Ось кілька варіантів розв'язання проблеми:

  • Перезавантажте смартфон. Можливо, сталася якась помилка і після перезавантаження зв’язок з’явиться.

  • Спробуйте витягнути SIM-карту та встановити назад. Вона могла банально зсунутись або від’єднатись.

  • Перевірте налаштування ґаджета. Часто повідомлення екстрених викликів з’являється, якщо ввімкнений режим польоту. Просто вимкніть його і мережа має відновитись.

  • Вставте SIM-карту в інший мобільний ґаджет. Якщо модуль не запрацює, скоріше за все, треба замінити сімку. Як замінити SIM-карту на нову та зберегти свій номер, дізнаєтесь тут.

SIM-карта здійснює тільки екстрені виклики через перешкоди в мережі або якщо ви перебуваєте поза зоною покриття. Зазначимо, що у разі тривалого невикористання смартфона, оператор мобільного зв’язку може заблокувати карту. Відновити її неможливо. Доведеться купувати новий стартовий пакет.


0 відповідей

Будьте першим, хто залишить відповідь!

Відповісти